راد دٌر
خانه / دسته‌بندی نشده / درب فرفورژه / مدل درب حیاط | خریدوفروش عمده بهترین انواع درب حیاط شیک|RaaddooR

مدل درب حیاط | خریدوفروش عمده بهترین انواع درب حیاط شیک|RaaddooR

مدل های فرفورژه

خرید عمده بهترین مدل درب حیاط جدید

مدل درب حیاط | خریدوفروش عمده بهترین انواع درب حیاط شیک|RaaddooR

خرید عمده انواع مدل درب حیاط

مدل درب حیاط از ارکان انتخاب درب به‌حساب می‌آید؛ به‌نحوی‌که مدل در حیاط یا مدل درب حیاط ویلایی، مهم‌ترین ملاک خرید این محصولات محسوب میشود. مدل درب حیاط ساده و شیک، هم بر قیمت تمام‌شده محصول تأثیر می‌گذارد و هم در نمای ورودی ساختمان و یا ویلای شما مؤثر خواهد بود. مدل درب ورودی و حیاط از انواع زیر می‌باشند:

  • مدل فرفورژه
  • مدل ویلایی
  • مدل ریلی
  • مدل جدید
  • مدل ساده و شیک

درگذشته، بیشتر از مدل درب حیاط ساده برای درب ورودی ساختمان‌ استفاده می‌شد؛ این مدل از درب‌ها، بیشتر اوقات در سه لنگه، طراحی و تولید می‌شدند. هر سه لنگه‌ی این درب‌ها در مدل درب حیاط قدیمی، به‌طور کامل از ورقه فولادی که بر روی یک چارچوب مستطیل شکل جوشکاری شده بود، تولید و نصب می‌گشتند. تولیدکنندگان برای زیبایی بیشتر، بر روی ورق‌های فولادی نقش‌هایی را با قوطی‌های ۱*۱ آهنی اجرا می‌کردند و جلوه بصری درب را بهبود داده و زیبا می‌نمودند.

البته مدل درب ساده باوجود درب حیاط شیک و مدل درب فرفورژه، هنوز نیز جایگاه ویژه‌ای داشته و خرید عمده درب حیاط ساده و شیک در بازار درب‌های ساختمانی انجام می‌پذیرد. مهم‌ترین دلیلی که موجب استقبال خریداران و فروش عمده مدل در حیاط ساده نبست به انواع مدل درب حیاط آهنی شده است، قیمت مناسب این درب‌ها، در مقایسه با درب حیاط شیک و مدل درب حیاط فرفورژه می‌باشد.

فروش عمده درب حیاط ساده آهنی

همان‌گونه که در مطلب قبلی بیان شد، مدل درب حیاط ساده، هنوز جایگاه خود را دارد؛ به‌نحوی‌که خرید عمده درب حیاط ساده آهنی، به سبب قیمت ارزان و مناسب در مناطق مختلف صورت می‌پذیرد. مدل درب حیاط ساده آهنی، برای ساختمان‌هایی با معماری ساده و خانه‌های ویلایی کوچک، دربی مناسب به شمار می‌روند.

مدل درب حیاط | خریدوفروش عمده بهترین انواع درب حیاط شیک|RaaddooR

مدل های فرفورژه

برای خرید عمده درب حیاط ساده آهنی کافی است به مراکز فروش عمده مدل درب حیاط ساده و شیک در تهران و کرج مراجعه کنید. اگر به دنبال مدل‌های به‌روزتر مانند مدل درب فرفورژه یا مدل درب حیاط جدید هستید، مناسب‌ترین راه‌کار، مراجعه به شرکت‌های تولیدی معتبر و بزرگ خواهد بود.

مدل درب حیاط ساده و شیک ازلحاظ قیمتی، مابین مدل درب حیاط فلزی ساده و درب‌های شیک و لوکس، قرارگرفته است. مدل درب حیاط ساده و شیک به سبب طراحی مدرن‌تر نسبت به مدل‌های گذشته، برای ساختمان‌های امروزی نیز مناسب خواهد بود. برای خرید عمده مدل در حیاط ساده و شیک، بهتر است به تولیدی‌های بزرگ همچون کمپانی راد درب (RaaddooR) مراجعه نمایید.

این کارخانه‌ها با گردآوری انواع درب ساختمانی در کاتالوگ، از مدل درب حیاط ویلایی لوکس گرفته تا درب حیاط ساده آهنی، سعی دارند تا دامنه انتخابی مشتری را افزایش دهند؛ چراکه می‌بایست برای انواع سلایق، محصولی قابل‌ارائه داشته باشند. با نگاهی به معاملات موجود در بازار فروش عمده مدل درب حیاط فلزی ساده خواهید یافت، پرفروش‌ترین درب ورودی، مدل درب حیاط ساده آهنی می‌باشد؛ زیرا در کنار قیمت مناسب، از تنوع طرحی بالایی برخوردار بود.

لیست قیمت انواع مدل درب حیاط فرفورژه و ساده

 قیمت انواع مدل درب حیاط فلزی ساده نسبت به مدل‌های شیک درب‌های فلزی به‌خصوص مدل درب حیاط فرفورژه، ارزان‌تر می‌باشد. همان‌طور که در مطالب قبلی بیان شد، مدل درب حیاط ساده و شیک از پرفروش‌ترین انواع مدل درب حیاط به شمار می‌آید؛ اما مدل درب حیاط ریلی یا درب‌های فرفورژه که مطابق مدل درب حیاط ویلایی ساخته می‌شوند، مانند درب‌های ساده در تمامی مناطق به فروش نمی‌رسند.

عرضه عمده انواع مدل درب حیاط ویلایی

مدل درب حیاط | خریدوفروش عمده بهترین انواع درب حیاط شیک|RaaddooR

Yard door model

انتخاب بهترین مدل درب حیاط ویلایی به‌خصوص برای عمارت هایی که با معماری مدرن ساخته می‌شوند، کاری دشواری خواهد بود؛ چراکه انتخاب دربی متناسب با نمای ورودی ساختمان، امری مهم و کارشناسی شده می‌باشد. اگر به دنبال انتخاب دربی مناسب هستید، می‌بایست به چند نکته اساسی، دقت کنید:

۱. قدم اول، انتخاب مدل درب حیاط ویلایی است؛ برای رسیدن به این مهم، مشاهده کاتالوگ شرکت‌های معتبر، نقش به سزایی خواهد داشت.

۲. مدل انتخابی شما می‌تواند در دسته مدل درب حیاط قدیمی و یا مدل درب حیاط جدید باشد و این موضوع، بیشتر به سلیقه خریدار مربوط می‌شود. اگر معماری ویلای شما مدرن و جدید نمی‌باشد، بهتر است از مدل درب حیاط فلزی ساده، برای عمارت خود استفاده کنید.

۳. انتخاب رنگ مناسب در زیبایی بصری این درب‌ها بی‌تأثیر نخواهد بود. مدل رنگ درب حیاط ساده، معمولاً ساده و مدل رنگ درب حیاط شیک، ترکیب چندرنگ با یکدیگر می‌باشد.

با آگاهی از نکات فوق، انتخاب مدل رنگ درب حیاط ساده یا انتخاب مدل درب حیاط قدیمی و سنتی برحسب نمای ورودی عمارت، آسان خواهد بود.

کاتالوگ رنگ درب حیاط

بعد از انتخاب مدل درب ورودی حیاط، می‌بایست با نگاهی به کاتالوگ رنگ درب حیاط، رنگ مناسبی را برای درب ورودی مدنظر قرار دهید. شما با مراجعه به مراکز فروش عمده درب‌های ورودی و نمایندگی تولیدی‌های معتبر، می‌توانید کاتالوگ درب‌های نامبرده را دریافت کرده و با مشاهده انواع مدل درب حیاط، گزینه منتخب را خریداری نمایید. از طرفی در این کاتالوگ ها، رنگ‌های متنوعی از درب‌ها وجود دارد و این موضوع، دامنه انتخابی مشتری را باز می‌کند.

مدل درب حیاط | خریدوفروش عمده بهترین انواع درب حیاط شیک|RaaddooR

گل نرده جدید

درب حیاط شیک ازجمله محصولاتی است که در دسته درب‌های جدید قرار می‌گیرد؛ درب حیاط شیک، رنگ‌های به‌روز و زیباتری را می‌طلبد. برای انتخاب مناسب‌ترین رنگ برای مدل درب حیاط سنتی و قدیمی، رنگ‌های طرح چوب و ترکیبی، بهترین راهکار خواهد بود؛ این در حالی است که رنگ نمای ساختمان، در رنگ درب ورودی تأثیرگذار می‌باشد. برای مثال، اگر رنگ غالب نمای عمارت، سفید یا رنگی روشن است، می‌بایست رنگ درب خود را نیز، روشن انتخاب نمایید.

خرید عمده انواع مدل درب حیاط ریلی

مدل درب حیاط ریلی، یکی از هزاران مدل از درب‌های حیاط به شمار می‌رود؛ عده‌ای که عرض درگاه ویلا یا منزلشان بزرگ است، مایل‌اند از مدل درب حیاط ریلی در عمارت خود استفاده کنند. البته این مدل از درب‌ها، بیشتر مناسب کارخانه‌ها و شرکت‌های بزرگ می‌باشد. مدل ریلی، زیرمجموعه درب‌های ساده محسوب می‌شوند که مورد استقبال کارخانه‌ها و شرکت‌های بزرگ قرارگرفته‌اند.

برای خرید عمده درب‌های ورودی فلزی تنها کافی است با مراجعه به سایت‌های فروش عمده درب‌های ساختمانی در اینترنت، انواع درب حیاط را مشاهده و طی مشاوره با مدیریت فروش، محصول منتخب را خریداری نمایید.

کلام آخر

شرکت بین‌المللی (RaaddooR) تولیدکننده انواع درب تجاری-اداری-مسکونی مفتخر است تا پروژه‌های ساختمانی شما عزیزان را عهده‌دار شود. برای اطلاعات بیشتر و آگاهی از لیست قیمت‌ها و خدمات، با مدیریت واحد فروش تماس حاصل فرمایید.

RAAD DOOR
RaaddooR International Company
راه های ارتباطی:
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شماره موبایل: 09124823903
شماره دفتر مرکزی: 02128426126
فکس: 02189789211
آدرس کانال: raaddoors@
پست الکترونیکی: Info@raadwood.com

مطلب پیشنهادی

درب ضد سرقت دکورال |خرید عمده درب ضد سرقت فلزی دکورال در تهران و کرج |RaaddooR

درب ضد سرقت دکورال |خرید عمده درب ضد سرقت فلزی دکورال در تهران و کرج |RaaddooR

زیباترین نوع درب ضدسرقت فلزی ، درب ضد سرقت طرح دکورال می باشد؛ درب ضد سرقت دکورال با داشتن طرح و نقش چوب بهترین نوع درب فلزی به حساب می آید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.