راد دٌر
خانه / دسته‌بندی نشده / درب فرفورژه / درب ورودی ساختمان |بهترین قیمت برای خریدعمده درب ورودی ساختمان|RaaddooR

درب ورودی ساختمان |بهترین قیمت برای خریدعمده درب ورودی ساختمان|RaaddooR

Entrance door

انواع درب ورودی ساختمان

درب ورودی ساختمان از ارکان مهم هر عمارتی می‌باشد. هر خانه‌ای با هر مدل و سبک طراحی، دارای درب ورودی خواهد بود؛ اما بنا به طراحی ورودی ساختمان انواع درب ورودی ساختمان به وجود آمده‌اند. درب‌های ورودی برحسب نیاز می‌توانند جنبه‌ی امنیتی، زیبایی و یا هر دو را داشته باشند. برای مثال در طراحی درب ورودی ساختمان بانک، بیش از هر چیزی جنبه امنیتی مدنظر است. جدای از مباحث فوق، نمای ورودی ساختمان در سبک طراحی بسیار تأثیرگذار است. برای این مورد می‌توان درب ورودی ویلایی را نام برد که بر اساس نمای ورودی ساختمان طراحی و ساخته می‌شود.

درب ورودی ساختمان| بهترین قیمت انواع درب ورودی ساختمان|RaaddooR

خرید عمده درب ورودی ساختمان

 انواع درب ورودی ساختمان را می‌توان به چند دسته تقسیم‌بندی نمود:

  • درب ورودی پارکینگ
  • درب ورودی ویلایی
  • درب‌های لابی

 همه این انواع، در متریال ساخت به چند دسته تقسیم می‌شوند:

 خرید عمده درب ورودی ساختمان در مناطق مختلف متفاوت است؛ چراکه خواسته مناطق شمالی که اکثر عمارت ها ویلایی می‌باشند، با خواسته کلان‌شهرها که برج نشین هستند، متفاوت خواهد بود. عمارت های ویلایی به درب ورودی ویلایی و برج‌های مسکونی نیازمند درب ورودی واحد و ضد سرقت می‌باشند؛ لذا سفارش مشتری و محل مورداستفاده درب برای تولیدکننده در طرح درب ورودی ساختمان حائز اهمیت می‌باشد.

بهترین مدل درب ورودی ساختمان

درب ورودی ساختمان| بهترین قیمت انواع درب ورودی ساختمان|RaaddooR

فروش عمده درب لابی و درب ورودی ساختمان

درب ورودی ساختمان شامل مدل‌های مختلف می‌باشد؛ اما چیزی که این بین، در انتخاب هر فرد تأثیرگذار است، قیمت و طراحی متناسب با دکوراسیون خواهد بود. خرید عمده بهترین مدل درب ورودی ساختمان بر پایه طراحی ورودی ساختمان صورت می‌پذیرد. در خریدوفروش عمده انواع درب ورودی ساختمان، برای برخی از افراد کیفیت اهمیت دارد و برای برخی دیگر قیمت و ارزان بودن محصول مهم است.

 طراحی‌های متنوع در کنار متریال و استراکچر متفاوت، این مسئله را حل نموده است. باوجود تمام این تفاسیر بهترین مدل درب ورودی ساختمان ازنظر زیبایی انواع لوکس آن هست. درب ضد سرقت لوکس در نمونه‌های درب ورودی ویلایی و درب ورودی لابی نمونه خوبی برای این موضوع است. درب‌های فرفورژه که از مدل درب فلزی ورودی ساختمان می‌باشند نیز مثال مناسبی برای انواع لوکس درب ورودی خواهند بود.

بیشتر بدانید : فروش درب ضد سرقت – بهترین کیفیت ،کمترین قیمت

در درب فرفورژه بر اساس نمای ورودی ساختمان دربی فلزی با طراحی حرفه‌ای ساخته و ارائه می‌شود. زیبایی بصری و امنیت بالا، خرید عمده درب فلزی و فرفورژه را افزایش داده است. همین موضوع سبب شده است تا اکثر عمده سازان و انبوه‌سازان، درب ساختمان فلزی و مدل درب فلزی ورودی ساختمان را به دیگر انواع ترجیح دهند.

خرید عمده درب ورودی پارکینگ ارزان‌قیمت

درب ورودی پارکینگ از انواع درب ورودی ساختمان به شمار می‌آید. این درب در دسته درب ساختمان فلزی و درب فرفورژه قرار می‌گیرد؛ بنابراین نما و طراحی ورودی ساختمان در ساخت درب ورودی پارکینگ بسیار تأثیرگذار است.

درب ورودی ساختمان| بهترین قیمت انواع درب ورودی ساختمان|RaaddooR

تولید عمده انواع درب ورودی ساختمان

درب ورودی پارکینگ و ویلایی شامل دو قسمت می‌باشد:

  • سمت نفر رو
  • سمت ماشین‌رو

قسمت نفر رو برای تردد افراد بوده و عرض کمتری دارد؛ اما سمت ماشین‌رو برای تردد وسایل نقلیه طراحی‌شده و از عرض بزرگ‌تری برخوردار خواهد بود. مدل درب فلزی ورودی ساختمان به سبب طراحی خاص و منحصربه‌فرد خود مورد استقبال بسیاری از عمده سازمان قرارگرفته است؛ به‌نحوی‌که در خریدوفروش عمده درب فرفورژه درصد بالایی از معاملات انواع درب ورودی ساختمان را به خود اختصاص داده است.

درب ساختمان فلزی به‌موجب طراحی خاص خود توسط شرکت‌های معدودی مانند RaaddooR (راد درب) تولید و به بازار مصرف ارائه می‌شود. مفهوم برند و کیفیت تولید، در ساخت مدل درب فلزی ورودی ساختمان ، درب فرفورژه و درب تمام چوب به‌روشنی قابل‌مشاهده است.

فروش عمده درب ورودی واحد

درب ورودی واحد ساختمانی شما، از اهمیت بالایی برخوردار است و این مهم از حیث امنیت و زیبایی قابل پرداخت است. درب ورودی واحد سد دفاعی خانه شما، در برابر عوامل متجاوز به‌حساب می‌آید و از طرفی نمای ورودی ساختمان متوجه طراحی مناسب درب ورودی واحد خواهد بود.

درب ورودی ساختمان| بهترین قیمت انواع درب ورودی ساختمان|RaaddooR

عرضه انواع مدل درب ورودی ساختمان

 با دقت به موارد فوق می‌توان به اهمیت درب ورودی ساختمان پی برد؛ بنا به طرح درب ورودی ساختمان و ابعاد آن، تنوع بالایی خواهند داشت و این تنوع در هر مکانی قابل‌مشاهده نیست. مرکز فروش عمده درب ورودی ساختمان در تهران و کرج، محل مناسبی برای ارائه انواع مدل درب ورودی ساختمان می‌باشد. در این مراکز انواع طرح درب ورودی ساختمان را مشاهده و برحسب طراحی ورودی ساختمان، مدل موردنظر را خریداری می‌نمایید. علاوه بر این تولیدکنندگان برای حذف دلالان و واسطه‌گری اقدام به تأسیس سایت‌های فروش جهت ارتباط مستقیم با تولیدکننده نموده‌اند.

 این موضوع بنا به جلوگیری از قیمت‌های بالا به وجود آمده و درنتیجه شما با مراجعه به سایت‌های فروش عمده درب ورودی ساختمان علاوه بر اطمینان از کیفیت، قیمت محصول درب منتخب را به قیمت بسیار پایین‌تر از فروشگاه خریداری خواهید کرد. خریدوفروش عمده انواع درب در این سایت‌ها صورت می‌گیرد؛ لذا برای خرید عمده انواع مدل درب فلزی ورودی ساختمان به سایت شرکت راد درب (RaaddooR) مراجعه فرمایید.

تولیدکننده انواع مدل درب ورودی ساختمان

درب ورودی به سبب دانش تخصصی ساخت، توسط تعداد معدودی از تولیدی‌ها ساخته می‌شود. برای مثال، ساخت انواع مدل درب فلزی ورودی ساختمان و فرفورژه پروسه‌ای زمان‌بر بوده و تکنولوژی ساخت این درب در بسیاری از تولیدی‌های سطح کشور وجود ندارد.

 بنابراین یافتن تولیدی معتبر ساخت درب فرفورژه درب ورودی ویلایی و پارکینگ چندان آسان نخواهد بود. چراکه تعداد تولیدکنندگان این محصول محدود و خاص می‌باشد. شرکت RaaddooR راد درب تولید انواع درب فلزی و فرفورژه را در طرح‌های متنوع انجام و خدمت مشتریان ارائه می‌دهد.

لیست قیمت و ابعاد درب ورودی ساختمان

درب ورودی ساختمان| بهترین قیمت انواع درب ورودی ساختمان|RaaddooR

خرید عمده درب ورودی چوبی

شما با مراجعه به سایت‌های فروش و مرکز فروش عمده انواع درب ساختمانی در تهران و کرج می‌توانید از لیست قیمت درب‌های ورودی فلزی و فرفورژه آگاه شوید؛ اما ابعاد درب بستگی به‌اندازه درگاه چارچوب و محل نصب درب خواهد داشت.

 ابعاد درب ورودی ساختمان، سفارشی می‌باشد و تولیدکننده بسته به‌اندازه مدنظر، درب ساختمان فلزی را تولید می‌کند. درب‌های ضد سرقت، درب‌های تمام چوب و درب‌های فلزی یا فرفورژه ابعاد منحصربه‌فرد خود رادارند بنابراین پس از انتخاب، ابعاد درب ورودی خود را اعلام نمایید.

کلام آخر

شرکت بین‌المللی راد درب (RaaddooR) تولیدکننده انواع درب تجاری-مسکونی واداری مفتخر است تا پروژه‌های ساختمانی شما عزیزان را عهده‌دار شود. برای اطلاعات بیشتر و آگاهی از لیست قیمت‌ها و خدمات، با مدیریت واحد فروش تماس حاصل فرمایید.

درب ورودی ساختمان| بهترین قیمت انواع درب ورودی ساختمان|RaaddooR
RaaddooR International Company
راه های ارتباطی:
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شماره موبایل: 09124823903
شماره دفتر مرکزی: 02128426126
فکس: 02189789211
آدرس کانال: raaddoors@
پست الکترونیکی: Info@raadwood.com

مطلب پیشنهادی

درب ضد سرقت دکورال |خرید عمده درب ضد سرقت فلزی دکورال در تهران و کرج |RaaddooR

درب ضد سرقت دکورال |خرید عمده درب ضد سرقت فلزی دکورال در تهران و کرج |RaaddooR

زیباترین نوع درب ضدسرقت فلزی ، درب ضد سرقت طرح دکورال می باشد؛ درب ضد سرقت دکورال با داشتن طرح و نقش چوب بهترین نوع درب فلزی به حساب می آید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.