راد دٌر
خانه / دسته‌بندی نشده / درب ضد سرقت / درب ضد سرقت |لیست قیمت انواع درب ضد سرقت|RaaddooR

درب ضد سرقت |لیست قیمت انواع درب ضد سرقت|RaaddooR

RAAD DOOR

صفرتا صد پیدایش درب ضد سرقت

SAFETY DOOR
SAFETY DOOR

گذشت زمان ثابت کرد درب ضد سرقت می‌بایست به وجود آید تا ایمنی خانه را دوچندان کند. اجزای تشکیل‌دهنده آن به صورتی باشند که حداقل نفوذپذیری را ایجاد کند. این درب می‌بایست در مقابل عوامل نفوذی اولین سد دفاعی را تشکیل دهد. درب‌هایی که با طراحی خاص و جایگذاری تخصصی هر جز در محلی حساب‌شده، قدرت رویارویی با سارقان را داشته باشند.دربی ایمن که نقاط ضعف درب‌های معمولی را پوشش دهد. درب‌هایی چالش‌برانگیز پیش روی سارقان، که نه دیلمی لولا را بشکند، نه سنگ فرزی از کانون درب رد شود و نه قفلی که به‌راحتی بازگردد.درب هایی برخلاف درب های ورودی چوبی که تنها جنبه زیبایی داشتند…

درب ضد سرقت یا درب ایمنی ؟

ایده ساخت درب‌های مستحکم از زمان تشکیل قدرت‌های اولیه شکل گرفت. درب‌هایی در خط مقدم حمله دشمن که می‌بایست جزءبه‌جزء آن قدرت تحمل هر ضربه‌ای را داشته باشد. این درب‌ها به‌منظور افزایش قدرت دفاعی دژها استفاده می‌شدند و سعی در بازدارندگی و کند کردن حرکت دشمن به سمت دژ را داشتند. بااین‌وجود حتی درب دژها نیز شکسته می‌شد. چون ذات وجود درب جدای بحث زیبایی بخشیدن به مسکن شما، ایجاد بازدارندگی و کند کردن کار متجاوز است. هیچ دربی شکست‌ناپذیر نیست! می توان گفت تولید درب ضد سرقت از اهمیت بالایی برخوردار است و بهترین برند های درب ضد سرقت در پی ساخت محصولی منحصر به فرد هستند.

safety door
Hercules model

این درب‌ها در خاورمیانه و آسیای شرقی بانام درب ضد سرقت یا anti-theft doors شناخته می‌شوند. همین نام باعث ایجاد توقع بسیار بالایی نسبت به این نوع درب شده است. فرد انتظار دارد هیچ جنبنده‌ای نتواند از درب بگذرد؛ درصورتی‌که این باور اشتباه است. همین درب در اروپا و امریکا به درب ایمنی یا safety door/security door شناخته میشود. یعنی دربی که برخلاف درب‌های معمولی و چوبی، به‌راحتی اجازه ورود ندهد. ایجاد زبانه‌های ثابت و متحرک در جهت‌های مختلف، لولای مخفی، ورق فولادی مرکزی و… فقط در جهت افزایش شانس مسکن شما در رویارویی با سارق است.

رفته‌رفته تولید درب ضد سرقت به صنعت نوینی تبدیل شد که کشور ایتالیا پدر این صنعت بود. درب‌هایی که امروزه بانام درب‌های ضد سرقت از آن یاد میشود. باگذشت زمان کشورهای دیگری چون ترکیه و چین و امروزه کشور ایران به جمع تولیدکنندگان این محصول پیوسته‌اند.

بیشتر بدانید :
آخرین قیمت درب های ضد سرقت ایرانی و ترک

نیم‌نگاهی به پرچم‌داران تولید درب ضد سرقت

درب‌ ضد سرقت ایتالیایی

درب‌هایی با استحکام بالا و طراحی خاص ایتالیایی می‌باشند. این درب‌ها قیمت و تفاوت وزنی چند برابر در مقابل درب‌های ایرانی و ترک‌دارند. امروزه با توجه به نوسانات ارزی٫تجار کمی به واردات این محصول رغبت نشان می‌دهند. همین موضوع موجب شد تعدادی از دوستان اقدام به نصب یراق‌آلات درب‌های ایتالیایی بروی درب ترک نمایند و به اسم درب ایتالیایی وارد بازار کنند.! به همین خاطر است بر آگاهی قبل از خرید تأکید می‌کنیم.

safety door
Sturdy safety door

درب‌ ضد سرقت ترک

ترکیه را می‌توان از کشورهای موفق در صنعت درب ضد سرقت و یراق‌آلات دانست. در ساختار درب از طراحی منحصربه‌فرد و متریال باکیفیت استفاده‌شده است. این اجزا با استحکام دوچندان کنار یکدیگر قرارگرفته‌اند. همین موضوع صلابت خاصی را به بیننده، علی‌الخصوص سارق محترم القا می‌کند! درب ترک به پشتوانگی برند خود توانست جایگاه ویژه‌ای را از آن خود کند. برندی که روزبه‌روز بر اعتبارش افزوده می‌شود…

درب ضد سرقت ایرانی

رفته‌رفته ایران نیز به جمع بزرگان تولید درب ضد سرقت پیوست. این صنعت ابتدا در ایران فقط جنبه مونتاژ درب را داشت و مواد اولیه از خارج وارد می‌شد. به کوشش مهندسین و استفاده از دانش دوستان ترک، صنعت تولید درب ضد سرقت ایرانی کلید خورد. به‌نحوی‌که توانست باگذشت اندک زمانی ۷۰٪بازار داخلی را از آن خود کند. متریال و دانش تخصصی چیزی نیست که هر واحد سازنده‌ای بتواند آن را پیاده‌سازی کند. متأسفانه دراین‌بین دوستانی هستند که به‌قصد تیشه به ریشه زدن و سود بیشتر، در ساختار درب از هر جزئی ، کم می‌گذارند. نتیجه دربی بی‌کیفیت می‌شود که دقیقه‌ای تحمل دیلم را ندارد. همین مسائل اعتبار درب ضد سرقت ایرانی را خدشه‌دار می‌کند.

درب‌ ضد سرقت چینی

بیایید از معرفی درب چینی بگذریم. رسالت ما رضایت مشتری است نه نارضایتی؛ صادقانه بگویم درب ضد سرقت چینی چیزی جز اسباب‌بازی در برابر سارق نیست. درب چینی به واسطه قیمت ارزان توانست در بین انبوه سازان محبوب شود. پس امنیت خانه خود را به خطر نیندازید.

استراکچر درب‌ ضد سرقت| ویژگی‌ها و شاخصه‌ها

درب ایتالیایی

به‌جز سبک استاندارد منحصربه‌فرد، ویژگی ظاهری بالقوه‌ای نسبت به درب‌های ترک و ایرانی ندارد. این استاندارد خاص در سراسر اروپا رعایت میشود. استاندارد درب ایتالیایی به ۵ کلاس تقسیم میشود. هر کلاس میزان مقاومت درب، در بازه زمانی مشخص در مقابل سارق است. از ۲۰ دقیقه شروع می‌شود و تا ۵۰ دقیقه پایان می‌یابد. این طبقه‌بندی منحصربه‌فرد درب‌های ایتالیایی است و در درب‌های ترک و ایرانی دیده نمی‌شود.

درب ترک

از مشخصه‌های بارز این درب دیده نشدن لولاها از بیرون درب و مشخص بودن از داخل است. لولا قابلیت باز شدن ۱۸۰ درجه‌ای دارد. نکته مهم عرض مفید درب ترک است. عرض مفید به عرض لازم برای تردد و عبور وسایل خانه گفته میشود.ابعاد درب ضد سرقت نیز از اهمیت ویزه ای برخوردار است.

قابلیت رگلاژ تعداد لولا کیفیت یراق آلات ضخامت چهارچوب ضخامت ورق ابعاد چهارچوب
دارد 4 عدد عالی 17cmو ضخامت1/4mm 0/9mmالی1/4mm 215*115

درب ایرانی

درب‌های ساخت شرکت راد درب:

پین‌های کارشده در پشت لولاها نکته‌ای است که ایمنی درب را افزایش می‌دهد.قفل‌های هفت زبانه که بعد از چرخاندن کلید توسط شما، هفت زبانه ثابت و متحرک از چند جهت، هم‌زمان وارد چارچوب می‌شوند. یک عدد قفل شب‌بند نیز بنا به خواست شما اضافه خواهد شد و امنیت را افزایش می‌دهیم.

قابلیت رگلاژ تعداد لولا کیفیت یراق آلات ضخامت چهارچوب ضخامت ورق ابعاد چهارچوب
دارد 4 عدد عالی 17cmو ضخامت1/4mm 0/9mmالی1/4mm کف 18 : 210*110
کف 14 : 210*105

همان‌طور که ملاحظه می‌کنید تفاوت کمی و کیفی چندانی بین درب ضد سرقت ایرانی و ترک وجود ندارد. تنها برند و اعتبار درب ترک است که بر محصول تولیدی ما سایه انداخته است.

فاکتورهای مهم درب ضد سرقت

ضخامت و جنس چهارچوب درب

درب ضد سرقت به دلیل داشتن وزن بالا نیازمند چهارچوبی است که تحمل وزن آن را داشته باشد. در غیر این صورت در هنگام نصب و بعدازآن دچار مشکلات عدیده خواهد شد. نوع جوشکاری چهارچوب و فریم درب، با جوش co2 و به‌صورت یکپارچه خواهد بود؛ به عبارتی نقطه‌جوش در چهارچوب درب ضد سرقت جایگاهی ندارد.

ورق فولادی مرکزی

Safety door Steel Sheet
Safety door Steel Sheet

از ارکان مهم درب ضد سرقت داشتن ورق‌های فولادی به ضخامت ۰٫۹ تا ۱٫۵ میلی‌متر در مرکز درب است. دقت کنید تعداد استاندارد این ورق‌ها ۲ عدد است؛ کمتر از این یعنی ایمنی پایین.این ورق‌ها هم استحکام درب را زیاد می‌کنند و هم مانع ورود راحت سارق می‌شوند و بالاجبار مجبور به استفاده از سنگ فرز میشود. این یعنی سروصدای زیاد که او را به خطر می‌اندازد. می‌بینید؟ این ورق‌ها برای سارق حکم بازدارندگی رادارند.

لولاها

لولا از ارکان اصلی درب ضد سرقت به‌حساب می‌آید. تعداد و قطر لولاهای به‌کاررفته در درب، به وزن درب برمی‌گردد؛ برای درب ضد سرقت چینی سه عدد لولا کافی است، درحالی‌که در درب ترک تعداد لولاها حتماً باید چهار عدد باشد. از طرفی قطر لولای درب ترک چند برابر درب چینی است، چراکه وزن درب ترک تقریباً دو برابر درب چینی است. درعین‌حال قابلیت رگلاژ درب ضد سرقت و لولای آن ارتباط مستقیم داردو از اهمیت بالایی برخوردار است. درب چینی فاقد قابلیت رگلاژ شدن است و در هنگام نصب اگر مشکلی باشد، جوشکار جای لولاها راکمی تغییر می‌دهد تا رگلاژ شود؛ اما درب ضد سرقت ایرانی و ترک به‌خوبی قابل رگلاژ و تنظیم هستند.

رویه و روکش درب ضد سرقت

بعد از ساختار مستحکم مرکزی درب، نوبت به رویه‌ها می‌رسد. رویه و روکش درب با یکدیگر تفاوت دارند؛ در درب چینی رویه درب از جنس فلز است و چوبی مشاهده نمی‌شود. این رویه به روش الکترواستاتیک رنگ‌آمیزی شده و به خاطر پخته شدن رنگ‌بر روی سطح فلز مقاومتی سه برابر نسبت به رنگ‌های محلول و معمولی از خود نشان می‌دهد. همین ویژگی درب ضد سرقت چینی را برای مناطق با رطوبت بالا محبوب کرده است.

Cnc technology
دستگاه cnc

 در درب ایرانی و ترک رویه mdf باروکش طبیعی یا mdf باروکش pvc بکار برده میشود. رویه‌ها از جنس mdf هست. ضخامت رویه به‌کاررفته در درب متفاوت است اما ماکسیمم این ضخامت ۱۰میلی‌متر و گاهاً ۱۲میلی‌متر می‌باشد. جنس رویه و روکش درب از اهمیت بالایی برخوردار است. جایگاه مکانی درب بروی انتخاب رویه تأثیر می‌گذارد. در محیطی که درب در معرض آفتاب و رطوبت قرار دارد، رویه فلزی انتخاب اول است. چراکه رویه mdf در این محیط به خاطر ساختار خود، اصطلاحاً باد می‌کند، ایجاد خسارت کرده و تأثیر سوء بر دیگر اجزا می‌گذارد. در محیط کارگاه و کارخانه نیز بهتر است از رویه مقاوم‌به‌اسید و مواد شیمیایی استفاده کرد.

قفل درب‌ها

اگر چهارچوب ما از بهترین مواد اولیه، صفحات فلزی متعدد با بهترین جایگذاری، شبکه فولادی مستحکم بین صفحات و بهترین اختفا برای لولاها را داشته باشیم، اما قفلی بی‌کیفیت بر روی درب سوار کنیم، در حقیقت چیزی جز مقوای کاغذی جلوی سارق نگذاشته‌ایم. قفل مهترین رکنی است که به درب ضد سرقت شما اعتبار می‌بخشد. قفل kale و daf ترکیه از بهترین و معتبرترین قفل‌های حال حاضر هستند.قفل‌ها انواع مختلفی دارند، علاوه بر قفل‌های کلیدی که شناخته‌شده است، قفل‌های دیجیتالی به نام و نشان بالایی رسیده‌اند؛ چراکه با استفاده از کارت، تلفن همراه و اثرانگشت کار می‌کنند. همه این‌ها باعث افزایش دوچندان امنیت درب میشود.

دستگیره درب

دستگیره درب‌های ضد سرقت تنها وجهه‌ی بصری دارد و نقش امنیتی را ایفا نمی‌کند. اما این موضوع را نظر بگیرید شخص متجاوز از طریق شکستن دستگیره راه نفوذی به داخل درب پیدا نکند.

برگ برنده درب ضد سرقت

security door
security door

Unbreakable

این درب‌ها بسیار سفت و محکم هستند. هیچ دربی در دنیا بسته نمی‌ماند، اما بحث بر سر زمان باز کردن این درب‌هاست. هرچه درب باکیفیت‌تری بسازیم، مقاومت بیشتری نیز در برابر اهرم، فشار و…خواهد داشت.

Only the main key

ویژگی منحصربه‌فرد این درب، طراحی مکانیکی پیشرفته آن است. ساختار به صورتی است که نمونه کلیدی این قفل‌ها، دارای ۲ نوع کلید می‌باشند.

  • ۳ عدد کلید اولیه یا به‌اصطلاح کوچه‌بازاری کلید کارگر
  • ۵ عدد کلید اصلی

تا زمانی که ساختمان در حال ساخت است، کارگر برای تردد از کلید اولیه استفاده می‌کند. بعد از تحویل واحد به شما، نوبت به استفاده از کید اصلی است. به‌محض واردکردن کلید، سیستم قفل تغییر رویه می‌دهد و فقط با داشتن کلید اصلی کار می‌کند و کلید کارگر از کار میافتد. از طرفی حتی با کپی کلید اصلی نیز نمی‌توان سیستم قفل را فریب داد.

Automatic looking system

بازهم طراحی منحصربه‌فرد! اگر درب را بسته و قفل‌کردن را فراموش کردید، سیستم locking به‌صورت خودکار درب را قفل می‌کند.

Camera system & alert

امکان نصب سیستم هشدار و دوربین بر روی درب مهیا شده است. مثلاً اگر فشاری به درب شما اعمال شما به تلفن همراه شما هشدار می‌دهد و می‌توانید با دوربین اوضاع را چک کنید! پس نگران چیزی نباشید، شما همیشه حضور خواهید داشت…

کلام آخر

شرکت بین المللی راد در، تولید کننده انواع درب ضد سرقت،درب داخلی ساختمان و درب فرفورژه مفتخر است پروژه های تجاری- مسکونی شمارا در بازه زمانی به مراتب کوتاه تر و قیمتی معقول تر عهده دار شود.

RAAD DOOR
لبخند رضایت شما، اعتبار ماست
راه های ارتباطی:
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شماره موبایل: 09124823903
شماره دفتر مرکزی: 02128426126
فکس: 02189789211
آدرس کانال: raaddoors@
پست الکترونیکی: Info@raadwood.com

مطلب پیشنهادی

درب حیاط آهنی |زیباترین مدل درب حیاط ساده و شیک برای خرید عمده درب حیاط آهنی|RaaddooR

درب حیاط آهنی |زیباترین مدل درب حیاط ساده و شیک برای خرید عمده درب حیاط آهنی|RaaddooR

خرید عمده درب فلزی پارکینگ با بهترین قیمت در بازار تهران