راد دٌر
خانه / دسته‌بندی نشده / درب داخلی / درب داخلی ساختمان | لیست قیمت خرید عمده درب‌های ساختمانی |RaaddooR

درب داخلی ساختمان | لیست قیمت خرید عمده درب‌های ساختمانی |RaaddooR

فروش عمده درب داخلی در تهران

انواع درب داخلی ساختمان

درب داخلی ساختمان در متریال ها و کیفیت‌های مختلفی تولید و در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد؛ انواع درب داخلی ساختمان را می‌توان در نمایندگی‌ها و مراکز فروش عمده درب داخلی ساختمان مشاهده کرد. درب داخلی ساختمان برای تمامی عمده سازان مجتمع‌های مسکونی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است؛ چراکه درب‌های داخلی در زیبایی و دکوراسیون داخلی منازل بسیار اهمیت دارند.از بارزترین ویژگی‌های درب داخلی ساختمان، می‌توان به زیبایی بصری آن‌ها اشاره کرد.یکی دیگر از مورد هایی که در این زیبایی بصری تاثیر ویژه دارد درب ورودی ساختمان و درب پارکینگ است پس در انتخاب این دو نیز باید توجه ویژه داشت.

Interior door of the building

فروش عمده درب داخلی ساختمان

امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی شاهد انواع طرح‌های درب داخلی و درب چوبی ساختمان هستیم. درب‌های داخلی برای جداسازی فضای درونی ساختمان تولیدشده‌اند و با توجه به این مسئله استفاده از درب‌های داخلی برای هر یک از این فضاها به‌صورت تخصصی می‌باشند. شرکت درب چوبی سعی داشته با بهره‌گیری از این تکنولوژی‌ها در طراحی، انواع مختلف درب داخلی ساختمان را به بازار ارائه کند؛ اما وجه مشترک همه‌ی این درب‌های چوبی زیبایی بصری آن‌ها می‌باشد.

خرید اینترنتی درب داخلی ساختمان

خرید اینترنتی درب داخلی، ازجمله راهکارهای مهم برای افرادی است که به تولیدکنندگان درب‌های چوبی دسترسی ندارند. تعداد محدود تولیدکنندگان درب‌های ساختمانی، سبب عدم ارتباط مستقیم بین تولیدکننده و خریدار شده است. شرکت‌ درب‌های ساختمانی، برای رفع این مشکل و کاهش واسطه‌گری در بازار، اقدام به تأسیس سایت‌های فروشگاهی کردند. این سایت‌ها سبب ارتباط مستقیم بین تولیدکننده معتبر و خریدار می‌شوند. خرید درب داخلی ساختمان به‌صورت اینترنتی، سهم چشمگیری را درفروش درب تمام چوب و دیگر درب‌های ساختمانی از آن خودکرده است.

Interior door of the building

خرید عمده درب داخلی ساختمان

خرید درب ضد آب (درب ABS)

یکی از انواع درب‌های داخلی ساختمان، درب سرویس بهداشتی می‌باشد. تولیدکنندگان درب داخلی سعی دارند در تولید این مدل از درب‌ها (به دلیل شرایط خاصی که در محیط به‌کارگیری آن‌ها حاکم است) از متریال هایی استفاده کنند که در مقابل نفوذ آب مقاوم باشند. شرکت درب چوبی برای این منظور، خرید عمده درب ABS را به عمده سازان پیشنهاد می‌کنند.

در حال حاضر بهترین مدل موجود برای درب سرویس بهداشتی و حمام در حوزه درب‌های داخلی، درب ABS می‌باشد؛ درب ضد آب (styrene Acrylonitrile butadiene) درواقع نوعی پلاستیک به قطر حدود ۲ میلی‌متر است که باعث ضدآب شدن درب‌ها می‌شود.

ساختار کلی درب ABS مانند همه درب‌های داخلی است؛ بدین‌صورت که شاکله درب از یک کلاف چوبی (اکثراً چوب روس) و به هم پیوستن دو ورق ام دی اف (MDF) در دو سوی درب شکل می‌گیرد. سپس با افزودن ورق ABS به همراه رزین، درب به‌کلی در مقابل آب نفوذناپذیر می‌شود.برای خرید درب ضد آب کافی است تا به مراکز فروش درب‌های ساختمانی مراجعه نمایید. این مراکز در صورت وابسته بودن به تولیدی، معتبر بوده و شمارا در خرید درب ضد آب یاری می‌نمایند.

ویژگی درب‌های ضد آب (ABS)

Interior door of the building

خرید اینترنتی درب سرویس بهداشتی

  1. برجسته‌ترین ویژگی درب ای بی اس (ABS) مقاومت در برابر رطوبت و آب است.
  2. روکش‌های درب ای بی اس در طرح‌ها و مدل‌های متنوع تولید می‌شوند؛ این مسئله موجب شده تا دامنه انتخابی مشتریان در خرید عمده درب ضد آب افزایش یابد.
  3. در صورت تولید درب ضد آب باکیفیت پایین و رعایت نکردن استانداردهای مربوطه، بانفوذ آب به زیر روکش‌ها (به علت عدم اتصال روکش ای بی اس به رویه درب) درب به‌اصطلاح بادکرده و به‌مرورزمان پوسیده می‌شود. این مسئله زمانی تبدیل به معضل خواهد شد که انبوه‌ساز، درب‌های داخلی را به‌صورت عمده خریداری کرده باشد.

.

فروش عمده درب داخلی ساختمان

انتخاب درب داخلی برای خریداران عمده، موضوع ساده‌ای نمی‌باشد؛ آنچه درب داخلی ساختمان را از دیگر انواع مانند درب های ضد سرقت متمایز می‌کند، دربرداشتن دو فاکتور مهم است. این دو فاکتور نقش به سزایی را در خریدوفروش درب‌های ساختمانی ایفا می‌کنند و از مهم‌ترین ملاک‌ها در خرید عمده درب‌های چوبی و داخلی به‌حساب می‌آیند. فروش درب داخلی ساختمان به دو عامل قیمت و زیبایی بازمی‌گردد.

قیمت درب داخلی ساختمان یکی از مواردی است که ذکر شد؛ به‌نحوی‌که خریدوفروش عمده درب‌های ارزان در بازار، درصد بالایی را به خود اختصاص می‌دهند. دامنه انتخابی شما با توجه به طرح‌های فراوان و قیمت‌های متناسب، گسترده خواهد بود. از درب اچ دی اف ارزان‌قیمت گرفته تا درب تمام چوب گردو که قیمت بسیار بالایی دارد!

Interior door of the building

خرید و فروش عمده درب اچ دی اف(HDF) ارزان قیمت

زیبایی درب‌های داخلی و چوبی از دیگر فاکتورهای مهم در انتخاب این محصول می‌باشد. ادغام طرح‌های مدرن و سنتی، در کنار به‌کارگیری متریال باکیفیت، سبب تولید درب‌هایی می‌شود که اسقبال بازار را در پی دارد. خریداران درب‌های چوبی ساختمان به دنبال محصولی هستند که در کنار قیمت ارزان، از زیبایی مطلوبی نیز برخوردار باشد.

قیمت درب داخلی ساختمان

قیمت درب داخلی ساختمان بسیار متنوع بوده و در یک دامنه مشخص، محدود نمی‌شود. قیمت مناسب درب داخلی ساختمان برای همه خریداران یکسان نیست؛ بعضی از افراد مانند خریداران عمده درب داخلی ساختمان به دنبال خرید بهترین درب با کمترین هزینه می‌باشند، به عبارتی قیمت، مهم‌ترین ملاک آن‌ها در انتخاب محصول است. در سوی دیگر افرادی هستند که کیفیت را بر قیمت درب داخلی ارجح می‌دانند و به دنبال ماندگاری محصول هستند.

بیشتر بدانید : قیمت درب ضد سرقت

قیمت درب اتاق‌خواب سفید

در میان هزاران مدل و طرح برای درب داخلی ساختمان، رنگ سفید یکی از بهترین و پرطرفدارترین انواع می‌باشد؛ به همین دلیل درصد بالایی از فروش درب‌های داخلی را، خریدعمده درب اتاق‌خواب سفید در برمی‌گیرد. قیمت درب اتاق‌خواب سفید بسته به متریال مصرفی، متفاوت می‌باشد؛ اگر در ساختار درب اتاق‌خواب سفید مانند درب اچ دی اف ارزان‌قیمت، از سی انسی (CNC)، روکوب، یراق‌آلات باکیفیت و …استفاده نشود، هزینه پرداختی کاهش می‌یابد.

Interior door of the building

قیمت درب پیش ساختهچوبی با نرخ ارزان

قیمت درب اتاق‌خواب سفید با توجه به سفارش شما، تغییر خواهد بود؛ شرکت درب چوبی با توجه به سفارش شما، ساخت درب داخلی ساختمان را کلید می‌زند. نحوه تعیین قیمت درب داخلی به موارد مذکور بستگی دارد.

مرکز فروش درب چوبی در تهران

درب چوبی ساختمان را تنها می‌توان از مراکز معتبر خریداری نمود؛ مراکز فروش بسیاری در تهران و شهرستان‌ها وجود دارد که به‌صورت نمایندگی فعالیت می‌کنند. در مرکز فروش درب چوبی در تهران، خریداران عمده درب ضد سرقت و درب داخلی، در پی مشاوره با افراد متخصص، درب‌های منتخب را به‌صورت عمده خریداری می‌نمایند.

Wooden door sales center in Tehran

فروش عمده در مرکز فروش درب چوبی تهران

از طرفی در مرکز فروش درب چوبی در تهران، به علت رقابت موجود در بازار درب‌های ساختمانی، سعی می‌شود تا قیمت‌ها به نسبت کاهش یابند. نتیجتاً در این مراکز، قیمت درب پیش‌ساخته چوبی به‌مراتب پایین‌تر از فروشگاه‌های بیرون خواهد بود. بااین‌وجود، شرکت‌های تولید درب داخلی برای جلوگیری از واسطه‌گری، سایت‌های فروش را در اختیار مشتریان قرار می‌دهند.

کلام آخر

شرکت بین‌المللی RaaddooR تولیدکننده انواع درب تجاری-مسکونی واداری، مفتخر است تا پروژه‌های ساختمانی شما عزیزان را عهده‌دار شود. برای اطلاعات بیشتر و آگاهی از لیست قیمت‌ها و خدمات، با مدیریت واحد فروش تماس حاصل فرمایید.

RAAD DOOR
RaaddooR International Company
راه های ارتباطی:
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شماره موبایل: 09124823903
شماره دفتر مرکزی: 02128426126
فکس: 02189789211
آدرس کانال: raaddoors@
پست الکترونیکی: Info@raadwood.com

مطلب پیشنهادی

درب ضد سرقت دکورال |خرید عمده درب ضد سرقت فلزی دکورال در تهران و کرج |RaaddooR

درب ضد سرقت دکورال |خرید عمده درب ضد سرقت فلزی دکورال در تهران و کرج |RaaddooR

زیباترین نوع درب ضدسرقت فلزی ، درب ضد سرقت طرح دکورال می باشد؛ درب ضد سرقت دکورال با داشتن طرح و نقش چوب بهترین نوع درب فلزی به حساب می آید.