راد دٌر
خانه / دسته‌بندی نشده / درب فرفورژه / درب پارکینگ |خرید عمده بهترین درب پارکینگ فلزی ارزان RaaddooR |
parking door
parking door

درب پارکینگ |خرید عمده بهترین درب پارکینگ فلزی ارزان RaaddooR |

عرضه انواع درب پارکینگ فلزی

درب پارکینگ|خرید عمده بهترین درب پارکینگ فلزی ارزان RaaddooR |

خرید و فروش عمده درب پارکینگ

درب پارکینگ در شرایطی پا به ظهور گذاشت که درب‌های فرفورژه، از استقبال بالایی در بازار برخوردار بودند. درب پارکینگ فلزی با طراحی نزدیک به درب‌ فرفورژه، توانست در اندک زمانی جایگاه مناسبی را از آن خود کند؛ درحالی‌که درب پارکینگ برقی نتوانسته مقبولیت موردنظر را به دست آورد.

درب پارکینگ از انواع مختلفی تشکیل‌شده است:

  • مدل درب فلزی
  • مدل درب ریلی
  • مدل درب کرکره‌ای
  • مدل درب کشویی
  • مدل درب برقی
  • مدل درب اتوماتیک

 درب پارکینگ برای تردد ماشین و وسایل نقلیه طراحی و ارائه‌شده است؛ لذا ابعاد درب آهنی و فلزی بنا به درگاه تعبیه‌شده، مشخص می‌شود. تولیدکننده بر اساس ابعاد سفارشی درب مدنظر را ساخته و در محل تحویل یا نصب می‌کند. درب پارکینگ فلزی و آهنی به سبب طراحی و سبک، در دسته درب پارکینگ ساده قرار می‌گیرد. برای خرید عمده انواع درب پارکینگ ساده و آهنی کافی است تا با مراکز فروش عمده درب ساختمانی در تهران و کرج ارتباط گرفته و پس از دریافت لیست قیمت‌ها و مشاهده انواع محصولات، درب مدنظر را انتخاب کرده و سفارش دهید.

پرفروش‌ترین مدل‌های جدید درب پارکینگ

درب ورودی ساختمان ، از انواع درب‌های ساختمانی هستند که از دیرباز در ورودی عمارت ها، تعبیه‌شده‌اند؛ اما در مدل‌های جدید درب پارکینگ، علی‌الخصوص درب پارکینگ کرکره‌ای، ریلی وکشویی، تولیدکننده سعی داشته تا در کنار ساخت دربی مناسب، تکنولوژی را نیز در آن دخیل کند.

درب پارکینگ|خرید عمده بهترین درب پارکینگ فلزی ارزان RaaddooR |

گل نرده جدید

 از پرفروش‌ترین مدل‌های جدید درب پارکینگ، می‌توان به درب پارکینگ ساده و درب پارکینگ فلزی اشاره کرد. خریدوفروش عمده درب پارکینگ ساده و فلزی و استقبال بالای عمده سازان و انبوه‌سازان، گواه بر این موضوع است. خرید عمده درب پارکینگ اتوماتیک، نشان از روی آوردن ساختمان‌سازان به این مدل دارد.

 پرفروش‌ترین مدل‌های جدید درب پارکینگ و مدل درب حیاط همواره موردتوجه تولیدکنندگان این حوزه است؛ چراکه تولیدی‌ها با پیگیری سلایق جامعه، محصول موردنظر را به بازار ارائه می‌دهند. لذا شرکت تولیدی معتبر می‌بایست، از تمام طراحی‌های موجود در بازار، آگاهی داشته و بنا به درخواست مشتری درب را تولید کند.

خرید اینترنتی درب پارکینگ اتوماتیک

درگذشته برای خرید انواع محصولات به‌صورت حضوری به بازار مراجعه می‌کردند و در جستجوی قیمت مناسب، مراکز متعددی را پشت سر می‌گذاشتند. این روش علاوه بر اعمال هزینه و صرف زمان، انرژی زیادی را از خریدار می‌گرفت؛ اما امروزه باوجود شبکه‌های اجتماعی به‌سادگی می‌توان، انواع درب ساده و اتوماتیک را مشاهده و باقیمت مناسب از خود تولیدکننده دریافت نمود.

 در این روش علاوه بر بی هزینه بودن، دلال و واسطه نقش ندارد؛ چراکه تولیدکننده با ارائه محصولات خود در بستر اینترنت، بدون واسطه با مشتری ارتباط برقرار خواهد کرد. قیمت درب پارکینگ اتوماتیک و برقی نیز تحت تأثیر موضوعات بیان‌شده، نسبت به بازار کاهش خواهد داشت. تولیدکنندگان بزرگی چون شرکت راد درب (RaaddooR) با ارائه محصولات خود، سعی دارند در جهت حذف واسطه، قیمت انواع درب پارکینگ، اعم از درب پارکینگ کشویی، درب پارکینگ کرکره‌ای و ریلی را با نرخی ارزان‌تر از بازار فروش، به منصه ظهور بگذارند.

مرکز خرید عمده درب پارکینگ آهنی در تهران

شرکت‌های تولیدی برای ارائه انواع درب ساختمانی، مراکز فروش عمده انواع درب پارکینگ آهنی و ساده را در تهران و دیگر کلان‌شهرهای کشور راه‌اندازی می‌کنند. شرکت راد درب (RaaddooR) با تأسیس مراکز فروش متعدد در سراسر کشور، طی ارتباط مستقیم با خریداران عمده، قیمت مناسبی را برای آن‌ها فراهم آورده است.

درب پارکینگ|خرید عمده بهترین درب پارکینگ فلزی ارزان RaaddooR |

parking door

 شما با مراجعه به مراکز فروش و نمایندگی تولیدی‌های برند، مدل‌های جدید درب پارکینگ را مشاهده و طی مشورت با مدیریت واحد فروش، بهترین نوع را انتخاب و خریداری می‌کنید. تولیدکنندگان معدودی مدل‌های جدید درب پارکینگ اعم از درب پارکینگ برقی و اتوماتیک را تولید می‌کنند؛ لذا برای خرید عمده انواع درب ساختمانی، می‌بایست از شرکت‌های برند، درب‌های مدنظر را تهیه نمایید. خریدوفروش عمده انواع درب پارکینگ فلزی و آهنی، در مراکز فروش انواع درب ساختمانی در تهران و کرج مقدور و در حال انجام می‌باشد.

قیمت خرید عمده درب پارکینگ فلزی و ساده

قیمت خرید عمده انواع مدل این درب، می‌تواند متنوع باشد. این تنوع موجب می‌گردد تا محدودیتی برای انتخاب این محصولات از سوی خریداران به وجود نیاید؛ از طرفی مدل‌های جدید درب پارکینگ برقی و زیر سقفی از کیفیت بالایی برخوردار بوده و قیمت ارزان‌تری نسبت به بازار دارا می‌باشند.

 فروش عمده درب پارکینگ زیر سقفی و آهنی، در نمایندگی‌ها و مراکز فروش انواع درب ساختمانی در تهران و دیگر کلان‌شهرها صورت می‌گیرد. خریدوفروش عمده درب فلزی ورودی ساختمان به‌صورت اینترنتی نیز میسر می‌باشد و طی مراجعه به سایت فروش تولیدی‌های معتبر و برند، می‌توانید از قیمت خرید عمده درب پارکینگ فلزی و ساده مطلع شوید.

سفارش اینترنتی انواع درب پارکینگ

شما می‌توانید با مراجعه به سایت‌های فروش در اینترنت و تماس با واحد فروش، انواع درب پارکینگ و ساختمانی را سفارش دهید. در این مرحله، می‌بایست درب مناسب را انتخاب کنید و واحد فروش در طی مسیر به شما کمک خواهد کرد تا دربی متناسب با معماری و دکوراسیون عمارات خود انتخاب کرده و قیمت پرداختی پایینی را تقبل فرمایید.

درب پارکینگ|خرید عمده بهترین درب پارکینگ فلزی ارزان RaaddooR |

گل نرده

 شرکت‌های برند با این روش سعی دارند تا طی ارتباط مستقیم با مشتری، محصولاتی باکیفیت را باقیمت مناسب به آنان ارائه نمایند. متریال مناسب در کنار استراکچر مستحکم درب‌های شرکت RaaddooR، سبب شده تا رضایت مشتریان بیش‌ازپیش شود.

ارزان‌ترین نوع درب پارکینگ

درب‌های ورودی و پارکینگ، همانند دیگر انواع درب داخلی ساختمان از قیمت متنوعی برخوردارند؛ این تنوع قیمتی به سبب تفاوت در متریال و استراکچر درب‌ها پدید می‌آید. به عبارتی متریال درب‌ها نقش بسزایی را در قیمت‌گذاری ایفا می‌کنند.

درب‌های ارزان در دسته درب پارکینگ در چند نوع تقسیم می‌شوند:

  • درب پارکینگ فلزی و آهنی
  • درب پارکینگ ساده
  • درب پارکینگ ریلی

 این چند مدل، در مقابل مدل‌های جدید از قیمت ارزان‌تری برخوردار بوده و به همین سبب، از پرفروش‌ترین انواع درب ورودی به‌حساب می‌آیند. برای اطلاعات بیشتر در حوزه درب‌های ساختمانی و مشاهده انواع مدرن، می‌بایست به مراکز و فروشگاه‌های فروش درب یا سایت‌های مربوطه مراجعه نمایید. بی‌شک قیمت‌های دریافتی از این طریق، به نسبت ارزان‌تر از نرخ‌های فروشگاهی و بازاری بوده و قابل‌مقایسه نمی‌باشد؛ توصیه ما خرید آسان و مطمئن خواهد بود.

کلام آخر

شرکت بین‌المللی راد درب (RaaddooR)، تولیدکننده انواع درب تجاری-اداری-مسکونی مفتخر است تا پروژه‌های ساختمانی شما عزیزان را عهده‌دار شود. برای اطلاعات بیشتر و آگاهی از لیست قیمت‌ها و خدمات با مدیریت واحد فروش تماس حاصل فرمایید.

RAAD DOOR
RaaddooR International Company
راه های ارتباطی:
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شماره موبایل: 09124823903
شماره دفتر مرکزی: 02128426126
فکس: 02189789211
آدرس کانال: raaddoors@
پست الکترونیکی: Info@raadwood.com

مطلب پیشنهادی

درب ضد سرقت دکورال |خرید عمده درب ضد سرقت فلزی دکورال در تهران و کرج |RaaddooR

درب ضد سرقت دکورال |خرید عمده درب ضد سرقت فلزی دکورال در تهران و کرج |RaaddooR

زیباترین نوع درب ضدسرقت فلزی ، درب ضد سرقت طرح دکورال می باشد؛ درب ضد سرقت دکورال با داشتن طرح و نقش چوب بهترین نوع درب فلزی به حساب می آید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.