راد دٌر
خانه / دسته‌بندی نشده / درب ضد سرقت / قیمت دربهای ضد سرقت | کم‌ترین هزینه با بهترین کیفیت | RaaddooR

قیمت دربهای ضد سرقت | کم‌ترین هزینه با بهترین کیفیت | RaaddooR

Price of safe doors

قیمت انواع دربهای ضد سرقت

Price of safe doors

Price of safe doors

قیمت دربهای ضد سرقت کفه ترازوی انتخاب مشتری است؛ در کفه دیگر، عوامل دیگری چون کیفیت، متریال، استراکچر و برند تولیدکننده قرار دارد؛ تناسب بین این دو موجب خرید درست و رضایتمندی مشتری می‌گردد. در بازار، هر محصولی از ارزش مالی منحصر به خود برخوردار است؛ حال بنا به برند بودن و کیفیت بالای جنس یا بی‌کیفیت بودن آن، قیمت محصول نیز دچار نوسان خواهد شد. درب ازجمله محصولاتی می‌باشد که در صنعت ساختمان‌سازی بسیار پرکاربرد است؛ اما درب مورداستفاده بسته به مکان، سفارش داده می‌شود.

برای مثال، درب‌های ورودی لابی در ورودی مجتمع قرارمی گیرند، درب‌های تک لنگه اکثراً منحصر به درب اصلی خانه بوده و درب‌های فرفورژه نیز بانام gate door به‌عنوان درب‌های حیاط و محافظ ورودی استفاده می‌شوند؛ درنتیجه هر درب برای محلی طراحی و ساخته‌شده و قیمت هر درب نیز متناسب با محل استفاده و طراحی آن (استراکچر و متریال) تعیین می‌شود.

 برخلاف گذشته، جوامع امروزی نیازمند محصولی است که در زمینه کاربردی خود بیشترین قابلیت را داشته باشد؛ به عبارتی درب ضد سرقت در جایگاه استفاده خود می‌بایست بسیار مستحکم بوده و ورود فرد سارق را غیرممکن سازد یا تا جای ممکن زمان ورود به خانه را به تأخیر بیندازد. در کنار این مسئله قیمت دربهای ضد سرقت تنها به استراکچر امنیتی منتهی نمی‌شود؛ بلکه به متریال و طراحی هنری درب بسیار وابسته است.

بیشتر بدانید : قیمت درب چوبی اتاق

تفاوت قیمتی بین انواع درب ضد سرقت

Price of safe doors

درب ضد سرقت سفید

متریال یک درب تأثیر زیادی را در نحوه قیمت‌گذاری آن اعمال می‌کند؛ چون استراکچر درب‌ها تا حدود زیادی به یکدیگر شباهت دارند، اما چیزی که باعث این دامنه تنوع در اشکال درب ضد سرقت شده است، طراحی و سپس متریال به‌کاررفته در این محصول است.

 قیمت دربهای ضد سرقت به این دو عامل بسیار وابسته می‌باشند. به‌نحوی‌که با کمبود متریال در بازار، قیمت درب افزایش می‌یابد؛ همان‌گونه که طراحی خاص نیز قیمت خود را خواهد داشت. به‌هرحال بین اقسام درب ایمنی تفاوت پرداختی وجود دارد و نوع درب (لوکس یا سوپر لوکس اکونومی درب ضد سرقت فلزی و…) بر این موضوع مهر تأیید می زند. تولیدکننده درب ضد سرقت بنا به سفارش و تأیید شما، ساخت درب را آغاز می‌کند؛ این درب خواه گران باشد یا خواه ارزان، به سفارش شما بازمی‌گردد.

بهترین نمایندگی درب ضد سرقت

همان‌گونه که در مطلب قبل ذکر شد به دست آوردن قیمت دربهای ضد سرقت کار سختی نیست، لااقل در زمان حال! زیرا سایت‌های مرجع این کار را برای مشتری آسان کرده‌اند. بهترین نمایندگی درب ضد سرقت در مقایسه با فروشگاه‌های دلال، به دنبال سود بیشتر نمی‌باشد؛ بلکه پیرو هدف کارخانه، رضایت مشتری را سود اصلی مدنظر قرار می‌دهد.

 شرکت RaaddooR با داشتن نمایندگی‌های متعدد در جای‌جای کشور و همسایگان منطقه، توانسته است محصولات خود را باصلابت به نمایش بگذارد؛ این مجموعه باسابقه‌ای بالغ‌بر ۳۰ سال، انجام پروژه‌های بسیاری را در ایران و دیگر کشورها در کارنامه خود ثبت کرده است. با مراجعه به نمایندگی‌های شرکت RaaddooR امکان خرید درب باکیفیت اما ارزان را تجربه خواهید کرد.

قیمت دربهای ضد سرقت ایرانی

قیمت دربهای ضد سرقت ایرانی به سبب شرایط اقتصادی جامعه و عدم ثبات نرخ ارز در چندین ماه گذشته، دچار نوسان بوده است. از طرفی شرایط مساعد تولید برای کارخانه‌ها فراهم‌شده است؛ چون با توجه به هزینه انرژی پایین و نرخ حقوق ارزان برای کارگر، تولید این محصول سودآور می‌باشد.

Price of safe doors

قیمت دربهای ضد سرقت

 تولیدکنندگان داخلی برای رقابت با یکدیگر و برندهای خارجی حاضر در بازار، بایستی دربی باقیمت مساعد را روانه بازار کنند. ایجاد رابطه مستقیم بین تولیدکننده و شما قاعدتاً در مبلغ نهایی تأثیر محسوسی خواهد گذاشت؛ چراکه شما درب را در بازه زمانی کم با حداقل هزینه پرداختی، دریافت خواهید کرد. این موضوع در سفارش‌های عمده، جلوه بیشتری دارد؛ زیرا کمترین تخفیف‌ها، بزرگ‌ترین سود ها را به وجود می‌آورند.

قیمت روز دربهای ضد سرقت

برای به دست آوردن قیمت روز درب های ساختمانی دو راه وجود دارد؛ شما به‌صورت حضوری و با صرف وقت و هزینه به دنبال آخرین نرخ درب‌ها خواهید بود. طبیعتاً دچار سردرگمی خواهید شد؛ چراکه هر فروشگاه نرخ مدنظر خود را به شما اعلام می‌کند و درنهایت از قیمت نهایی درباره درب مدنظر آگاه نمی‌شوید. معضلی که امروزه گریبان بازار را گرفته است، دلالان و واسطه‌ها می‌باشند. قیمت دربهای ضد سرقت زمانی نرخ واحدی خواهد داشت که شما به‌صورت مستقیم با تأمین‌کننده و به عبارتی تولیدکننده خود این محصول ارتباط برقرار کنید.

 ارتباط با تولیدکننده کار ساده‌ای نخواهد بود؛ زیرا تعداد تولیدکنندگان کم و پراکندگی این مراکز زیاد است. تنها نکته امیدوارکننده وجود نمایندگی‌ها و مراکز وابسته به کارخانه می‌باشند. شما با رجوع به این مراکز از قیمت روز دربهای ضد سرقت آگاه خواهید شد. راهکار راحت‌تر مراجعه به سایت‌های خرید اینترنتی درب ضد سرقت که توسط تولیدکننده ایجاد شده است؛ شما در این سایت به‌راحتی لیست قیمت درب‌ها را دریافت خواهید کرد و بهترین درب منتخب را با مناسب‌ترین قیمت، خریداری می‌کنید.

قیمت‌های دروغین در بازار درب‌های ساختمانی

Price of safe doors

درب ضد سرقت سفید طلایی

قیمت دربهای ضد سرقت زمانی معتبر است که تولیدکنندگان یا نمایندگی آن، این لیست را تأیید کند؛ در غیر این صورت لیست قیمتی هیچ اعتباری نخواهد داشت. افراد بسیاری هستند که از عدم آگاهی خریداران نهایت استفاده را برده و دربی با طرح ضد سرقت را غالب مشتری می‌کنند.

این مسئله تنها به سبب عدم آگاهی مشتریان رقم می‌خورد؛ چراکه در هنگام خرید درب، عدم آگاهی شما، بیشترین کمک را به فروشنده سودجو خواهد کرد. این افراد، درب‌های اکونومی را به قیمت درب‌های لوکس به فروش می‌گذارند؛ زیرا می‌دانند افراد بسیاری هستند که به علت عدم اطلاعات کافی، قیمت بالایی را برای محصول ارزان پرداخت خواهند کرد؛ بنابراین بزرگ‌ترین مشوق شما در خرید هر محصول، اطلاعات اجمالی و گاه کامل درباره آن محصول می‌باشد.

تجارت بین‌الملل درب‌های ضد سرقت

صنعت تولید درب ضد سرقت برخلاف ایران که به‌تازگی (20 سال) کلید خورده، در دیگر کشور از سابقه بالایی برخوردار است. وجود این صنعت در کشور بسیار حائز اهمیت است؛ چراکه صنعت درب‌های ساختمانی به‌عنوان محرکی برای صنایع وابسته بشمار رفته و نقش بسزایی در اشتغال‌زایی ایفا می‌کند.

Price of safe doors

صادرات جهانی درب ضد سرقت

 قیمت دربهای ضد سرقت در هر مکانی نقش بسزایی در رفتار مشتری برای انتخاب محصول و خریداری آن خواهد داشت. بسیاری از افراد به دنبال بهترین برند دربهای ضد سرقت هستند و برخی دیگر به دنبال ارزان‌ترین نوع این محصول می‌باشند؛ دراین‌بین برگ برنده از آن برندی است که هم کیفیت بالایی داشته و هم از قیمت ارزان‌تری برخوردار باشد.

درب‌ ضد سرقت ایرانی باقیمت پایین و کیفیت بالا این انتظارات را برآورده می‌کنند؛ این مزایا در کشورهای همسایه و فرا منطقه‌ای، چیزی جز استقبال اکثریت را نداشته و اعتبار برند ایرانی را دوچندان کرده است.

کلام آخر

شرکت بین‌المللی راد درب تولیدکننده انواع درب تجاری-مسکونی مفتخر است تا پروژه‌های ساختمانی شما عزیزان را عهده‌دار شود. برای اطلاعات بیشتر و آگاهی از لیست قیمت‌ها و خدمات، با مدیریت واحد فروش تماس حاصل فرمایید.

RAAD DOOR
RaaddooR International Company
راه های ارتباطی:
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شماره موبایل: 09124823903
شماره دفتر مرکزی: 02128426126
فکس: 02189789211
آدرس کانال: raaddoors@
پست الکترونیکی: Info@raadwood.com

مطلب پیشنهادی

درب حیاط آهنی |زیباترین مدل درب حیاط ساده و شیک برای خرید عمده درب حیاط آهنی|RaaddooR

درب حیاط آهنی |زیباترین مدل درب حیاط ساده و شیک برای خرید عمده درب حیاط آهنی|RaaddooR

خرید عمده درب فلزی پارکینگ با بهترین قیمت در بازار تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.