راد دٌر
خانه / دسته‌بندی نشده / درب فرفورژه / درب فرفورژه | خریدوفروش عمده بهترین درب فرفورژه جدید ارزان| RaaddooR

درب فرفورژه | خریدوفروش عمده بهترین درب فرفورژه جدید ارزان| RaaddooR

Wrought iron door

تولید و عرضه انواع درب فرفورژه ساده

درب فرفورژه در حال حاضر، جدیدترین مدل درب فلزی موجود در بازار به‌عنوان درب باغ، پارکینگ‌ها و ویلاها به‌حساب می‌آید. استفاده از انواع درب فلزی برای درب ورودی ساختمان ، به زمان‌های گذشته مربوط می‌شود؛ اما امروزه، انواع مدل درب فرفورژه موجود در بازار، جایگزین درب‌های قدیمی شده است و به‌حق توانسته، جایگاه ویژه‌ای را در بین درب‌های ساختمانی و فلزی، از آن خود کند.

درب فرفورژه | خریدوفروش عمده بهترین درب فرفورژه جدید ارزان| RaaddooR

خرید عمده انواع مدل درب فرفورژه

با پیشرفت تکنولوژی و ورود تجهیزات مدرن، انواع مدل درب فرفورژه، به‌عنوان محصولی که حاصل این تکنولوژی و ترکیب متریال های مختلف است، وارد بازار شد. آنچه درب فرفورژه ساختمان را به محصولی ممتاز و مناسب مبدل ساخته، زیبایی چشم‌نواز این درب‌ها، در کنار طرح‌های فراوان می‌باشد؛ از انواع مدل درب فرفورژه می‌توان موارد زیر اشاره نمود:

  • درب ریلی
  • درب کلاسیک
  • درب باغ
  • درب ویلایی
  • درب پارکینگ

خرید عمده بهترین مدل درب فرفورژه

قبل از پرداختن به بهترین مدل درب فرفورژه، لازم است اندکی راجع به درب فرفورژه ساختمان توضیح دهیم. فرفورژه یا گل نرده (به فرانسوی: ferfoge) به معنای تغییر حالت دادن و فروار نمودن میله‌گرد یا چندضلعی است؛ به‌نحوی‌که یک قطعه فر خورده زیبا جهت استفاده در کارهای تزیینی، حاصل آمده و هیچ محدودیتی در طرح و مدل این میله‌های فرخورده وجود نداشته باشد.

درب فرفورژه | خریدوفروش عمده بهترین درب فرفورژه جدید ارزان| RaaddooR

طرح های فرفورژه

شرکت‌های تولیدکننده درب‌های ساختمانی از این گل نرده‌ها برای تولید درب فرفورژه ساده و یا درب فرفورژه کلاسیک در نماهای مختلف استفاده می‌کنند؛ به دلیل اینکه تنوع گل نرده‌های ساخته‌شده توسط کارخانه‌های تولیدکننده بسیار زیاد است، به همان نسبت این مدل درب نیز بسیار متنوع خواهد بود.

 تولید درب‌های فلزی به دلیل متریال اصلی آن، یعنی فولاد و چودن، هیچ محدودیتی در تعداد و اندازه نخواهد داشت. شما می‌توانید درب فرفورژه باغ و یا درب فرفورژه پارکینگ خود را در هر تعداد و اندازه، سفارش دهید؛ خرید عمده درب ویلایی در بازار، توسط عمده سازان و انبوه‌سازان، گواه بر این مسئله است.

خرید عمده درب فرفورژه دست‌دوم

خرید عمده درب فرفورژه دست‌دوم نیز در سال اخیر، رواج پیداکرده است؛ آن‌هایی که به دنبال خرید عمده درب فلزی آماده هستند و مایل‌اند اندکی قیمت تمام‌شده این درب‌ها پایین‌تر باشد، اقدام به خرید درب فرفورژه دست‌دوم می‌نمایند. این درب‌ها معمولاً در طرح‌های نسبتاً ساده و در اندازه‌های پرکاربرد تولیدشده و در فروشگاه‌ها و نمایندگی‌های فروش قرار می‌گیرند تا افراد بتوانند باقیمتی پایین‌تر، اقدام به خرید کنند.

بی‌شک اگر به دنبال خرید درب فرفورژه کلاسیک و یا انواع جدید هستید، در میان انبوه درب‌های دست‌دوم، نخواهید توانست درب موردنظر را بیابید. بهتر است از میان عکس درب‌های فرفورژه، طرح درب موردنظر خود را انتخاب کرده، به شرکت‌های بزرگ و معتبر سفارش داده تا آن را بسازد.

فروش عمده درب فرفورژه ویلایی ارزان

درب فرفورژه | خریدوفروش عمده بهترین درب فرفورژه جدید ارزان| RaaddooR

فرفورژه

درب فرفورژه ویلایی از زیباترین نمونه‌های مدل درب فرفورژه می‌باشد و شما می‌توانید نمونه‌های بسیار چشم‌نواز از این سری را، در باغ‌ها و ویلاهای سطح کشور مشاهده نمایید. ساخت درب فرفورژه ویلایی با درب فرفورژه پارکینگ اندکی متفاوت است؛ در ساخت درب‌های ویلایی، معمولاً درب موردنظر روی دو ستون عمودی که در دو طرف قرار دارد، استوار است؛ این ستون‌ها به صفحه‌هایی که در دو طرف، بر روی زمین کار گذاشته‌شده‌اند، جوشکاری می‌گردند.

برای زیبایی بیشتر درب ویلایی، می‌توان به‌جای استفاده از ستون‌های معمولی (10*10 سانتیمتر و یا بزرگ‌تر)، از باکس‌های ستونی در دو طرف درب استفاده نمود. درب فرفورژه جدید که همراه با باکس‌های ستونی دو طرف درب کار گذاشته می‌شوند، جزو درب‌های لوکس به شمار می‌رود؛ ساخت باکس ستونی برای انواع درب مذکور قابل انجام بوده و مخصوص به درب فرفورژه باغ و یا ویلایی نمی‌باشد؛ اجرای باکس در دو طرف درب، قیمت آن را افزایش خواهد داد و این مسئله در خرید عمده درب فلزی بسیار حائز اهمیت است.

تولید عمده درب فرفورژه سفید در کشور

به‌طورکلی، رنگ سفید طرفداران خاص خود را داشته و بسیاری علاقه دارند از درب فرفورژه سفید و یا انواع درب ضد سرقت سفید در نمای ساختمان خود استفاده کنند. از میان هزاران مدل درب فرفورژه جدید، درب سفید نمونه‌ای بسیار شیک و خاص می‌باشد؛ اما نکته حائز اهمیت، این است که استفاده از درب فرفورژه سفید، در هر معماری و هر ساختمانی مناسب نمی‌باشد.

درب فرفورژه | خریدوفروش عمده بهترین درب فرفورژه جدید ارزان| RaaddooR

درب فرفورژه

بسیاری به‌جای درب فرفورژه کلاسیک و یا سفید، از مدل ساده برای ساختمان خود استفاده می‌کنند؛ بی‌شک هر چه مدل درب موردنظر پیچیده‌تر باشد، ساخت آن زمان‌بر و به همان نسبت، هزینه تمام‌شده، بالاتر خواهد بود. حالا اگر به دنبال درب فرفورژه آماده هستید و یا می‌خواهید یک درب فرفورژه جدید باقیمت ارزان را برای باغ و ویلای خود خریداری نمایید، دراین‌بین، درب فرفورژه ساده بهترین و مناسب‌ترین انتخاب خواهد بود.

جدیدترین عکس درب‌های فرفورژه

اگر به دنبال خرید عمده درب فرفورژه جدید می‌باشید یا خواهان آشنایی با انواع مدل‌ها و عکس درب‌های فرفورژه آشنا هستید، توصیه ما به شما، مراجعه به شرکت‌های بزرگی همچون RaaddooR که در تولید انواع درب‌های لوکس و جدید، همواره پیشتاز بوده‌اند، می‌باشد. شما می‌توانید با مشاهده کاتالوگ شرکت‌های مذکور، مدل‌ها و عکس درب‌های فرفورژه را رؤیت و درب موردنظر را انتخاب نمایید.

بیشتر بدانید : درب داخلی ساختمان _ برترین کیفیت کمترین قیمت

تنها شرکت‌های معتبر و بزرگ، توانایی ارائه محصولاتی مطابق با انواع سلایق موجود در جامعه رادارند. در کاتالوگ، عکس درب فرفورژه ساده تا عکس درب فرفورژه کلاسیک و لوکس موجود می‌باشد و شما قادر خواهید بود با داشتن دامنه انتخابی بالا، درب موردنظر را یافته و خریداری نمایید.

خریدوفروش عمده درب فرفورژه ریلی

درب فرفورژه | خریدوفروش عمده بهترین درب فرفورژه جدید ارزان| RaaddooR

فرفورژه جدید

درب فرفورژه ریلی یکی از انواع درب فرفورژه می‌باشد که برای مکان‌هایی مانند کارخانه‌ها و شرکت‌های تولیدی بزرگ، مناسب می‌باشد. این درب‌ها غالباً در اندازه بسیار بزرگ ساخته می‌شوند و برای چنین مکان‌هایی مناسب هستند.

درب ریلی همان‌گونه که بیان شد در اندازه بسیار بزرگ‌تر از درب‌های باغ و یا ویلایی ساخته می‌شود؛ برای باز و بسته کردن این درب‌ها می‌توان از تسمه‌ها و یا نوارهایی استفاده نمود که در یک سمت درب به یک موتوربرقی متصل شده و با ریموت، کنترل می‌شود و باز و بسته کردن درب را آسان می‌کند.

مرکز فروش عمده درب فرفورژه پارکینگ

درب‌هایی که به‌عنوان درب پارکینگ به‌کاربرده می‌شوند، می‌بایست ازلحاظ امنیتی و زیبایی در کلاس بالایی قرار داشته باشند؛ چراکه درب پارکینگ در ورودی ساختمان به کار می‌رود و بی‌شک در زیبایی نمای اصلی ساختمان تأثیر به سزایی خواهد داشت. برای امنیت این درب‌ها، می‌توانید از شرکت‌های تولیدکننده درخواست نمایید از قفل‌ها و یراق‌آلات امنیتی سطح بالا استفاده نماید.

کلام آخر

شرکت بین‌المللی راد درب (RooddaaR) تولیدکننده انواع درب تجاری-اداری-مسکونی مفتخر است تا پروژه‌های ساختمانی شما عزیزان را عهده‌دار شود. برای اطلاعات بیشتر و آگاهی از لیست قیمت‌ها و خدمات با مدیریت واحد فروش تماس حاصل فرمایید.

RAAD DOOR
RaaddooR International Company
راه های ارتباطی:
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شماره موبایل: 09124823903
شماره دفتر مرکزی: 02128426126
فکس: 02189789211
آدرس کانال: raaddoors@
پست الکترونیکی: Info@raadwood.com

مطلب پیشنهادی

درب ضد سرقت دکورال |خرید عمده درب ضد سرقت فلزی دکورال در تهران و کرج |RaaddooR

درب ضد سرقت دکورال |خرید عمده درب ضد سرقت فلزی دکورال در تهران و کرج |RaaddooR

زیباترین نوع درب ضدسرقت فلزی ، درب ضد سرقت طرح دکورال می باشد؛ درب ضد سرقت دکورال با داشتن طرح و نقش چوب بهترین نوع درب فلزی به حساب می آید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.