راد دٌر
خانه / دسته‌بندی نشده / درب داخلی / درب چوبی اتاق | خرید وفروش عمده جدیدترین مدل درب چوبی اتاق‌خواب | RaaddooR

درب چوبی اتاق | خرید وفروش عمده جدیدترین مدل درب چوبی اتاق‌خواب | RaaddooR

درب تمام چوب

ساخت درب چوبی اتاق

درب چوبی اتاق از مؤثرترین اجزا منزل شما در دکوراسیون داخلی خانه به شمار می‌رود؛ استفاده از طرح‌های زیبا برای ساخت درب چوبی اتاق و ست کردن این طرح با دکوراسیون داخلی منزل می‌تواند بر زیبایی بصری عمارت شما بیفزاید.

Wooden door of the room

خرید عمده درب چوبی اتاق

 ساخت درب چوبی اتاق در انواع طرح‌ها و با متریال خاص انجام می‌پذیرد؛ این طرح‌ها به نحوی بر روی درب چوبی پیاده می‌شوند که با درب ورودی و طرح کلی منزل مطابقت داشته باشند. در بحث رنگ درب چوبی اتاق، محدودیتی وجود ندارد؛ چراکه در انواع رنگ نشده یا طرح‌هایی بارنگ‌های متنوع، در دسترس مشتری قرار می‌گیرند.

عرضه انواع درب چوبی اتاق

انواع درب چوبی اتاق، با متریال های مختلف تولید و روانه بازار می‌شوند؛ از زیباترین انواع درب چوبی، به درب تمام چوب می‌توان اشاره کرد. درب‌های تمام چوب، از قدیمی‌ترین انواع درب چوبی محسوب می‌شوند که دیرباز تولید و در مکان های مختلف مانند درب اتاق خواب مورداستفاده قرار می‌گرفتند.

Wooden door of the room

فروش عمده درب چوبی اتاق

درب‌های تمام چوب به درب‌هایی گفته می‌شود که به‌صورت کامل از چوب ساخته می‌شوند؛ این مدل نسبت به انواع دیگر درب‌های داخلی و چوبی، قیمت بالاتری داشته و جزء درب‌های لوکس محسوب می‌گردد. درب‌های تمام چوب اتاقی را برای ست کردن با درب چوبی ورودی ساختمان تولید می‌کنند؛ افرادی که از درب تمام چوب برای ورودی ساختمان استفاده می‌کنند، برای افزایش زیبایی کار ترجیح می‌دهند، از درب‌های تمام چوب برای اتاق بهره ببرند.

از دیگر نمونه‌های درب چوبی، درب‌های نسل جدید هستند. در جدیدترین مدل درب چوبی اتاق که از فرآورده‌های چوبی تهیه می‌شوند، تنها روکش و کلاف درب، طبیعی خواهند بود. این درب‌ها به درب اچ دی اف (HDF) وام دی اف (MDF) معروف هستند. ام دی اف و اچ دی اف، ورقه‌های فیبری نسل جدیدی هستند که با تکنولوژی مدرن تهیه می‌شوند؛ کارایی و استحکام اچ دی اف به دلیل پروسه ساخت آن از ام دی اف بیشتر است. خرید عمده درب HDF و MDF به دلیل کارایی بالای این پروفیل، در تمامی مراکز فروش عمده درب‌های داخلی انجام می‌پذیرد.

خرید درب چوبی اتاق

Wooden door of the room

خرید و فروش عمده انواع مدل در چوبی اتاق خواب

خرید درب چوبی اتاق پروسه بسیار آسانی دارد؛ در اغلب موارد این درب‌ها همراه درب ورودی ساختمان خریداری می‌شود. بسیاری از افراد ترجیح می‌دهند که از درب های ضد سرقت برای ورودی ساختمان خود استفاده کند. درصورتی‌که خرید عمده درب ضد سرقت برای ورودی منزل انجام پذیرد، تولیدکننده در مبلغ پرداختی خرید عمده درب داخلی برای عمده ساز، تخفیف قائل می‌شود. این موضوع برای خریدار بسیار مهم است تا با خرید عمده درب‌های داخلی و ضد سرقت (با بهره‌مندی از تخفیف) در حقیقت درب‌های ارزان را باکیفیت مطلوب برای پروژه تهیه نماید.

اگر شما برای درب ورودی ساختمان خود، خواهان خرید درب ضد سرقت هستید، بهترین گزینه ست کردن طرح درب‌های چوبی اتاق با درب ورودی خواهد بود. این موضوع برای درب چوبی ورودی نیز قابل‌تعمیم است. بی‌شک طراحی زیبای درب‌های تمام چوب به دلیل متریال چوب، چشم‌نواز است.

خرید اینترنتی درب چوبی اتاق

Wooden door of the room

خرید اینترنتی درب چوبی اتاق با قیمت ارزان

خرید اینترنتی درب چوبی اتاق و درب داخلی، مطمعنا بهترین، آسان‌ترین و کم‌هزینه‌ترین روش در خرید درب چوبی می‌باشد؛ برای این کار باید در هنگام ساخت منزل و بعد از اتمام معماری ساختمان، ابعاد چهارچوب را اندازه‌گیری نموده و این اندازه را به سازندگان اعلام نمایید. شرکت درب چوبی، بر اساس ابعاد، طرح و جنس مدنظر شما، اقدام به ساخت درب داخلی می‌کند.

ساختار درب چوبی اتاق

درب‌های داخلی انواع متنوعی (از درب تمام چوب تا درب ام دی اف و درب abs) را شامل می‌شوند. همان‌گونه که از نام درب‌های تمام چوب پیداست، این درب‌ها، کاملاً از چوب ساخته‌شده‌اند؛ حتی چهارچوب این درب‌ها نیز برای زیبایی و هارمونی بیشتر از جنس چوب می‌باشد. اگر هزینه درب تمام چوب برای شما مقبول نیست، می‌توانید از درب‌های اچ دی اف یا ام دی اف ارزان استفاده کنید. ساختار این درب ها به این صورت است که غالباً چارچوب از فلز تهیه می‌شود و در مراحل اولیه ساخت در محل کارگزاری می‌گردد؛ حال این چهارچوب می‌تواند فرانسوی یا ساده باشد.

بیشتر بدانید : انواع درب اتاق خواب

ساختار لنگه

Wooden door of the room

درب چوبی اتاق

لنگه درب‌های چوبی اتاق از یک کلاف مستطیل شکل تهیه می‌شود؛ به دلیل استحکام و ویژگی‌های مناسب چوب روس، در ساخت کلاف درب به کار می‌رود. سپس دو ورق ام دی اف (MDF) یا اچ دی اف (HDF) که بنا به سفارش مشتری، توسط دستگاه سی ان سی (CNC) طرح خورده‌اند برای روی این چهارچوب (توسط دستگاه‌های press) پرس می‌گردد. برای ایجاد استحکام بیشتر در محل کارگزاری قفل و دستگیره این درب‌ها از دو ردیف چوب روس استفاده می‌گردد. فضای خالی بین دو ورق اچ دی اف را با شبکه‌های چوبی یا مقوایی (هانیکوم) پر می‌شود؛ این شبکه‌ها به چهارچوب و ورقه‌های اچ دی اف پرس می‌شوند.

درب چوبی اتاق سفید

در خرید عمده درب داخلی، اتاق انتخاب رنگ و طرح بسیار مهم است؛ چون در غالب موارد رنگ داخلی خانه‌ها، سفید بوده یا از کاغذدیواری با زمینه سفید استفاده می‌شود؛ بنابراین رنگ درب چوبی اتاقی سفید، طرفداران بسیاری را در بین خریداران عمده درب داخلی داشته و می‌توان گفت که رنگ مناسب‌تری نسبت به رنگ‌های دیگر می‌باشد. گرچه رنگ درب چوبی اتاق در انواع مختلف موجود است، ولی رنگ سفید شاید به دلیل تطابق بیشتر با خانه، طرفداران زیادتری دارد!

Wooden door of the room

قیمت خرید عمده درب اتاق خواب سفید

از انواع درب چوبی اتاق سفیدرنگ، درب چوبی سفید طلایی را می‌توان نام برد. رنگ سفید طلایی درب اتاقی، سبب شده تا عمده سازان و خریداران عمده استقبال ویژه‌ای از این سبک داشته باشند. لازم به ذکر است که قیمت درب‌های اتاق‌خواب سفید بسته به تعداد سفارش و طرح انتخابی متفاوت خواهد بود؛ اما در خرید عمده درب اتاقی سفید، هزینه پرداختی برای عمده ساز بسیار کاهش می‌باید.

قیمت درب چوبی اتاق

قیمت درب چوبی اتاق و دیگر درب های ساختمانی مانند درب فرفورژه و درب های ایمن به عوامل بسیاری بستگی دارد؛ مهم‌ترین عامل، درب انتخابی شما می‌باشد. اولین معیار در خرید درب ضد سرقت، شاید کشور تولیدکننده درب بود، ولی در درب‌های داخلی، به دلیل تنوع بالا انتخاب درست درب چوبی، مهم‌ترین معیار می‌باشد. در خرید عمده درب‌های چوبی، قیمت عمده درب‌های داخلی برای مشتری بسیار به‌صرفه خواهد بود.

درب‌های چوبی اتاق بسته به متریال مصرفی (HDF، MDF، PVC و هایگلاس) و در انواع طرح‌ها به بازار عرضه می‌گردد. هرکدام از طرح‌های درب داخلی و درب چوبی، مزایا و معایت خاص خود رادارند! برای مثال، از معایب درب‌های هایگلس می‌توان به خش‌پذیری آن اشاره کرد؛ درحالی‌که جزو درب‌های داخلی لوکس و زیبا محسوب می‌شوند. خرید عمده درب‌های هایگلاس و درب‌های ملامینه به علت ویژگی‌های خاصی که دارد در بازار درب‌های ساختمانی بسیار داغ است! درب‌های هایگلاس و ملامینه را می‌توان از جدیدترین مدل درب‌های چوبی اتاق به‌حساب آورد.

Wooden door of the room

قیمت درب پیش ساخته چوبی

شرکت درب چوبی با توجه به سفارش‌ها و سلایق عام مشتریان اقدام به تولید درب‌های داخلی می‌نماید؛ برای انتخاب درست، می‌بایست با شرکت برند و کارشناس‌های مجرب آن ارتباط برقرار کنید. شما دراین‌ارتباط می‌توانید از مشاوره شرکت درب چوبی بهره برده و بنا به پیشنهاد‌ها درب‌های داخلی توسط آنان، درب اتاقی مدنظر را انتخاب و خریداری نمایید. مطمئناً شرکت، شمارا در انتخاب یک درب باکیفیت و دارای طرح و رنگ مناسب راهنمایی خواهند کرد.

کلام آخر

شرکت بین‌المللی RaaddooR تولیدکننده انواع درب تجاری-مسکونی واداری، مفتخر است تا پروژه‌های ساختمانی شما عزیزان را عهده‌دار شود. برای اطلاعات بیشتر و آگاهی از لیست قیمت‌ها و خدمات، با مدیریت واحد فروش تماس حاصل فرمایید.

RAAD DOOR
RaaddooR International Company
راه های ارتباطی:
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شماره موبایل: 09124823903
شماره دفتر مرکزی: 02128426126
فکس: 02189789211
آدرس کانال: raaddoors@
پست الکترونیکی: Info@raadwood.com

مطلب پیشنهادی

درب ضد سرقت دکورال |خرید عمده درب ضد سرقت فلزی دکورال در تهران و کرج |RaaddooR

درب ضد سرقت دکورال |خرید عمده درب ضد سرقت فلزی دکورال در تهران و کرج |RaaddooR

زیباترین نوع درب ضدسرقت فلزی ، درب ضد سرقت طرح دکورال می باشد؛ درب ضد سرقت دکورال با داشتن طرح و نقش چوب بهترین نوع درب فلزی به حساب می آید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.