راد دٌر
خانه / دسته‌بندی نشده / درب ضد سرقت / درب ضد سرقت ایرانی |خرید عمده در بورس درب ضد سرقت در تهران| RaaddooR

درب ضد سرقت ایرانی |خرید عمده در بورس درب ضد سرقت در تهران| RaaddooR

Iranian security door

انواع قیمت درب ضد سرقت ارزان ایرانی در بورس درب ضد سرقت در تهران

درب ضد سرقت ایرانی از مهم‌ترین درب‌های امنیتی حال حاضر، در بورس درب ضد سرقت در تهران می‌باشد. کیفیت بالای تولید و نحوه‌ی ساخت درب ضد سرقت ایرانی درجه‌یک، از عوامل تأثیرگذار در استقبال انبوه‌سازان و عمده سازان، برای خرید عمده درب ضد سرقت ایرانی باقیمت ارزان می‌باشد.

Iranian security door
Iranian security door

درواقع، درب ضد سرقت ایرانی درجه‌یک، محصولی از بهترین برند درب ضد سرقت ایرانی خواهد بود؛ به‌نحوی‌که این شرکت‌ها، با ارائه محصولات باکیفیت، قیمت درب ضد سرقت ارزان ایرانی را نیز در سرتاسر کشور، کاهش داده‌اند. موارد مذکور در پیدایش و ارتقای یک برند معتبر، نقش مهمی خواهند داشت. خرید عمده درب ضد سرقت درگذشته، در سیطره چندین برند خارجی بود؛ حال که برندهای درب ضد سرقت ایرانی باقیمت مناسب، بالاترین حجم فروش عمده درب ضد سرقت را به خود اختصاص داده اند.

درب ضد سرقت ایرانی درجه یک، هدفی والا بود که تولیدکنندگان، مدت‌ها در رویای رسیدن به آن بودند. رقابت با درب ضد سرقت ترک، چینی و … معضل بزرگی به‌حساب می‌آمد؛ چراکه هر برند در کنار مزیت‌های خاص خود، بازار را قبضه کرده بود. انتخاب درب ضد سرقت ایرانی باقیمت ارزان، به‌عنوان ارکان امنیت عمارت شما، بسیار حائز اهمیت می‌باشد.

خرید عمده بهترین برند درب ضد سرقت ایرانی در بازار

خرید عمده از بهترین مارک درب ضد سرقت ایرانی، امری مهم اما دشوار است. یافتن دربی مطابق با استانداردهای امنیتی در بازار فروش عمده درب ضد سرقت، موضوعی دغدغه آمیز خواهد بود. وجود برندهای متعدد در بازار باوجود قیمت درب ضد سرقت ارزان ایرانی، کیفیت محصول را تضمین نمی‌کند؛ این در حالی است که با جست‌وجوی ساده‌ای در اینترنت، می‌توانید بهترین مارک درب ضد سرقت ایرانی را یافته و از قیمت درب ضد سرقت ایرانی در کرج یا قیمت درب ضد سرقت لوکس در تهران، مطلع شوید.

برندهای تولیدی خارج از کشور، ازجمله برندهای ترک و چینی، درصد اندکی از معاملات را در بازار فروش عمده درب ضد سرقت، از آن خودکرده‌اند. قیمت درب ضد سرقت ترک اصل در مقایسه باقیمت درب ضد سرقت فلزی ایرانی، بسیار بالا می‌باشد؛ درحالی‌که این دو، ازلحاظ کیفیت ساخت و متریال، در جایگاه یکسانی بوده و به جرئت می‌توان گفت، بهترین درب ضد سرقت ایرانی باقیمتی ارزان‌تر، در جایگاهی برابر با بهترین‌های برند ترک قرار دارد.

بالا بودن قیمت درب ضد سرقت ترک اصل به سبب اعتبار برند، ایجادشده است؛ از طرفی متریال باکیفیت و استراکچر مقاوم، این اعتبار را دوچندان می‌کند. لیست قیمت درب ضد سرقت ترک اصل را می‌توان با مراجعه به بورس درب ضد سرقت در تهران استعلام نمود؛ این مراکز با ارتباط مستقیم با تولیدی یا دفتر مرکزی شرکت تولیدکننده، از قیمت درب ضد سرقت فلزی ایرانی گرفته تا قیمت درب ضد سرقت لوکس را استعلام و به خریداران اعلام می‌کنند.

بیشتر بدانید :
قیمت درب ضد سرقت و بهترین محصول از نظر RaaddooR

لیست قیمت درب ضد سرقت ارزان ایرانی

خرید عمده درب ضد سرقت ارزان، زمانی به‌صرفه می‌باشد که کاهش قیمت درب ضد سرقت فلزی ایرانی را به دنبال داشته باشد؛ اما لیست قیمت درب ضد سرقت لوکس یا ایرانی را از کجا تهیه کنیم؟

Iranian security door
Iranian security door

تولیدکنندگان با راه‌اندازی مراکز فروش عمده درب ضد سرقت یا نمایندگی‌های متعدد در سراسر کشور، ضمن ارائه انواع درب‌های ساختمانی، لیست قیمتی را نیز اعلام خواهد کرد. شما می‌توانید با مراجعه به بورس درب ضد سرقت در تهران یا مراکز فروش، از قیمت درب ضد سرقت ایرانی طرح ترک، مطلع شوید.

فروش عمده درب ضد سرقت ارزان باکیفیت بالا

با نگاهی به قیمت درب ضد سرقت ایرانی در کرج یا بورس درب ضد سرقت در تهران، از دامنه قیمت درب ضد سرقت فلزی ایرانی و لوکس مطلع خواهید شد. درب‌های ضد سرقت، بنا به پروژه و تعداد درب، در قیمت‌های مختلفی دسته‌بندی می‌شوند؛ به‌نحوی‌که قیمت درب ضد سرقت ایرانی طرح ترک با بهترین مارک درب ضد سرقت ایرانی، نرخ مناسب خواهد داشت.

در بازار، برندهایی تحت عنوان درب‌های چینی شناخته می‌شوند؛ مهم‌ترین ویژگی این درب‌ها، قیمت ارزان آن‌ها می‌باشد. درب‌های ضد سرقت چینی برخلاف بهترین درب ضد سرقت ایرانی، از کیفیتی به‌مراتب پایین‌تر برخوردارند. با نگاهی به لیست قیمت درب ضد سرقت ایرانی و مقایسه باقیمت درب ضد سرقت ترک اصل، به رابطه قیمت ارزان اما کیفیت بالا در محصولات ایرانی پی خواهید برد.

درگذشته، درب چینی به‌واسطه قیمت ارزان توانست، از استقبال چشمگیر عمده سازان و انبوه‌سازان بهره‌مند شودم تا مدت محدودی آن‌ها را به مشتریان دائمی مبدل سازد. این مدل برخلاف بهترین درب ضد سرقت ایرانی باقیمت ارزان، کیفیت نامطلوب و پایین داشته و استراکچر درب ایمنی در قامت آن‌ها دیده نمی‌شود؛ اما چون نام درب ضد سرقت را یدک می‌کشند، توانسته‌اند در بازار رقابت فعالیت کنند. روکش درب ضد سرقت چینی، فلزی بوده و گاها شبکه فولادی داخل درب اضافه نمی‌شود.

Safety Door Frame
Safety Door design

خرید اینترنتی درب ضد سرقت ایرانی باقیمت ارزان

شما با مراجعه به مراکز فروش عمده درب ضد سرقت ایرانی درجه‌یک، از قیمت درب ضد سرقت ایرانی در کرج و اقصی نقاط کشور مطلع خواهید شد؛ این در حالی است که در خرید اینترنتی درب ضد سرقت ایرانی، لیست قیمت درب ضد سرقت ایرانی را دریافت و انواع درب ضد سرقت ایرانی درجه‌یک را مشاهده می‌کنید. مزایای خرید آنلاین درب ضد سرقت نسبت به خرید حضوری، بسیار زیاد می‌باشد.

درب ضد سرقت ایرانی با تیکه بر همت تولیدکنندگان، متریال باکیفیت و استراکچر مستحکم، خود را به‌عنوان برندی معتبر در بازار فروش عمده درب‌های ساختمانی معرفی کرد. درب ضد سرقت ایرانی توانست جای خود را در میان انبوه‌سازان و عمده سازان بیابد و درعین‌حال، به بازار کشورهای منطقه و فرا منطقه‌ای پای گذارد. هرروز بر کیفیت محصولات داخلی افزوده می‌شود تا حدی که رقابت بین درب‌های ترک و ایرانی جدی‌تر از گذشته شده است.

خرید اینترنتی درب ضد سرقت ایرانی در حالی است که قیمت درب ضد سرقت ایرانی طرح ترک یا قیمت در ضد سرقت لوکس، با نرخی پایین‌تر از بازار فروش عمده درب ضد سرقت در تهران و کرج عرضه می‌شود. مشکل بزرگی که در خرید حضوری دیده می‌شود، مرتبط نبودن با تولیدکننده برند می‌باشد؛ نتیجه این موضوع، بالا رفتن قیمت درب ضد سرقت لوکس به دست دلالان و واسطه‌ها خواهد بود. خرید اینترنتی درب ضد سرقت ایرانی، این مشکل را برطرف ساخته و راه را برای خرید عمده درب ضد سرقت ارزان و باکیفیت مرتفع ساخته است.

متریال و استراکچردرب ضد سرقت ایرانی

Secure Iranian Door
درب ضد سرقت

درب ضد سرقت ایرانی همانند انواع درب ضد سرقت ازمتریال و استراکچر خاصی پیروی می‌کند؛ اما در اینجا از درب‌های ضد سرقت شرکت RaaddooR صحبت می‌کنیم و استانداردهای رعایت شده در آن را شرح می‌دهیم. این استانداردها مطابق با استانداردهای روز جهان بوده و از بهترین متریال و نیروی متخصص برای ایجاد استراکچری مستحکم در تولید درب ضد سرقت بهره می‌بریم. این موارد مذکور، بهترین برند درب ضد سرقت ایرانی را سبب شده است.

در ساخت لنگه درب از ورق سرتاسری ۱/۴ میلی‌متر با شبکه‌بندی فولادی در جهت افزایش ایمنی استفاده می‌کنیم. این ورق قدرت تحمل درب را در مقابل ضربه افزایش می‌دهد و شبکه‌بندی فولادی آن مزید بر علت شده و برخلاف دیگر تولیدکنندگان به‌هیچ‌وجه از ضخامت و تعداد ورق‌ها کاسته نمی‌شود. ما برای ایمنی بیشتر درب مکان‌های امنیتی از مواد ضد برش و بتن نیز در ساختار داخلی استفاده می‌کنیم؛ این مواد مقاومت درب شمارا چند برابر می‌کنند.

لنگه درب ضد سرقت ایرانی درجه یک

در ساخت لنگه این درب‌ها در جلو و پشت قسمت قفل، از ورق فولادی استفاده‌شده و افزایش ایمنی را سبب میشود. لولای کارشده در لنگه درب با وزن درب متناسب است؛ دربی با وزن بالا نیاز به ۴ لولا دارد و دربی با وزن متوسط به ۳ لولا نیاز دارد. در محل لولاها از پین امنیت استفاده می‌کنیم، وجود پین‌ها در قسمت لولا مانع از باز شدن درب از داخل ساختمان می‌شود.

ما از لولای بلبرینگ در ساختار درب استفاده می‌کنیم تا عمر مفید لولاها افزایش پیدا کند. رویه و روکش استفاده‌شده در ساختار درب، متناسب با سفارش مشتری خواهد بود؛ به‌طور مثال، قیمت رویه mdf باروکش،pvc ارزان‌تر از رویه mdf باروکش طبیعی گردو خواهد بود. روکش mdf قابلیت طرح پذیری با cnc را دارد.

ما قادریم با فناوری cnc، طرح‌های متنوعی را بر روی روکش درب‌های شما ایجاد کنیم؛ توجه داشته باشید در ساختار روکش‌ها، ممکن است از چوب خالص استفاده شود و انجام این موارد بنا به سفارش مشتری می‌باشد. در ساخت لنگه از پشم سنگ و یونولیت استفاده می‌کنیم تا عایق حرارت و صدا باشند. این کار وزن درب را افزایش می‌دهد؛ اما موجب صرفه‌جویی در مصرف انرژی شده و شمارا از محیط پرسروصدا اطراف نجات می‌دهد.

بیشتر بدانید : درب ضد سرقت ارزان

چهارچوب درب ضد سرقت ایرانی باقیمت ارزان

Secure Iranian Door
خرید عمده درب ضد سرقت

در ساخت چهارچوب درب از ورق ۱٫۵ میلی‌متر استفاده می‌شود؛ وزن درب ضد سرقت بالاست و برای چنین وزنی، می‌بایست چهارچوب به‌درستی در جای خود بنشیند. ما از جوش co2 برای جوشکاری چهارچوب استفاده می‌کنیم تا مقاومت بیشتری حاصل گردد. برای جوشکاری چهارچوب از جوش یکپارچه به‌جای جوش نقطه‌ای استفاده می‌شود تا چهارچوب بتواند وزن درب را تحمل کند. تمامی این موارد، در قیمت درب ضد سرقت فلزی ایرانی تأثیرگذار است.

چهارچوب‌ها را در کوره تحت حرارت و اصل الکترواستاتیک رنگ می‌کنیم. حداقل ضخامت رنگ روی چهارچوب،5 میکرون می‌باشد؛ این در حالی است که رنگ کوره‌ای، مقاوم به ضربه و شرایط آب و هوایی بوده و نسبت به رنگ‌های معمولی، ۳ الی ۴ برابر مقاوم‌تر است. ورق پاشنه درب باید از جنس استیل ضدزنگ باشد تا ماندگاری چهارچوب افزایش پیدا کند.

لولاها از بیرون درب، مخفی و از داخل مشهود هستند. این ویژگی از درب شما در برابر سارق محافظت می‌کند؛ از طرفی زاویه بازشو درب‌ها ۱۸۰ درجه است و عرض مفید به نحوی کارشده تا بتوانید به‌راحتی وسایل را با اندازه‌های مختلف، جابه‌جا کنید؛ عرض مفید به عرض درب برای رفت‌وآمد گفته می‌شود.

بیشتر بدانید : درب فرفورژه

بهترین انواع قفل درب ضد سرقت ارزان ایرانی

قفل درب می‌بایست از برند کاله (KALE) یا داف (DAF) ترکیه انتخاب شود تا بهترین عملکرد را در کنار استراکچری مستحکم، به شما ارائه دهد. این قفل‌ها، به انواع مرکزی و نیمه مرکزی دسته‌بندی‌شده و دارای چندین زبانه هستند؛ این قفل‌ها چندین زبانه‌دارند که در جهات مختلف، به چهارچوب درب ضد سرقت، چفت می‌شوند و این عملکرد به ایمنی خانه شما در مقابل اهرم کردن میله و دیلم کمک می‌کند.

قفل می‌تواند دیجیتالی یا کلیدی باشد؛ تعیین قفل موجود روی درب‌ها، به نظر شما بستگی دارد. هرکدام از انواع قفل بسته به طراحی آن، عملکرد خاص خود را دارد؛ برای مثال در مدل قفل کلیدی، بعد از تحویل‌خانه شما از پروژه ساز و واردکردن دسته‌کلید تحت اختیار شما، تغییر رویه داده و تنها کلید شمارا معتبر می‌داند. ساختار این قفل به نحوی است که قبل از واردکردن کلید شما، تنها با کلیدهای کارگر در هنگام ساختمان‌سازی، باز و بسته می‌شود؛ اما به‌محض وارد شدن کلید شما، سیستم قفل بر مبنای کلید شما تغییر کرده و شخصی‌سازی می‌شود.

Safe door size
فروش عمده درب ضد سرقت

در سمت دیگر قفل‌های دیجیتالی قرار دارند؛ قفل دیجیتالی از درصد امنیت بالایی برخوردار است؛ چراکه سیستم قفل بر مبنای اثرانگشت، تصویر چهره یا …بناشده و درجه بالایی از امنیت را سبب می‌شود. در خرید اینترنتی درب ضد سرقت ایرانی، شاهد انواع درب ضد سرقت مدرن با سیستم پیشرفته خواهید بود؛ انتخاب نوع قفل بر عهده شماست؛ اما توصیه شرکت راد درب (RaaddooR) سیستم‌های برند معتبر می‌باشد.

فروش عمده درب ضد سرقت ایرانی ارزان در کرج و تهران

فروش عمده درب ضد سرقت در مراکز فروش عمده درب‌های ساختمانی یا نمایندگی‌های معتبر صورت می‌پذیرد؛ مرکز فروش عمده درب ضد سرقت ارزان ایرانی در کرج و تهران به‌صورت همه‌روزه دایر بوده و درب‌هایی باکیفیت بالا و مناسب را به شما ارائه می‌کند.

با توجه به نکات گفته‌شده، من‌باب کمیت و کیفیت درب ضد سرقت، انتخاب محصولی باکیفیت امری سخت نخواهد بود. درب ضد سرقت ایرانی در حال حاضر، تفاوتی با همتای ترک خود نداشته و تفاوت قیمت بالای بین این دو، تنها از سابقه و تجربه بالای برند ترک نشاءت می‌گیرد.فروش درب ضد سرقت نیاز به تخصص دارد؛چراکه در خرید عمده درب ضد سرقت ،با مشاوره‌ای اشتباه ، آینده و امنیت عمارت ،به خطر خواهد افتاد.

در مقابل این موضوع، درب‌های تولیدی بی‌کیفیت می‌باشند؛ سودجویی برخی دوستان تولیدکننده، مزید بر علت شده تا مجموع این کارشکنی‌ها و کم‌فروشی‌ها، سبب ایجاد عدم اعتماد نسبت به جنس داخلی گردد. درصورتی‌که برندهای معتبر، همچون کمپانی راد درب (RaaddooR) با در اختیار داشتن واحدهای تولیدی متعدد در سراسر کشور، همواره محصولی درجه‌یک را به بازار ارائه می‌دهد. خرید عمده از بهترین برند درب ضد سرقت ارزان، تضمینی بر کیفیت محصول شما خواهد بود.

کلام آخر

شرکت بین‌المللی راد درب (RaaddooR) تولیدکننده انواع درب تجاری-مسکونی مفتخر است پروژه‌های شما عزیزان را عهده‌دار شود؛ در صورت مشاهده محصولات، لیست قیمت‌ها و خدمات، با مدیریت واحد فروش تماس حاصل فرمایید.

RAAD DOOR
Raad Door International Company
راه های ارتباطی:
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شماره موبایل: 09124823903
شماره دفتر مرکزی: 02128426126
فکس: 02189789211
آدرس کانال: raaddoors@
پست الکترونیکی: Info@raadwood.com

مطلب پیشنهادی

درب حیاط آهنی |زیباترین مدل درب حیاط ساده و شیک برای خرید عمده درب حیاط آهنی|RaaddooR

درب حیاط آهنی |زیباترین مدل درب حیاط ساده و شیک برای خرید عمده درب حیاط آهنی|RaaddooR

خرید عمده درب فلزی پارکینگ با بهترین قیمت در بازار تهران