راد دٌر
خانه / دسته‌بندی نشده / درب داخلی / درب ضد آب |لیست قیمت و خریدوفروش عمده بهترین انواع درب ضدآب|RaaddooR
Waterproof Door
RaaddooR

درب ضد آب |لیست قیمت و خریدوفروش عمده بهترین انواع درب ضدآب|RaaddooR

خرید عمده بهترین انواع درب ضد آب

درب ضد آب (abs)، از انواع درب داخلی ساختمان به شمار می‌رود. درب ضد آب به سبب طراحی خود برای محیط‌های مرطوب ساخته‌شده است؛ درب ضد آب یا درب ای بی اس از بهترین نمونه‌های طراحی‌شده برای فضای حمام و سرویس بهداشتی شماست. انواع درب ضد آب بر اساس طراحی، متنوع هستند، اما وجه مشترک بین همه آن‌ها، استراکچر یکسان می‌باشد؛ تنوع طرح‌ها، بر روی قیمت درب ABSتأثیر مستقیم می‌گذارد.

درب ضد آب |لیست قیمت و خریدوفروش عمده بهترین انواع درب ضدآب|RaaddooR

خرید عمده انواع درب ضد آب

با نگاهی به درب ای بی اس یا ضد آب درمی‌یابیم که متریال به‌کاررفته در استراکچر درب یکسان نیست؛ وجود ورق‌های ای بی اس و رزین برای پوشش دادن خلل و فرج و درنهایت نفوذناپذیری درب در مقابل آب می‌باشد. ورق‌های ای بی اس بهترین سد در مقابل نفوذ آب هستند و در بین درب‌های وکیوم، درب‌های ای بی اس بهترین کیفیت را دارا می‌باشند.

ABS چیست؟

ABS یا Acrylonitrile butadiene styrene نوعی روکش پلاستیکی است که در ابعاد تقریبی ۹۰ در ۲۱۰ باضخامت تقریبی ۱٫۲ میلی‌متر تهیه می‌شود؛ این روکش در انواع درب ضد آب به کار می‌رود. این روکش پلاستیکی معمولاً در طرح‌های چرم، چوبی و رنگ‌های متنوع در بازار موجود بوده و امکان رنگ‌آمیزی این روکش نیز وجود دارد.

وجود روکش پلاستیکی در انواع درب ای بی اس (abs) باعث می‌شود که آب به قسمت‌های چوبی و داخلی نفوذ نکرده و درب را در مقابل رطوبت و برخورد آب در مکان‌هایی مانند سرویس بهداشتی و حمام مقاوم نموده و گزینه‌ی مناسبی برای استفاده در این مکان‌ها به شمار رود.

قیمت درب ضد آب سرویس بهداشتی در کرج

درب ضد آب در کرج و دیگر شهرهای صنعتی تولید و به مشتریان عرضه می‌گردد؛ درب ضد آب در کرج به دلیل وجود شرکت‌های بزرگی که در این شهر دارای نمایندگی بوده و محصولات خود را به مشتریان عرضه می‌کنند، معروف است. وجود نمایندگی‌های متعدد، قیمت درب ای بی اس در کرج را نسبت به دیگر شهرها کاهش داده و این مهم در خرید عمده درب وکیوم یا درب ای بی اس بسیار مؤثر می‌باشد. به عبارتی مزیت تعدد نمایندگی‌ها و کارخانه‌های فروش در کرج، درب ضد آب ارزان است که به دست مشتریان می‌رسد.

درب ضد آب |لیست قیمت و خریدوفروش عمده بهترین انواع درب ضدآب|RaaddooR

خرید و فروش عمده درب ضد آب

با خرید درب ضد آب سرویس بهداشتی در کرج، ضمن کاهش هزینه پرداختی می‌توانید به‌صورت مستقیم با تولیدکننده این محصول ارتباط برقرار نمایید. با مراجعه به مراکز فروش عمده درب ای بی اس در کرج و تهران، ضمن مشاهده انواع طرح‌ها، از قیمت درب ضد آب abs مطلع شوید.سایت‌های فروش عمده درب ای بی اس، از دیگر راهکارهای اطلاع از قیمت درب ضد آب می‌باشد؛ این سایت‌ها با ارائه انواع درب ABS، دامنه انتخابی خریدار را افزایش داده و شمارا باقیمت درب ای بی اس آشنا خواهد کرد.

قیمت درب ضد آب سرویس بهداشتی در کرج و تهران و تفاوت آن با دیگر مناطق صنعتی به دلیل محبوبیت سیستم خرید اینترنتی درب ضد سرقت و درب‌های داخلی ساختمان است؛ امروزه بسیاری از کالاهای اساسی مانند درب‌های داخلی ساختمان و درب ای بی اس ارزان، از طریق اینترنت به‌صورت عمده خریدوفروش می‌شوند.

قیمت درب ضد آب فایبرگلاس سرویس بهداشتی

یکی از موارد مهم در اتمام پروژه و خرید درب ضد آب، یافتن دربی باکیفیت در کنار قیمت مناسب برای مکان‌هایی مانند سرویس بهداشتی و حمام است که در معرض آب و رطوبت قرار دارند. قیمت درب ABS به‌خصوص قیمت درب ضد آب فایبرگلاس سرویس بهداشتی برای خریداران این مدل از درب‌های داخلی حائز اهمیت است.

درب ضد آب |لیست قیمت و خریدوفروش عمده بهترین انواع درب ضدآب|RaaddooR

عرضه انواع مدل درب ضد آب

به‌طورکلی چند انتخاب برای خرید درب وکیوم سرویس بهداشتی و حمام وجود دارد:

  • درب abs
  • درب PVC
  • درب فایبرگلاس

هر سه مدل در برابر آب، مقاوم هستند، درعین‌حال، استفاده از درب‌های ضد آب پی‌وی‌سی برای سرویس بهداشتی و حمام به دلیل مقامت پایین، کمتر می‌باشد.قیمت درب وکیوم فایبرگلاس سرویس بهداشتی باقیمت درب ABS برابری می‌کند. به‌طورکلی بهترین نمونه درب از جهت وکیوم بودن، درب فایبرگلاس و بعدی، درب ABS است؛ به همین دلیل دانستن قیمت درب ضد آب فایبرگلاس سرویس بهداشتی اهمیت دارد.

عرضه انواع درب ضد آب طرح دار در کشور

 در خرید عمده درب ضد آب طرح دار، در ابتدای امر می‌بایست با انواع درب وکیوم مطرح در بازار آشنا شوید؛ از نمونه‌های مطرح می‌توان به درب ABS اشاره نمود.

درب ضد آب |لیست قیمت و خریدوفروش عمده بهترین انواع درب ضدآب|RaaddooR

مرکز فروش عمده درب ضد آب در تهران

در خرید عمده درب ضد آب طرح دار، قیمت این مدل از اهمیت بالایی برخوردار است؛ در معاملات موجود در بازار، درب ضد آب ارزان‌قیمت، پرفروش‌ترین نوع در خریدوفروش عمده درب ای بی اس می‌باشد. شرکت‌های بزرگی همچون RaaddooR باسابقه طولانی در انجام پروژه‌های بزرگ ساختمانی، آماده عرضه عمده درب‌های ای بی اس طرح دار و درب ضد آب ارزان‌قیمت به مشتریان عزیز می‌باشد.

 درب ضد آب PVC

درب ضد آب پی‌وی‌سی، همانند دیگر دسته‌ها، جزو درب‌های مقاوم به آب به شمار می‌رود؛ درواقع pvc یک روکش پلاستیکی سخت است که با اضافه نمودن مواد روان کننده، نرم می‌شود. این روکش پلاستیکی روی ورق‌های mdf و نئوپان، توسط رزین‌های مخصوص، با دستگاه پرس، متصل می‌گردد و درب وکیوم pvc را تشکیل می‌دهد.

خرید عمده بهترین درب ضد آب غرب تهران

خریدوفروش عمده درب ضد آب غرب تهران چندان سخت نیست؛ چراکه شما با شناخت انواع درب ای بی اس و آشنایی با متریال و استراکچر این مدل، می‌توانید اقدام به خرید درب ABS غرب تهران نمایید. برای خرید درب ضد آب ارزان، چندین راه وجود دارد؛ استفاده از اینترنت بهترین راه خرید درب ضد آب سرویس بهداشتی می‌باشد؛ چراکه بدون صرف هزینه و زمان، از قیمت درب ضد آب سرویس بهداشتی مطلع شده، انواع درب ای بی اس را مشاهده کرده و درب نهایت اقدام به خرید درب ABS غرب تهران یا درب ضد آب شرق تهران نمایید

بیشتر بدانید : تولید کننده درب ضد سرقت

 پرفروش‌ترین انواع درب ضد آب ارزان‌قیمت

درب ضد آب |لیست قیمت و خریدوفروش عمده بهترین انواع درب ضدآب|RaaddooR

تولید عمده جدیدترین مدل درب ضد آب

درب ABSو فایبرگلاس از پرفروش‌ترین انواع درب وکیوم محسوب می‌شود؛ درب‌های ضد آب ارزان‌قیمت به سبب هزینه پرداختی پایین برای انبوه‌سازان به‌صورت عمده خریدوفروش می‌گردد. به عبارتی درب‌های ای بی اس ارزان، بنا به دلایل فوق، از پرفروش‌ترین انواع درب وکیوم ارزان‌قیمت به‌حساب می‌آیند. برای اطلاع بیشتر از قیمت درب ضد آب سرویس بهداشتی، به مراکز فروش عمده درب ای بی اس در کرج و تهران مراجعه کنید.

کلام آخر

شرکت بین‌المللی راد درب (RaaddooR)تولیدکننده انواع درب تجاری-مسکونی واداری مفتخر است تا پروژه‌های ساختمانی شما عزیزان را عهده‌دار شود. برای اطلاعات بیشتر و آگاهی از لیست قیمت‌ها و خدمات با مدیریت واحد فروش تماس حاصل فرمایید.

RAAD DOOR
RaaddooR International Company
راه های ارتباطی:
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شماره موبایل: 09124823903
شماره دفتر مرکزی: 02128426126
فکس: 02189789211
آدرس کانال: raaddoors@
پست الکترونیکی: Info@raadwood.com

مطلب پیشنهادی

درب ضد سرقت دکورال |خرید عمده درب ضد سرقت فلزی دکورال در تهران و کرج |RaaddooR

درب ضد سرقت دکورال |خرید عمده درب ضد سرقت فلزی دکورال در تهران و کرج |RaaddooR

زیباترین نوع درب ضدسرقت فلزی ، درب ضد سرقت طرح دکورال می باشد؛ درب ضد سرقت دکورال با داشتن طرح و نقش چوب بهترین نوع درب فلزی به حساب می آید.