راد دٌر
خانه / دسته‌بندی نشده / درب ضد سرقت / قیمت درب ضد سرقت | لیست قیمت درب ضد سرقت لوکس در تهران | RaaddooR

قیمت درب ضد سرقت | لیست قیمت درب ضد سرقت لوکس در تهران | RaaddooR

خرید عمده درب ضد سرقت

قیمت درب ضد سرقت ارزان ایرانی در خرید عمده درب ضد سرقت

قیمت درب ضد سرقت از مهم‌ترین فاکتورهایی است که در انتخاب درب ایمنی، از میان برندهای مختلف و طرح‌های گوناگون به چشم می‌خورد. بر اساس برندهای معتبری که در بازار کشور فعالیت کرده و متریال به‌کاررفته در ساختار درب ضد سرقت، با طیف وسیعی از قیمت‌ها روبه‌رو خواهید شد؛ برای نمونه، قیمت درب ضد سرقت ترک اصل در صدر جدول لیست قیمت درب ضد سرقت حضور دارد؛ چراکه در دسته درب‌های لوکس قرار می‌گیرد.

Safety door prices
Safety door prices

از طرفی، قیمت درب ضد سرقت فلزی چینی به سبب متریال بی‌کیفیت، جزو محصولات ارزان به‌حساب می‌آید. دراین‌بین، قیمت درب ضد سرقت ایرانی با داشتن کیفیتی برابر با درب ترک، به عللی که در ادامه ذکر می‌شود، در میانه لیست قیمت درب ضد سرقت قرار خواهد گرفت. در کل قیمت درب ضد سرقت ترک اصل یا قیمت درب ضد سرقت ارزان، در خرید عمده درب ضد سرقت بسیار مؤثر می‌باشد.

قیمت درب ضد سرقت ارزان ایرانی نیز بسته به متریال به‌کاررفته و برند تولیدی، هزینه پرداختی کمتری خواهد داشت؛ لیست قیمت درب ضد سرقت ایرانی دارای جزییات بسیاری در نحوه قیمت دهی می‌باشد؛ اما شما به‌عنوان خریدار می‌بایست از زیروبم استراکچر درب موردنظر، اطلاع و آگاهی داشته باشید.

درب ضد سرقت می‌بایست شامل چه متریال و استراکچری باشد؟ درب ضد سرقت ازلحاظ متریال ساختاری شامل موارد زیر می‌باشد:

  • ورق‌های فولادی (steel sheet)
  • چهارچوب (Frame)
  • دستگیره (Handle)
  • روکش (Cover)
  • قفل (Lock)
  • چشمی درب

برای مثال، در قسمت مرکزی درب و بین ورق‌ها، از شبکه‌بندی فولادی استفاده می‌شود که استحکام سازه را چند برابر می‌کند؛ شبکه‌بندی فلزی بین ورق‌ها، بسته به نوع تولیدکننده، متفاوت می‌باشد. حال بسته به توضیحات فوق، قیمت درب ضد سرقت ارزان ایرانی متفاوت خواهد بود. حال برای داشتن انتخابی درست، می‌بایست جزئیات متریال به‌کاررفته در ساختار درب را از مرکز فروش عمده درب ضد سرقت در تهران، دریافت کنید؛ چراکه متریال نقش به سزایی در افزایش کیفیت و درعین‌حال، قیمت درب ضد سرقت ایرانی خواهد داشت. این موضوع در خریدوفروش عمده درب ضد سرقت حائز اهمیت می‌باشد.

بیشتر بدانید : درب ضد سرقت ارزان و نمونه های اکونومی

قیمت درب ضد سرقت فلزی چینی در مرکز فروش عمده درب ضد سرقت تهران

Safety door prices
Safety door prices

درب ضد سرقت فلزی ازجمله مدل‌های مقاوم در برابر رطوبت می‌باشد؛ در این مدل به‌جای استفاده از روکش‌های ام دی اف، از رویه‌های فلزی در ساخت درب ضد سرقت بهره می‌برند؛ به‌طورکلی قیمت درب ضد سرقت فلزی چینی پایین‌تر از قیمت درب ضد سرقت فلزی ایرانی بوده و این موضوع، از کیفیت پایین این درب‌های چینی منشأ می‌گیرد.

با مراجعه به مرکز فروش عمده درب ضد سرقت در تهران، لیست قیمت درب ضد سرقت را دریافت کرده و از قیمت درب ضد سرقت لوکس یا قیمت درب ضد سرقت ارزان مطلع شوید. با مقایسه قیمت درب ضد سرقت لوکس و قیمت درب ضد سرقت ارزان خواهید توانست انتخابی درست را در خرید عمده درب ضد سرقت داشته باشید.

به‌طورکلی، درب‌های ضد سرقت فلزی و یا چوبی، طبق اصول استاندارد خاصی طراحی و ساخته می‌شوند؛ بنابراین، تفاوت در قیمت درب ضد سرقت ترک اصل و قیمت درب ضد سرقت ارزان ایرانی، به دلایل دیگری ازجمله وارداتی بودن کالا و جزئیاتی که در درب‌های ایرانی و ترک وجود دارد، وابسته می‌باشد.

درباره‌ی قیمت درب ضد سرقت فلزی چینی، بهتر است توضیح ندهیم؛ چراکه این درب‌ها، هیچ‌گونه استاندارد مشخصی ندارند؛ اگر خواهان استفاده از درب ضد سرقت فلزی در عمارت خود هستید، از قیمت درب ضد فلزی ایرانی، جویا شوید و سپس اقدام به خرید عمده درب ضد سرقت ارزان یا لوکس نمایید.

یکی از فاکتورهای امنیتی که در قیمت درب ضد سرقت فلزی ارزان بسیار مؤثر می‌باشد، استفاده از ورقه‌های فولادی یا steel sheet در ضخامت درب است. این ورقه‌ها درب را در مقابل ضربه و فشار، مقاوم می‌کنند.

تأثیر steel sheet در قیمت درب ضد سرقت ایرانی

Secure door prices
خرید عمده درب ضد سرقت

ورقی فولادی باضخامت 1.4 الی 0.9 میلی‌متر می‌باشد که می‌بایست سرتاسر درب را بپوشاند. این مقدار ضخامت، برای ایمنی درب ضروری است؛ تعداد این ورق‌ها دو عدد می‌باشد؛ بنابراین، تفاوت قیمتی زیادی بین دربی با دو ورق نسبت به یک ورق وجود دارد. اگر قیمت درب ضد سرقت ایرانی را، در محلی X و در محلی دیگر X/2 مشاهده کردید، قبل از خرید عمده درب ضد سرقت، از تعداد ورق‌ها و صفحات بکار رفته مطلع شوید. یکی از دلایل افزایش قیمت درب ضد سرقت فلزی ایرانی نسبت به قیمت درب ضد سرقت فلزی چینی، به کار بردن همین ورقه‌های فولادی می‌باشد.

تولیدکنندگان مبتدی، در تعداد این ورق‌ها دست برده تا قیمت درب ضد سرقت ارزان را پایین آورده و سود حاصله را بیشتر کنند؛ بنابراین هیچ‌گاه، امنیت را فدای قیمت ارزان نکنید؛ چراکه آگاهی در خرید، نقطه‌ی مقابل سوءاستفاده فروشندگان است. از بهترین ویژگی‌های درب ضد سرقت نسبت به درب معمولی، استفاده از کلاف فولادی سرتاسری درب است که درب ضد سرقت را در برابر اهرم، مقاوم می‌کند. این ورقه‌های فولادی در درب ضد سرقت فلزی و درب ضد سرقت چوبی یکسان است.

بیشتر بدانید : خرید اینترنتی درب ضد سرقت

قیمت درب ضد سرقت ترک اصل

قیمت درب ضد سرقت ترک اصل نسبت به قیمت درب ضد سرقت ارزان، نسبتاً بالاتر است؛ این افزایش قیمت، غالباً به دلیل ظرافت‌کاری بیشتری که در درب‌های ترک وجود دارد، حادث میشود. سیاست ترک‌ها در طراحی و ساخت درب ضد سرقت به استفاده از روکش‌های چوبی به‌جای روکش‌های فلزی، استوار است.

اگر به دنبال قیمت درب ضد سرقت ارزان در کرج و یا درب ضد سرقت ویلایی ارزان هستید، توصیه ما، مراجعه به شرکت‌ها و تولیدی‌های ایرانی می‌باشد. اطمینان داشته باشید، افزایش قیمت درب ضد سرقت ترک اصل، به دلیل برتری امنیتی این درب‌ها نیست.

تأثیر Cover در قیمت درب ضد سرقت لوکس

Safety door prices
Safety door handle

 

روکش یا رویه از جنس MDF باروکش طبیعی یا رنگ و PVC است؛ ضخامت MDF بکار رفته متفاوت بوده و این ضخامت از ۸ تا ۱۲ میلی‌متر متغیر است. روکش در ساختار امنیتی درب نقشی ندارد؛ اما می‌توان گفت، در 12 MDF میلی‌متر، به دلیل ضخامت بالا، امکان شکستن روکش و راه پیدا کردن به ورق‌های فولادی، بسیار مشکل می‌باشد.

برای ایجاد نمای زیبا و برجسته، از فناوری CNC نیز استفاده میشود؛ CNC به زیباتر شدن درب شما، کمک شایانی خواهد کرد. توجه داشته باشید هرکدام از موارد بالا از ضریب امنیت و قیمتی متفاوتی برخوردار است؛ بنابراین بالابودن قیمت درب ضد سرقت لوکس، می‌تواند به متریال مستحکم آن مرتبط باشد.

نکته فنی: شرایط محیطی، بر انتخاب نوع درب تأثیرگذار است؛ در شرایط محیطی که آفتاب و یا رطوبت وجود دارد، بهتر است از درب ضد سرقت با رویه‌ی فلزی استفاده کنیم؛ چراکه مقاومت بیشتر و طول عمر بالاتری خواهد داشت.

 اما در شرایط معمولی، می‌توان از انواع درب ضد سرقت استفاده نمود. اگر خواهان خرید عمده درب ضد سرقت فلزی می باشید، فریب پایین بودن قیمت درب ضد سرقت فلزی چینی را نخورید. قیمت درب ضد سرقت فلزی ایرانی باکیفیتی برابر با درب‌های ترک، پایین بوده و خرید عمده درب ضد سرقت ایرانی بنا به دلایل مذکور، حجم بالایی از معاملات را در برمی‌گیرد.

قیمت درب ضد سرقت لوکس در مرکز فروش عمده درب در تهران

قیمت درب ضد سرقت لوکس به دلیل ظرافت‌کاری بالاتر و متریال باکیفیت‌تر که در ساخت این درب‌ها به کار می‌رود، بیشتر از درب‌های معمولی است. بااین‌وجود، قیمت درب ضد سرقت لوکس ایرانی با متریال یکسان و کیفیتی برابر، کمتر از قیمت درب ضد سرقت ترک اصل است.در مقابل قیمت درب لوکس، قیمت درب ضد سرقت ارزان قرار دارد. شما بر اساس مقدار هزینه پرداختی، می‌توانید درب لوکس یا درب ارزان‌قیمت ایرانی را خریداری نمایید.

تأثیر Frame بر قیمت درب ضد سرقت ارزان و ترک

Secure door prices
خرید عمده درب ضد سرقت

چهارچوب وزن کلی درب را تحمل می‌کند؛ چهارچوب نامناسب و نصب غیراصولی، عواقب زیادی را درپی خواهد داشت. ضخامت این چهارچوب می‌بایست 1.5 میلی‌متر باشد تا سبب افزایش مقاومت و استحکام گردد. در انواع درب چینی، ضخامت چهارچوب 0.7 میلی‌متر است که این ضخامت پایین در نوع نصب و مقاومت درب، تأثیرگذار می‌باشد.

 چهارچوب را هم می‌توان در کیفیت‌های مختلف برای درب‌های ضد سرقت بکار برد. قیمت درب ضد سرقت لوکس به دلیل استفاده از Frame مقاوم‌تر باضخامت بیشتر، بالاتر است. اندازه فریمی که در درب‌های ویلایی به‌کاربرده می‌شود، بسیار بیشتر از درب‌های تک لنگه ضد سرقت است؛ بنابراین قیمت درب ضد سرقت ویلایی بیشتر تحت تأثیر قیمت فریم خواهد بود.

نحوه برش چهارچوب ممکن است در قیمت تأثیرگذار باشد؛ چهارچوب فارسی بر، به علت زیبایی نسبت به برش head to head ترجیح داده می‌شود. جوشکاری چهارچوب می‌بایست به‌صورت یکپارچه باشد، جوشکاری نقطه‌ای موجب کاهش مقاومت چهارچوب و تاب برداشتن و آسیب به سیستم دربخواهد شد.

بیشتر بدانید : درب ضد سرقت ایرانی

لیست قیمت درب ضد سرقت ارزان در مرکز فروش عمده درب کرج

قیمت درب ضد سرقت ارزان در کرج جز مواردی است که بسیاری از خریداران عمده به دنبال آن هستند؛ چراکه کرج در حال حاضر قطب فروش انواع درب‌های ساختمانی محسوب می‌شود. با مراجعه به مراکز فروش عمده درب ضد سرقت، می‌توانید ضمن دریافت لیست قیمت درب ضد سرقت ایرانی، از قیمت درب ضد سرقت ارزان نیز مطلع شوید.

یکی از مواردی که تأثیر بسیار به سزایی در قیمت و امنیت درب ضد سرقت دارد، قفل این درب‌ها می‌باشد. پایین بودن قیمت درب ضد سرقت ارزان، به دلیل استفاده از برند داخلی به‌جای برندهای ترک می‌باشد. تولیدکنندگان ایرانی برای کاهش قیمت درب ضد سرقت ایرانی، به استفاده از قفل‌های تیپ ترک روی می‌آورند؛ بنابراین، اگر امنیت درب برای شما اهمیت دارد، در گزینش دربی باقیمت مناسب، دقت کنید.

قفل درب ضد سرقت

Secure door prices
خرید عمده درب ضد سرقت

قفل درب به‌تنهایی 50% امنیت درب را تضمین می‌کند؛ داشتن بهترین لنگه درب با بهترین متریال و استراکچر، بدون قفل استاندارد، بی‌فایده است. یک قفل بسته به مرکزی و نیمه مرکزی بودن، تعداد زبانه‌های متفاوتی دارد. درگذشته، قفل‌ها یک‌زبانه داشتند؛ ولی قفل‌های امروزی، دارای چندزبانه در جهت‌های مختلف هستند؛ این استراکچر به امنیت درب کمک شایانی می‌کند.

 بعضی از انواع قفل، هوشمند بوده و در صورت فراموشی از قفل‌کردن، درب ضد سرقت به‌صورت خودکار قفل خواهد شد. سیستم قفل‌ها بسته به برند آن متفاوت است؛ اما معتبرترین برندهای در حاضر kale و daf ترکیه بوده و این میزان کیفیت، مدیون دستگاه‌ها و تکنولوژی آن‌ها می‌باشد.

قیمت درب ضد سرقت فلزی

معمولاً قیمت درب ضد سرقت فلزی، نسبت به انواع چوبی، پایین‌تر است؛ بااین‌وجود، عده‌ای به‌اجبار و بنا به شرایط اقلیمی، از درب‌ها فلزی استفاده می‌کنند. در کل، قیمت درب ضد سرقت فلزی ساخت شرکت‌های ایرانی، اندکی از قیمت درب ضد سرقت چینی، بالاتر است.

همانطورکه بیان شد، قفل‌ها بر قیمت درب ضد سرقت ایرانی و ترک تأثیر ویژه دارند. همین قفل‌ها و یراق‌آلات نیز به انواع مختلفی تقسیم می‌شوند:

  • قفل کلیدی

این قفل دارای ویژگی‌های خاص خود است؛ شما با داشتن قفل اصلی، مشکلی نخواهید داشت؛ اما اگر کپی همان قفل را استفاده کنید، سیستم به‌کاررفته، اجازه باز شدن درب را نخواهد داد. از طرفی در هنگام خرید درب، دو نوع کلیدتحویل شما می‌دهند؛ کلید کارگری در طی انجام مراحل ساختمانی استفاده خواهد شد؛ اما به‌محض استفاده از کلید اصلی، سیستم قفل تغییر رویه داده و فقط با کلید اصلی کار می‌کند. این سیستم حداقل راه‌های نفوذی به درب را می‌کاهد.

  • قفل هوشمند

این سیستم باکارت، اثرانگشت و گوشی شما کار می‌کند؛ مزیت این سیستم نسبت به قفل کلیدی، بستن حداقل راه‌های نفوذی به خانه است؛ زیرا برای سیستم فرد شخصی‌سازی‌شده و قفل تنها با کلید سروکار ندارد. بلکه با اثرانگشت و کارت مخصوص به خودکار می‌کند. در هنگام خرید، به تفاوت قیمتی هر یک از انواع قفل دقت کنید.

بیشتر بدانید : خرید درب ضد سرقت

چشمی درب

Safety door prices
چشمی درب ضد سرقت

از مهم‌ترین درخواست‌های مشتریان، داشتن چشمی درب است. نوع چشمی می‌توان ساده یا دیجیتالی باشد؛ در نوع دیجیتالی امکان وصل شدن به گوشی همراه شما و کنترل محیط، امنیت بیشتری ایجاد می‌کند. نوع چشمی درب ضد سرقت نیز در قیمت درب تأثیرگذار است.

نکته فنی: برای امنیت بیشتر، در جلو و پشت سیستم قفل می‌بایست یک ورق فولادی کار شود تا حداقل دسترسی به سیستم قفل را سبب شود.

Handel یا دستگیره درب ضد سرقت

دستگیره‌ها نقشی در سیستم امنیت درب شما ندارند، اما در نما بخشیدن به درب بسیار مؤثر هستند؛ دستگیره جلو درب ثابت و دستگیره پشتی متحرک است.

انواع دستگیره

نکته مهم در خرید درب ضد سرقت، وجود انواع مختلفی از دستگیره‌ها می‌باشد، شما باید با توجه به سلیقه و دکوراسیون منزل خود بهترین دستگیره را انتخاب کنید.

جنس دستگیره

از دیگر موارد مهم که باید در نظر بگیرید، جنس دستگیره است. جنس دستگیره درب ضد سرقت باید بنا به اصول دکوراسیون با جنس دستگیره دیگر درب‌های خانه‌یکی باشد؛ درب‌های داخلی دستگیره‌های فلزی دارند؟ پس جنس دستگیره درب ضد سرقت فلزی خواهد بود. دستگیره درب ضد سرقت معمولاً فلزی بوده و از جنس کروم، استنلس استیل و نیکل می‌باشد.

کلام آخر

شرکت بین‌المللی راد درب (RaaddooR) تولیدکننده انواع درب تجاری-اداری-مسکونی مفتخر است تا پروژه‌های ساختمانی شما عزیزان را عهده‌دار شود. برای اطلاعات بیشتر و آگاهی از لیست قیمت‌ها و خدمات، با مدیریت واحد فروش تماس حاصل فرمایید.

Raad Door International Company
RaaddooR International Company
راه های ارتباطی:
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شماره موبایل: 09124823903
شماره دفتر مرکزی: 02128426126
فکس: 02189789211
آدرس کانال: raaddoors@
پست الکترونیکی: Info@raadwood.com

مطلب پیشنهادی

درب ضد سرقت دکورال |خرید عمده درب ضد سرقت فلزی دکورال در تهران و کرج |RaaddooR

درب ضد سرقت دکورال |خرید عمده درب ضد سرقت فلزی دکورال در تهران و کرج |RaaddooR

زیباترین نوع درب ضدسرقت فلزی ، درب ضد سرقت طرح دکورال می باشد؛ درب ضد سرقت دکورال با داشتن طرح و نقش چوب بهترین نوع درب فلزی به حساب می آید.