راد دٌر
خانه / دسته‌بندی نشده / درب ضد سرقت / طرح درب‌های ضد سرقت | لاکچری ترین طرح‌ها با مناسب‌ترین قیمت‌ها |RaaddooR

طرح درب‌های ضد سرقت | لاکچری ترین طرح‌ها با مناسب‌ترین قیمت‌ها |RaaddooR

Design of safe doors

طراحی درب‌های ضد سرقت

 طرح درب‌های ضد سرقت و درب چوبی اتاق از عوامل بنیادی در خرید درب می‌باشد؛ اما چه طرحی برای چه سلیقه مناسب می‌باشد؟ طراحی درب ضد سرقت از عوامل بسیار مهم در ساخت آن به شمار می‌آید؛ چراکه استراکچر تمام انواع درب ایمنی یکسان بوده اما این تفاوت در طراحی درب است که موجب ایجاد طیف وسیعی از اقسام درب می‌گردد.

Design of safe doors

Design of safe doors

همان‌طور که ساخت درب ضد سرقت نیازمند افراد متخصص است، برای طراحی درب نیز می‌بایست فرد متخصص این مسئولیت را بر عهده گیرد. طرح درب‌های ضد سرقت توسط فرد گرافیست و متناسب با سلایق مختلف مدل‌سازی می‌شود؛ این طرح می‌بایست برای دکوراسیون‌های مختلف و معماری‌های مدرن مدنظر قرار گیرد.انتخاب بهترین طرح درب ایمن همانند انتخاب بهترین مدل درب حیاط در نما و زبیایی ساختمان شما تاثیر ویژه خواهد داشت.

 انواع طرح‌های درب ضد سرقت

 طرح درب‌های ضد سرقت انواع بسیاری دارد؛ این طراحی بسته به درب مدنظر مشتری متفاوت است. طرح‌های لوکس و سوپر لوکس، طرح‌های درب ترک، طرح‌های برجسته، CNC و … ازجمله طرح‌های درب ضد سرقت است که بانام آن‌ها آشنا هستید. نوع طراحی با قیمت درب ضد سرقت ارتباط مستقیم دارد؛ قاعدتاً طراحی شیک و لاکچری به نسبت قیمت بالاتری را برای تولید خواهد داشت.

Design of safe doors

Design of safe doors

 درب‌های ضد سرقت را با اشکال زیبا و جلوه‌های بصری منحصربه‌فردی می‌شناسند؛ اما برای تولید این ظاهر زیبا، متریال باکیفیت و مرغوبی موردنیاز است. هیچ‌گاه یک طرح سبب محبوبیت نخواهد شد؛ این چگونگی پیاده‌سازی طرح، توسط استادکار است که نمای نهایی را به منصه ظهور می‌گذارد. در طراحی درب ضد سرقت برجسته سعی می‌شود بر روی روکش درب، توسط دستگاه CNC یا اضافه کردن چوب، برجستگی‌هایی ایجاد شود؛ حال بنا به سفارش مشتری می‌توان از چوب، روکش چوب گردو یا راش، مصنوعات چوبی، PVC و… استفاده نمود.

 در طراحی درب ضد سرقت، انتخاب رنگ درب نیز مدنظر قرار می‌گیرد؛ تناسب بین رنگ درب و طراحی آن نیز از عوامل برتری محصول نسبت به انواع دیگر می‌باشد. رنگ‌های سفید و طرح راش و گردو از پرفروش‌ترین انواع درب ایمنی است؛ حال ترکیب بین این رنگ و طرح زیبا، می‌تواند دربی محبوب را خلق کند.

جدیدترین طرح درب‌های ضد سرقت

 جدیدترین طرح درب‌های ضد سرقت را می‌توان در نمایشگاه‌ها و فروشگاه‌های معتبر که وابسته به تولیدکننده برند هستند، مشاهده نمود؛ این فروشگاه‌ها و مراکز، جدیدترین مدل درب‌های ایمنی را به مشتریان ارائه می‌دهند. تولیدکنندگان برتر سعی دارند تا به‌روزترین انواع درب را به خریداران نمایش داده و محصولی امروزی را با توجه به ارتقاء سطح معماری تولید کنند. شما با مراجعه به سایت تولیدکنندگان این محصول، می‌توانید از بروزترین و جدیدترین طرح‌های درب ضد سرقت مطلع شوید. تنوع در یک محصول موجب رضایت‌مندی برای انواع سلایق خواهد شد.

طرح CNC درب‌های ضد سرقت

Design of safe doors

پرطرفدارترین طرح درب ضد سرقت

ازجمله طرح‌های درب ضد سرقت، می‌توان از طرح CNC نام برد؛ در این نوع، از دستگاه CNC برای ایجاد نقوش مدنظر بر روی روکش استفاده می‌شود و روکش برجسته خواهد شد. ضخامت MDF رویه ۸ الی ۱۲ میلی‌متر است؛ روکش منتخب که می‌تواند از چوب طبیعی مانند بلوط، راش و یا گردو باشد، زیر دستگاه پرس به رویه منتقل می‌شود. سپس این صفحه زیر دستگاه CNC قرارگرفته و طرح مدنظر مطابق با طراحی درب، بر روی آن حک می‌شود؛ این روش روکش درب را از حالت سادگی خارج کرده و زیبایی درب را دوچندان می‌کند.

 طرح درب ضد سرقت فلزی

از دیگر طرح درب‌های ضد سرقت، نوع فلزی آن می‌باشد؛ این‌گونه طرح‌ها را درگذشته بر روی درب‌های چینی مشاهده نموده‌اید. طرح‌های فلزی به‌اندازه طرح‌های چوبی مورد استقبال بازاریان قرار نگرفته و درصد فروش پایینی را به خود اختصاص داده‌اند؛ این نوع درب را در مناطقی مانند شمال کشور که از رطوبت بالایی برخوردار بوده و مقاوم‌تر از انواع چوبی به‌حساب می‌آید، به کار می‌گیرند.

Design of safe doors

درب ضد سرقت فلزی

خرید انواع درب ضد سرقت

 درب ضد سرقت با توجه به شرایط اقتصادی و نرخ بالای سرقت، نیاز ضروری هر خانه و اداره‌ای می‌باشند؛ اما درب ضد سرقت تنها روند ورود سارق را کند می‌کند و دلیلی بر ضد سرقت بودن این درب وجود ندارد. این محصول بانام safety door شناخته می‌شود و این بدان معنی است که امنیت این مدل درب نسبت به انواع دیگر بالاتر می‌باشد.

 خرید انواع درب ضد سرقت در بسیاری از مراکز انجام می‌پذیرد؛ لذا تولیدکنندگان با ارائه محصولات در مراکز فروش و نمایندگی‌های خود در سراسر کشور، خرید درب ضد سرقت را برای مشتریان آسان نموده است. به دلیل ارتباط مستقیم و بدون واسطه بین مشتری و تولیدکننده، هزینه پرداختی به‌مراتب پایین‌تر از خرید در فروشگاه‌های واسطه و دلال است. خرید انواع طرح درب‌های ضد سرقت به‌صورت عمده برای طرف خریدار سود بالایی را به سبب هزینه پرداختی پایین به همراه خواهد داشت.

مدل‌های درب ضد سرقت سفید

همان‌طور که گفته شد، رنگ‌بندی انوع درب ضد سرقت نیز بر طرح آن تأثیرگذار است؛ این رنگ‌بر روی انواع طرح‌ها می‌تواند بنشیند. تولیدکننده بنا به تجربه و شناخت بازار و عمده انتخاب مشتریان، رنگ سفید را تنها بر روی برخی طرح‌ درب‌های ضد سرقت به کار می‌برد؛ زیرا به‌تناسب بین رنگ و طرح پی برده است. از طرفی ترکیب رنگ سفید و رنگ طلایی، این زیبایی را دوچندان می‌کند.

Design of safe doors

درب ضد سرقت سفید

 شما می‌توانید با سفارش درب موردنظر به تولیدکننده در کنار ارتباط مستقیم با واحد ساخت از قیمت پایین محصول نسبت به فروشگاه‌های درب ساختمانی نیز بهره ببرید. مدل‌های درب ضد سرقت سفید، از محبوب‌ترین انواع درب‌های ایمنی است که بیشترین درصد فروش در انواع طراحی‌ها به خود اختصاص می‌دهد

پخش عمده درب ضد سرقت

 تولیدکننده درب ضد سرقت برای حضور در بازار رقابتی و ارائه محصولات خود، می‌بایست درب‌های تولیدشده را با حجم بالا روانه بازار کنند. پخش عمده درب ضد سرقت برای تولیدکننده با برند منحصربه‌فرد خود، سبب شناخت این برند در بازار خواهد شد.

 این مسئله برای تولیدکننده بسیار حائز اهمیت است؛ زیرا شناخته شدن در بازار خود نوع مشتری یابی محسوب می‌شود و درصد فروش را بالا می‌برد. تولید انواع طرح درب‌های ضد سرقت نیز برای این موضوع، مزید بر علت می‌باشد. تولیدکنندگان داخلی با پخش عمده درب ضد سرقت ایرانی در بازار، به‌مرورزمان توانستند نبض آن را در دست گرفته و رقیب ترک را از میدان به درکنند.

لیست قیمت انواع طرح درب‌های ضد سرقت

در مطالب پیش‌گفته شد، درب‌های ضد سرقت علاوه بر ساختار و استراکچر تقریباً یکسان، طرح‌های متنوعی را دارا می‌باشند؛ اما قیمت هر طرح نسبت به دیگری متفاوت هست. برای پی‌ریزی هر طرح، متریال مختلفی را در نظر می‌گیرند.

Design of safe doors

طرح درب ضد سرقت

از طرفی کیفیت متریال مورداستفاده، در قیمت‌گذاری بسیار مؤثر است؛ برای مثال در طرح‌های لوکس از متریال باکیفیت استفاده‌شده و برای جلوه بصری کار، از دستگاه CNC، طرح برجسته چوب، روکش چوب طبیعی، دستگیره مجلل و … استفاده می‌شود. این موضوع برای طرف خریدار بسیار مهم است؛ زیرا با توجه به شرایط، می‌بایست محصولی را باکیفیت مطلوب و زیبایی موردقبول خریداری کند.

کلام آخر

شرکت بین‌المللی RaaddooR تولیدکننده انواع درب تجاری-مسکونی-اداری مفتخر است تا پروژه‌های ساختمانی شما عزیزان را عهده‌دار شود. برای اطلاعات بیشتر و آگاهی از لیست قیمت‌ها و خدمات، با مدیریت واحد فروش تماس حاصل فرمایید.

RAAD DOOR
RaaddooR International Company
راه های ارتباطی:
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شماره موبایل: 09124823903
شماره دفتر مرکزی: 02128426126
فکس: 02189789211
آدرس کانال: raaddoors@
پست الکترونیکی: Info@raadwood.com

مطلب پیشنهادی

درب حیاط آهنی |زیباترین مدل درب حیاط ساده و شیک برای خرید عمده درب حیاط آهنی|RaaddooR

درب حیاط آهنی |زیباترین مدل درب حیاط ساده و شیک برای خرید عمده درب حیاط آهنی|RaaddooR

خرید عمده درب فلزی پارکینگ با بهترین قیمت در بازار تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.