راد دٌر
خانه / دسته‌بندی نشده / درب فرفورژه / درب فلزی حیاط| خریدوفروش عمده درب فلزی پارکینگ ارزان|RaaddooR

درب فلزی حیاط| خریدوفروش عمده درب فلزی پارکینگ ارزان|RaaddooR

Metal Yard Door

عرضه انواع درب فلزی حیاط

درب فلزی حیاط| خریدوفروش عمده درب فلزی پارکینگ ارزان|RaaddooR

خرید عمده انواع درب فلزی حیاط

درب فلزی حیاط از انواع درب‌های ورودی ساختمان و درب فلزی پارکینگ به‌حساب می‌آید؛ برحسب تنوع، طراحی و محل استفاده، در انواع مختلف دسته‌بندی می‌شود. لذا برای هر محل می‌بایست دربی با متریال و استراکچر مختص به آن مکان تولید نمود. درب فلزی حیاط بر اساس موارد مذکور به انواع زیر تقسیم‌بندی می‌شود:

 درب‌های فلزی ورودی ساختمان، با توجه به سلیقه مشتری و نمای ورودی ساختمان، طراحی و ساخته می‌شود؛ به‌طور مثال، مدل درب حیاط ساده و شیک برای عمارت هایی با معماری متوسط رو به مدرن طراحی‌شده است؛ بنابراین در نظر گرفتن هر یک از موارد، در طراحی و ساخت درب‌های ورودی ساختمان و درب‌های فرفورژه نقش بسزایی خواهند داشت.

 خرید عمده درب فلزی حیاط به‌طور میانگین، درصد بالایی از معاملات بازار درب‌های ساختمانی را به خود اختصاص می‌دهد؛ به‌نحوی‌که فروش عمده درب فلزی حیاط ساده و شیک نسبت به انواع درب فلزی حیاط طرح چوب و شیک بالاتر می‌باشد؛ این موضوع از قیمت مناسب در کنار استقبال از طراحی درب حیاط آهنی که رو به مدرنیته است، حکایت دارد.

لیست قیمت انواع درب فلزی حیاط ساده

درب فلزی حیاط| خریدوفروش عمده درب فلزی پارکینگ ارزان|RaaddooR

گل نرده

قیمت هر محصول، بنا به موارد مختلف تعیین می‌شود. محدوده قیمت‌گذاری درب فلزی حیاط ساده با درب فلزی حیاط ویلایی یا درب حیاط شیک متفاوت خواهد بود؛ چراکه متریال طراح و زمان صرف شده برای ساخت انواع درب یکسان می‌باشد. با توجه به نحوه ساخت درب فلزی حیاط ساده نسبت به درب حیاط شیک کاملاً مشخص است که قیمت درب فلزی ساده حیاط ارزان‌تر از نمونه مذکور خواهد بود.

 برای اطلاع از قیمت انواع درب فلزی حیاط ساده و شیک کافی است تا به مراکز فروش عمده درب فلزی حیاط در تهران و کرج مراجعه کرده و ضمن مشاهده انواع درب ورودی ساختمان از قیمت درب فلزی ساده حیاط مطلع شوید. برای دریافت آسان لیست قیمت درب فلزی حیاط مدرن ساده، می‌توانید با مراجعه به سایت‌های فروش عمده درب‌های ساختمانی از اطلاعات کافی برخوردار شوید.

 قیمت درب فلزی ساده حیاط در این روش، ارزان‌تر از خرید حضوری و مراجعه به فروشگاه‌ها خواهد بود؛ چراکه شما به‌صورت مستقیم و بدون دلال و واسطه از تولیدی معتبر، انواع مدل درب حیاط ساده و شیک را خریداری می‌کنید. خرید عمده درب فلزی حیاط در سایت‌های فروش عمده درب‌های ورودی فلزی نشان از قیمت مناسب و کیفیت بالای محصول دارد؛ درعین‌حال فروش عمده درب حیاط شیک تا درب فلزی حیاط مدرن در این روش مناسب و به‌صرفه‌تر خواهد بود.

خرید اینترنتی درب‌های فلزی پارکینگ

درب فلزی حیاط| خریدوفروش عمده درب فلزی پارکینگ ارزان|RaaddooR

خرید عمده درب فلزی شیک

تولیدکنندگان در جهت ارتباط مستقیم سعی داشتند با ایجاد مراکز فروش و نمایندگی در سراسر کشور به حذف دلالان و تثبیت قیمت‌ها در بازار دست یابند؛ اما باوجود مراکز فروش عمده درب‌های ساختمانی در تهران و کرج، همچنان مشتریان از نرخ‌های متفاوت قیمت ناراضی بودند.

 لذا تولیدکنندگان با راه‌اندازی سایت‌های فروش تلاش نمودند به‌صورت کاملاً مستقل با مشتریان ارتباط برقرار نماید. این روش توانست رضایت کامل مشتریان را کسب نماید؛ زیرا علاوه بر قیمت مناسب از تولیدکننده، می‌توانستند در مورد سفارش‌ها جزء نیز با تولیدی ارتباط گرفته و از زمان تحویل محصول اطمینان داشته باشند. مجموعه‌ای از عوامل مذکور سبب شد تا فروش اینترنتی انواع درب ساختمانی، جایگاه خوبی را در بازار کسب کند.

تولید انواع درب فلزی حیاط طرح چوب

درب‌های ورودی، بالأخص درب فلزی ورودی حیاط طرح چوب، از تنوع بالایی در طرح و رنگ برخوردار بوده و تولیدکننده درب‌های ساختمانی، درب های ضد سرقت سعی می‌کند در کنار نحوه ساخت درب فلزی حیاط، بر روی طرح‌های بروز و پیاده‌سازی این سبک‌ها بر روی درب کار کند؛ برای مثال، تولیدکننده معتبر، بادانش اینکه درب حیاط ساده با مدل درب حیاط ساده و شیک همخوانی دارد یا خیر، نمونه‌های جدید را به بازار ارائه می‌دهد.

درب فلزی حیاط| خریدوفروش عمده درب فلزی پارکینگ ارزان|RaaddooR

طرح درب فرفورژه

به همین دلیل، در کاتالوگ رنگ درب حیاط انواع رنگ‌ها به همراه تناسب با مدل‌ها، گردآوری‌شده است. درب فلزی حیاط طرح چوب نیز با همین عنوان تولید می‌شود؛ به عبارتی تولیدکننده با ابداع و پیاده‌سازی طرح چوب‌بر روی مدل درب حیاط ساده و شیک، نمونه‌های جدید را ارائه نموده است.

خرید عمده درب فلزی حیاط ویلایی

درب فلزی حیاط ویلایی با توجه به تعداد فراوان عمارت های ویلایی در سطح کشور، همواره محصولی پرفروش بوده است. خرید عمده درب فلزی حیاط ویلایی در کنار درب فلزی نفر رو در مراکز فروش عمده درب ورودی فلزی و فرفورژه صورت می‌پذیرد؛ نحوه ساخت درب فلزی حیاط ویلایی نسبت به درب‌های فرفورژه ساده‌تر بوده و به همین سبب از قیمت پایین‌تری برخوردار خواهند بود.

بیشتر بدانید : خرید اینترنتی درب ضد سرقت

خرید عمده درب فلزی حیاط ویلایی به علت قیمت مناسب و کیفیت مطلوب، توسط انبوه‌سازان و عمده سازان صورت می‌پذیرد. درب‌های ویلایی همواره در کنار درب فلزی نفر رو برای عمارت نای بزرگ ارائه می‌شود و یک لنگه درب بزرگ برای تردد وسایل نقلیه در کنار یک لنگه درب کوچک‌تر برای تردد افراد تعبیه‌شده است. بنا به سفارش مشتری و نمای ورودی ساختمان، طرح‌ها و مدل‌های درب ورودی ویلایی متفاوت است؛ دراین‌بین، کاتالوگ درب‌های ورودی و ساختمانی نقش بسزایی را در افزایش دامنه انتخابی شما ایفا خواهند کرد.

پرفروش‌ترین انواع درب فلزی حیاط در بازار

درب فلزی حیاط| خریدوفروش عمده درب فلزی پارکینگ ارزان|RaaddooR

خرید و فروش عمده انواع درب فلزی

درب فلزی دارای چندین دسته می‌باشد که هرکدام، فروش منحصر به خود را در معاملات بازار درب‌های ساختمانی دارد. درب فلزی حیاط ساده و شیک در کنار درب فلزی پارکینگ، از پرفروش‌ترین نمونه‌های درب ورودی محسوب می‌شوند؛ به‌نحوی‌که این نمونه‌ها سهم بالایی از معاملات بازار درب‌های ساختمانی را به خود اختصاص داده‌اند.

دراین‌بین، درب فلزی حیاط مدرن به‌تازگی توانسته است استقبال انبوه‌سازان و عمران سازان را کسب کرده و فروش عمده درب فلزی حیاط مدرن نسبت به گذشته قابل‌توجه می‌باشد. بااین‌وجود، درب فلزی نفر رو به سبب نقش مکمل خود در کنار درب‌های فلزی حیاط ویلایی از فروش بالایی برخوردار نیست. از مهم‌ترین عواملی که در انتخاب و درنهایت فروش عمده درب مؤثر است، قیمت درب فلزی ساده حیاط می‌باشد؛ قیمت مناسب، همواره به‌عنوان یک اصل در ایجاد یک رابطه و فروش نقش داشته است. لذا قیمت ارزان و کیفیت مناسب محصولات، در خریدوفروش عمده درب‌های فلزی بسیار حائز اهمیت هستند.

کلام آخر

شرکت بین‌المللی راد درب (RaaddooR) تولیدکننده انواع درب تجاری-اداری-مسکونی مفتخر است تا پروژه‌های ساختمانی شما عزیزان را عهده‌دار شود. برای اطلاعات بیشتر و آگاهی از لیست قیمت‌ها و خدمات با مدیریت واحد فروش تماس حاصل فرمایید.

RAAD DOOR
RaaddooR International Company
راه های ارتباطی:
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شماره موبایل: 09124823903
شماره دفتر مرکزی: 02128426126
فکس: 02189789211
آدرس کانال: raaddoors@
پست الکترونیکی: Info@raadwood.com

مطلب پیشنهادی

درب ضد سرقت دکورال |خرید عمده درب ضد سرقت فلزی دکورال در تهران و کرج |RaaddooR

درب ضد سرقت دکورال |خرید عمده درب ضد سرقت فلزی دکورال در تهران و کرج |RaaddooR

زیباترین نوع درب ضدسرقت فلزی ، درب ضد سرقت طرح دکورال می باشد؛ درب ضد سرقت دکورال با داشتن طرح و نقش چوب بهترین نوع درب فلزی به حساب می آید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.