راد دٌر
خانه / دسته‌بندی نشده / درب ضد سرقت / درب‌های ضد سرقت | بهترین نمونه درب‌های ضد سرقت|RaaddooR

درب‌های ضد سرقت | بهترین نمونه درب‌های ضد سرقت|RaaddooR

درب های ضد سرقت RaaddooR

 خرید درب‌های ضد سرقت

 درب‌های ضد سرقت در حال حاضر برای منازل و ساختمان‌ها، مبدل به نیاز اساسی شده است؛ احساس نیاز به امنیت و آرامش برای وجود آدمی، ضروری می‌باشد و هر شخصی بعد از یک روز سخت ‌کاری، نیاز به استراحت در چنین محیطی دارد. از طرفی اگر به مسافرت می‌روند، از بابت امنیت خانه آسوده‌خاطر بوده و نگران سرقت از منزل خود نباشند.

safety-doors

RaaddooR safety doors

 خرید درب‌های ضد سرقت برای برطرف کردن این‌چنین نیازهایی تبدیل به‌ضرورت شده است. راه‌های مختلفی برای خرید درب‌های ضد سرقت وجود دارد، امّا قبل از انتخاب هرکدام، شما باید بهترین درب ضد سرقت را شناخته و سپس اقدام کنید.

انواع درب های ضد سرقت

درب های ضد سرقت ایرانی

درب های ضد سرقت دارای انواع گوناگونی می باشند که بر اساس متریال به چهارنوع تقسیم بندی می‌شوند؛ درب‌های ضد سرقت لوکس، لمینت، برجسته و طرح CNC ازجمله انواع درب ضد سرقت به‌حساب می‌آیند.

 درب‌های ضد سرقت امروزه به‌صورت عمده، توسط کارخانه تولید درب‌های ضد سرقت ساخته و در اختیار مشتریان عزیز قرار می‌گیرند؛ در حال حاضر طرح درب‌های ضد سرقت در قیمت و رنگ مختلف تولید و روانه بازار می شود.

قیمت درب‌های ضد سرقت

قیمت درب‌های ضد سرقت به عوامل بسیاری بستگی دارد؛ با چند پرسش در بازار درب، خواهید یافت که درب ضد سرقت بنا به ویژگی‌های بروز و مدرن خود است که امروزه خواهان بیشتری داشته و نبض بازار را در دست گرفته است.

بیشتر بدانید : خرید درب چوبی ورودی ساختمان

آن چیزی که قیمت درب‌های ضد سرقت را تعیین می‌کند، مقدار هزینه‌ای است که یک کارخانه برای تولید درب‌های ضد سرقت، پرداخت می‌کند. درب‌های ضد سرقت، طیف قیمت بسیار گسترده‌ای داشته و امروزه می‌توان باقیمت کمتر از یک‌میلیون تومان تا بالای ۱۰ میلیون تومان، یک درب ضد سرقت خریداری کرد.

تفاوت قیمت در بازار درب ضد سرقت

بنابراین نگرانی در مورد خرید درب ایمنی بی‌مورد بوده و خرید این محصول، برخلاف تصور شما امکان‌پذیر است. آنچه باعث ایجاد این طیف باز در قیمت می‌شود، چند چیز است:

  • کشورهای مختلفی در عرصه تولید درب‌های ضد سرقت، فعالیت می‌کنند و قاعدتاً قیمت درب ضد سرقت درکشورهای مختلف، متفاوت است.
  •  تأثیر برندها بر قیمت درب‌های ضد سرقت، بسیار زیاد است؛ اگرچه توصیه ما به شما، هزینه برای کیفیت است نه هزینه برای برند
  •    متریال های مختلفی که در ساخت درب ضد سرقت به کار می‌رود نیز می‌تواند موجب ایجاد این طیف قیمتی باشد. متریال ها، انواع کیفی مختلفی دارند؛ پس سازندگان می‌توانند باکمی تغییر در کیفیت و نوع مواد اولیه، قیمت درب‌های ضد سرقت را تغییر داده و محصولی باقیمت موردنظر را، به شما تحویل دهند.

درب‌های ضد سرقت ارزان

درب های ضد سرقت ارزان

چندین راه برای خرید درب‌های ضد سرقت ارزان وجود دارد. این درب‌ها در ابتدا، قیمت بالایی داشتند؛ چراکه یک محصول وارداتی از کشورهای دیگر محسوب می‌شدند. سازندگان درب‌های ضد سرقت، با مشاهده استقبال همگان از این محصول، بهترین راه را در تولید و ساخت درب ضد سرقت دیدند تا قیمت محصول، به دلیل تولید داخل پایین بیاید.

قیمت پایین و مناسب درب ضد سرقت ارزان، نباید این تصور را در مخاطب ایجاد کند که درب موردنظر فاقد استانداردها و کیفیت موردقبول است؛ این مدل درب، بنا به هزینه پرداختی متناسب با درآمد جامعه، طراحی و ساخته‌شده است و ازلحاظ امنیتی هیچ مشکلی ندارد.

بیشتر بدانید : خرید اینترنتی درب ضد سرقت در سراسر کشور

خرید درب ضد سرقت ارزان باکیفیت

 به‌طورکلی درب ضد سرقت ارزان، باید همه‌ی ویژگی‌های یک درب ایمنی را داشته باشد؛ چراکه هدف از خرید درب‌های ضد سرقت، همین ویژگی‌های منحصربه‌فردی است که این درب‌ها ارائه می‌دهند و بدون داشتن آن‌ها، درب شما با درب معمولی تفاوتی نخواهد داشت و در اصل، درب ضد سرقت محسوب نمی‌شود.

cheap safety doors

اکثر سازندگان درب‌های ضد سرقت ارزان، تمام تلاش خود رادارند تا در عین تولید درب ایمنی، هیچ‌گاه کیفیت را فدای سود بیشتر نکنند؛ چراکه با این کار، برند خود را بی‌اعتبار خواهند کرد. این مهم دست نخواهد یافت مگر با اهتمام کلیه واحدهای تولیدی! درصورتی‌که بعضی واحدها برای سود بیشتر از جای‌جای درب ضد سرقت می‌کاهند و مشتری به گمان تخفیف بیشتر جنس را خریداری می‌نماید.

درب‌های ضد سرقت ایرانی

 درب‌های ضد سرقت ایرانی، امروزه در بازار جهانی و ایران برای خود اسم‌ورسمی درکرده و تبدیل به برندی معتبر شده است. درب‌های ضد سرقت ایرانی در حال حاضر جزو درب‌های باکیفیت و قیمت مناسب در بازار خرید درب ضد سرقت شناخته می‌شوند.

درباره اندازه درب ضد سرقت نیز باید کفت تولیدکنندگان درب‌های ضد سرقت ایرانی، معمولاً درب‌های خود را در ابعاد ۱۱۰*۲۱۰ و ۱۰۵*۲۱۰ تولید و عرضه می‌کنند؛ البته باید گفت، این ابعاد مربوط به درب ضد سرقت تک لنگه می‌باشد. شرکت‌های تولیدی درب‌های ضد سرقت ایرانی، امکان سفارش و ساخت ابعاد دلخواه را برای مشتری فراهم کرده‌اند؛ این تغییرات، سبب افزایش نرخ درب نسبت به انواع تک لنگه خواهد شد.

مسئله‌ای که درچند سال اخیر، باعث موفقیت بالای تولیدکنندگان در بازار نسبت به رقبا شد، توجه به نیاز مشتری و قدرت خرید آن‌ها می‌باشد. سازندگان درب‌های ضد سرقت ایرانی، این نیاز را سنجیده و دربی باکیفیت و قیمت مناسب را روانه بازار کرده‌اند.

فروش درب‌های ضد سرقت

فروش درب‌های ضد سرقت در انواع و طرح‌های مختلف، به‌صورت عمده و جزئی در بازار داخلی کشورمان صورت می‌گیرد. امروزه ایران، هم درفروش درب‌های ضد سرقت، در بازار جهانی فعالیت می‌کند و هم یکی از واردکنندگان درب‌های ضد سرقت از کشورهای مختلف به شمار می‌رود؛ در حال حاضر فروش درب‌های ضد سرقت ترک در ایران رواج دارد.

فروش درب ضد سرقت در اصفهان

درب های ضد سرقت

تولیدکنندگان درب‌های ایمنی درزمینهٔ فروش این درب‌ها، دو راهکار اصلی را در پیش‌گرفته‌اند؛ اولین راه‌کار، احداث نمایندگی است. هم‌اینک شرکت‌ها با احداث چندین نمایندگی در شهرهای بزرگ، اقدام به عرضه محصولات خود می‌کنند.

یکی از این شهرهایی که شرکت RaaddooR اقدام به تأسیس نمایندگی فروش در آن نموده است، شهر اصفهان هست؛ هم‌وطنان عزیز در شهر اصفهان با مراجعه به نمایندگی منتخب، می‌توانند از نزدیک با تولیدات ما آشنا شوند.

دومین راه‌کار، عرضه عمده و جزئی درب ضد سرقت در بستر فروشگاه‌های اینترنتی منتخب می‌باشد تا مشتریان عزیز، بدون صرف کمترین هزینه و زمانی، بتوانند با مراجعه به سایت‌های اینترنتی فروش درب های ضد سرقت، با قیمت‌ها و طرح‌های گوناگون این مدل از درب‌ها آشنا شده و اقدام به خرید نمایند.

بیشتر بدانید : خرید اینترنتی درب ضد سرقت به صورت عمده

کلام آخر

شرکت بین‌المللی RaaddooR تولیدکننده و عرضه‌کننده انواع درب ساختمان تجاری -اداری و مسکونی مفتخر است تا پروژه‌های شما عزیزان را عهده‌دار شود. برای اطلاع از لیست قیمت‌ها و سفارش محصول، با مدیریت واحد فروش تماس حاصل فرمایید.

RAAD DOOR
RaaddooR International Company
راه های ارتباطی:
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شماره موبایل: 09124823903
شماره دفتر مرکزی: 02128426126
فکس: 02189789211
آدرس کانال: raaddoors@
پست الکترونیکی: Info@raadwood.com

مطلب پیشنهادی

درب حیاط آهنی |زیباترین مدل درب حیاط ساده و شیک برای خرید عمده درب حیاط آهنی|RaaddooR

درب حیاط آهنی |زیباترین مدل درب حیاط ساده و شیک برای خرید عمده درب حیاط آهنی|RaaddooR

خرید عمده درب فلزی پارکینگ با بهترین قیمت در بازار تهران