راد دٌر
خانه / دسته‌بندی نشده / درب ضد سرقت / انواع درب ضد سرقت |دفتر مرکزی تولیدکننده درب ضد سرقت |RaaddooR

انواع درب ضد سرقت |دفتر مرکزی تولیدکننده درب ضد سرقت |RaaddooR

Safety door types

انتخاب و خرید درب ضد سرقت

انواع درب ضد سرقت را در بازار، به‌ویژه در مراکز فروش تولیدکنندگان درب‌های ساختمانی می‌توان یافت؛ ازآنجایی‌که تنوع درب ضد سرقت بسیار زیاد است، در انتخاب این محصول عجله نکرده و با مشاهده انواع درب ضد سرقت، درب منتخب را خریداری کنید.

Safety door types

Safety door types

درب منزل شما اگر از دسته درب‌های ضد سرقت باشد، می‌بایست با دکوراسیون داخلی و معماری عمارت شما هم‌خوانی داشته باشد؛ البته این موضوع برای افرادی صدق می‌کند که حساسیت بالایی در نوع درب ورودی خانه داشته باشند.

راهنمای خرید درب ضد سرقت

زمانی که برای خرید درب ضد سرقت اقدام می‌کنید، با دو نوع قیمت مواجه خواهید شد؛ این قیمت‌ها یا بسیار بالا و یا پایین هستند. ما نه قیمت بالا و نه قیمت پایین را به شما پیشنهاد می‌کنیم؛ بلکه توصیه ما به خریدار، داشتن دانش قبل از خرید و نهایتاً خرید آگاهانه می‌باشد.

Safety door types

انواع درب ضد سرقت

درب ضد سرقت ازجمله محصولاتی است که نیاز به شناخت قبلی دارد؛ این محصول از دو قسمت استراکچر و متریال تشکیل‌شده است. استراکچر درب، امنیت خانه را تأمین می‌کند و متریال، اجزای تشکیل‌دهنده درب هستند که در کنار یکدیگر، استراکچر را تشکیل می‌دهند. متریال در زیبایی درب نیز تأثیر به سزایی دارد.

با نگاه اول به دو درب مشابه، شاید متوجه تفاوت‌ها نشوید؛ اما با بررسی استراکچر، درخواهید یافت که کدام‌یک برای ایجاد امنیت مناسب‌تر می‌باشد. وجود ورقه‌های فولادی سرتاسری شبکه‌بندی فولادی در مرکز، قفل‌های چندزبانه معتبر، ضخامت ورقه‌های به‌کاربرده شده در چارچوب و لنگه، ورق استیل دور لنگه درب و وجود پین‌های امنیت در قسمت لولا همه از مواردی هستند که برای افزایش امنیت در استراکچر درب ضد سرقت، به‌کاربرده می‌شوند.

بیشتر بدانید: شناخت درب ضد سرقت و زیروبم اجزای آن

درب ورودی ضد سرقت

درب ورودی ضد سرقت، یکی از انواع درب‌های ایمنی می‌باشد؛ این درب بیشتر برای درب ورودی ساختمان‌ها به‌کاربرده می‌شود. بنا به سلیقه و سفارش شما، می‌توان این درب را لوکس یا ساده تولید کرد؛ در ساخت درب ورودی ضد سرقت لوکس، سعی شده است تا از متریال باکیفیت و وارداتی استفاده شود. برای زیبایی بیشتر منزل سعی می شود درب ورودی و درب اتاق خواب در یک مدل و طرح تولید شود که هماهنگی بیشتری با هم داشته باشند.

Entrance security door types

انواع درب ورودی ضد سرقت

استراکچر این درب‌ها با دیگر درب‌های ضد سرقت همسان می‌باشد، اما برای تمایز نسبت به انواع دیگر، از ورق‌های ضخیم‌تر و قفل‌هایی با تعداد زبانه بیشتر استفاده‌شده است. درب ورودی ضد سرقت در مکان‌هایی مانند ساختمان‌های اداری، مؤسسات، مراکز تجاری و ساختمان‌های لوکس به‌کاربرده می‌شود و این موضوع بر اهمیت انتخاب درب برای ورودی ساختمان دلالت می‌کند.

خرید درب ضد سرقت اکونومی

درب‌های ضد سرقت اکونومی بیشترین درصد را در بازار دادوستد از آن خودکرده‌اند؛ درب‌های اکونومی از محبوب‌ترین انواع در ضد سرقت برای عمده سازان به‌حساب می‌آیند. این درب‌ها با طراحی‌های ساده و متنوع، علاوه برافزایش دامنه انتخاب برای مشتری، بسته به تولیدکننده آن امنیت را نیز برای خانه شما به ارمغان می‌آورند.

 درب‌های مدل حصیری، ونوس، سارای و…درب‌های نام‌آشنا برای عمده سازان می‌باشند؛ این درب‌ها، برای مجتمع‌های چندین واحدی استفاده می‌شوند و در کنار امنیت، با استفاده از فناوری و استراکچر پیشرفته، زیبایی خانه را دوچندان می‌کنند.

قیمت عمده درب ضد سرقت

انواع درب ضد سرقت را می‌توان باقیمت عمده خریداری نمود و بنا به سفارش مشتری، تولیدکننده درب بر طبق قرارداد، درب‌ها را به‌صورت پارت پارت یا به‌صورت عمده تحویل می‌دهد.در خرید عمده درب ضد سرقت، برای انتخاب درب موردنظر دقت کافی را داشته باشید؛ چراکه با خرید عمده، همه واحدها به‌صورت یکدست، صاحب یک طرح از درب را خواهند شد. این انتخاب می‌بایست به صورتی باشد که همه سلیقه‌ها و دکوراسیون‌ها را در نظر گرفته و تا حدی پوشش دهد.

خرید عمده برای افراد، اهمیت و فرصت ویژه‌ای را دربر خواهد داشت. خرید جزئی با خرید کلی تفاوت بسیاری دارد؛ بنابراین قیمت نیز در خرید عمده برای طرف قرارداد، تفاوت خواهد کرد. قیمت درب ضد سرقت در خرید کلی شامل تخفیف خواهد شد و این مهم، مزیتی است که تولیدکننده برای خریداران در نظر گرفته است.

بیشتر بدانید : قیمت دربهای ضد سرقت

انواع رنگ درب ضد سرقت

درب ضد سرقت از تنوع رنگی بالایی برخوردار بوده و می‌توان برای هر سلیقه‌ای رنگی را استفاده نمود؛ لیکن طیف رنگ قهوه‌ای و سفید، بیشترین درصد انتخاب را از سمت خریداران داشته است.

Variety of Safety Door Paint

Variety of Safety Door Paint

رنگ استفاده‌شده برای درب ضد سرقت یا از برند Genc ترک می‌باشد و یا از محصولات داخلی است؛ اما تجربه نشان می‌دهد، جدا از جنس و برند رنگ، مهارت استادکار است که کیفیت رنگ‌آمیزی را تعیین می‌کند. درب ضد سرقت در رنگ‌بندی‌های مختلف در دسترس است و شما می‌توانید هر یک را بنا به سلیقه خود انتخاب کنید.

توزیع انواع درب ضد سرقت در کشور

تولیدکنندگان درب ضد سرقت برای افزایش حجم سفارش‌ها، سعی می‌کنند محصولات خود را در سرتاسر کشور پخش کنند و در هر استان یا شهری نمایندگی داشته باشد. خرید از نمایندگی در کنار اصل بودن محصول موردنظر، محاسن دیگری نیز برای شما خواهد داشت؛ قیمت پایین‌تر نسبت به دیگر فروشگاه‌ها، خدمات پس از فروش، چکاب سالیانه درب‌ها و … ازجمله خدماتی است که نمایندگی‌ها به خریداران ارائه می‌دهند.

شرکت بین‌المللی RaaddooR با داشتن بیش از ۳۰ نمایندگی در سرتاسر کشور، از پیشتازان عرصه تولید و عرضه انواع درب ضد سرقت و درب‌های ساختمانی می‌باشد. عمده سازان در سرتاسر ایران عزیز در حال همکاری با مجموعه RaaddooR می‌باشند و این مهم مدیون رضایتمندی مشتریان از این برند است.

صادرات انواع درب ضد سرقت

Export Security Door

Export Security Door

امروزه با پیشرفت تکنولوژی تولید درب‌های ساختمانی در ایران، تولیدکنندگان توانسته‌اند محصولات خود را به کشورهای همسایه، کشورهای حوزه خلیج‌فارس، قاره آمریکای جنوبی و آفریقا صادر نمایند. کیفیت بالای محصولات در کنار تنوع طراحی سبب شده تا محصولی برای انواع سلیقه‌ها تولید شود. صادرات انواع درب ضد سرقت به کشورهای همسایه بالأخص کشورهای عربی، ما را جزو اندک برندهای مطرح جهان کرده است.

لیست قیمت انواع درب ضد سرقت

درب‌های ضد سرقت از قیمت‌های متنوعی برخوردار هستند؛ از طرفی متریال نقش مهمی را در تعیین قیمت درب داشته و برای هر نوع سفارشی، متریال متناسب با آن کار می‌شود. متریال درب ضد سرقت ارزان با درب لوکس متفاوت بوده و همین موضوع بر قیمت تمام‌شده تأثیر مستقیم می‌گذارد.

 این سفارش شما است که قیمت درب ضد سرقت را تعیین می‌کند؛ تنها راه برای کاهش قیمت درب منتخب، خرید مستقیم از تولیدکننده می‌باشد تا با حذف واسطه، قیمت نیز کاهش یابد. ساده‌ترین راه برای ارتباط با تولیدکننده معتبر، خرید اینترنتی درب ضد سرقت از سایت‌های تولیدکنندگان است.

شرکت بین‌المللی RaaddooR تولیدکننده انواع درب تجاری-مسکونی واداری مفتخر است تا پروژه‌های ساختمانی شما عزیزان را عهده‌دار شود. برای اطلاعات بیشتر و آگاهی از لیست خدمات و قیمت‌ها با مدیریت واحد فروش تماس حاصل فرمایید.

RAAD DOOR
RaaddooR International Company
راه های ارتباطی:
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شماره موبایل: 09124823903
شماره دفتر مرکزی: 02128426126
فکس: 02189789211
آدرس کانال: raaddoors@
پست الکترونیکی: Info@raadwood.com

مطلب پیشنهادی

درب حیاط آهنی |زیباترین مدل درب حیاط ساده و شیک برای خرید عمده درب حیاط آهنی|RaaddooR

درب حیاط آهنی |زیباترین مدل درب حیاط ساده و شیک برای خرید عمده درب حیاط آهنی|RaaddooR

خرید عمده درب فلزی پارکینگ با بهترین قیمت در بازار تهران