راد دٌر
خانه / دسته‌بندی نشده / درب ضد سرقت / درب ضد سرقت ارزان |لیست قیمت درب ضد سرقت ایرانی در خرید عمده درب |RaaddooR

درب ضد سرقت ارزان |لیست قیمت درب ضد سرقت ایرانی در خرید عمده درب |RaaddooR

درب ضد سرقت ترک

خرید درب ضد سرقت ارزان به‌صورت عمده

درب ضد سرقت ارزان از انواع درب ایمنی بوده و محصولی می‌باشد که بنا به هزینه پرداختی پایین، در دسته ارزان قرارگرفته است؛ به‌طورکلی در خرید عمده درب ضد سرقت، مبحث قیمت از اهمیت بالایی برخوردار خواهد بود. در بورس درب ضد سرقت در تهران نیز با انواع متنوعی از قیمت‌ها روبه‌رو خواهید شد؛ برای مثال قیمت درب ضد سرقت لوکس یا قیمت درب ضد سرقت ارزان ایرانی ازجمله موارد معمول، در بورس درب ضد سرقت در تهران محسوب می‌شود.

Cheap security door
Cheap security door

 

برای خرید درب ضد سرقت ارزان، شیوه‌های متعددی وجود دارد که خرید اینترنتی درب ضد سرقت ارزان، از معتبرترین راه‌کارها می‌باشد؛ در این شیوه، با مشاهده محصولات بهترین مارک درب ضد سرقت ایرانی، از جدیدترین مدل‌های درب ایمنی مطلع شده و قیمتی به‌مراتب پایین‌تر را پرداخت خواهید کرد. در خرید اینترنتی درب ضد سرقت ارزان از تولیدکنندگان درب ضد سرقت مشهد یا قم یا … خواهید توانست دربی باکیفیت را با پرداخت هزینه‌ای پایین خریداری کنید.

درب ضد سرقت ارزان اصطلاحی است که قبل از هر چیز باید درباره آن آگاهی داشته باشید؛ شما می‌بایست از کم و کیف اجزای درب، دانش کافی داشته تا بتوانید در مورد تناسب قیمت درب ضد سرقت لوکس و کیفیت آن قضاوت نمایید

بیشتر بخوانید : درب ضد سرقت ایرانی و معرفی اجزا

قیمت درب ضد سرقت ارزان ایرانی و ساختار درب

 به‌طورکلی درب ضد سرقت، تکنولوژی جدیدی می‌باشد که در حدود یک دهه گذشته، وارد صنعت ساختمان‌سازی شده است؛ بدون شک امنیت حاصله توسط این درب، سبب استقبال بالای بازار و خرید عمده درب ضد سرقت ارزان مشهد و قم شده است.

درب ایمنی با توجه به پروسه‌ی تولید تخصصی خود، آرامش را به خانواده هدیه می‌دهد؛ در حقیقت هدف از تولید درب ضد سرقت، تأمین امنیت و آرامش بود که تلاش شرکت راد درب (RaaddooR) دست یافتن به این مهم می‌باشد.خرید اینترنتی درب ضد سرقت ارزان از چند جهت قابل‌تأمل و بررسی است؛ با پیشرفت تکنولوژی و ساخت سازه‌های مدرن، تولید دربی موردنیاز بود که توانایی تطابق با معماری نوین را داشته باشد. این درب می‌بایست ۲ ویژگی مهم می‌داشت تا با معماری روز، مرتبط شود:

1- طراحی این درب می‌بایست از زیبایی بصری بالایی برخوردار باشد تا با معماری و مهندسی ساختمان‌های امروزی مطابقت داشته باشد؛ ضمن اینکه قیمت درب ضد سرقت ارزان یا قیمت درب ضد سرقت لوکس با توجه به هر معماری تعیین شود.

بیشتر بدانید : درب ضد سرقت ایرانی

2- در معماری روز، تلاش مهندسان بر پایه تولید عمارتی مستحکم و بادوام استوار است؛ درب ضد سرقت نیز بر همین اساس، با طراحی هوشمند، به ساختاری مستحکم و مقاوم در برابر عوامل نفوذی دست پیدا کرد. بهترین مارک درب ضد سرقت ایرانی با تکیه‌بر همین موضوع، توانست محصولاتی در کلاس جهانی را به بازار فروش عمده درب ضد سرقت عرضه دارد.

تفاوت قیمت درب ضد سرقت ارزان ایرانی و لوکس

Tork security door
درب ضد سرقت ترک

ساختار تولید درب ضد سرقت ارزان تبریز با درب ضد سرقت ارزان قم و مشهد یکسان است؛ اما چیزی که سبب تفاوت مابین انواع درب می‌گردد، متریال به‌کاررفته در استراکچر کلی می‌باشد. به همین دلیل قیمت درب ضد سرقت لوکس و قیمت درب ضد سرقت ارزان ایرانی با یکدیگر متفاوت‌اند.

درب ضد سرقت دربی است که با مهندسی و فناوری نوین ساخته‌شده است؛ این درب‌ها در کنار استفاده از متریال بروز، از استراکچر قوی برخوردارند تا حداکثر مقاومت را برای درب ایجاد کنند. هیچ‌گاه درب ضد سرقت ارزان، دربی بی کیفیت نخواهد بود؛ این در حالی است که بالابود قیمت درب ضد سرقت لوکس نیز دلیلی بر کیفیت بالای این محصول نمی‌باشد. مهم‌ترین مسئله، اعتبار تولیدکننده در قبال ارائه محصولی باکیفیت بوده و قیمت درب ضد سرقت فلزی چینی یا قیمت درب ضد سرقت ترک اصل دلیلی بر مقدار کیفیت نخواهد بود.

تفاوت قیمت درب ضد سرقت ، جدا از بحث لوکس یا ارزان بودن، به اجزای به‌کاررفته و متریال آن بستگی دارد؛ بنابراین با پرداخت قیمتی ارزان، دربی با تعداد ورقه‌های فولادی کمتر دریافت می‌کنید. درعین‌حال، خرید عمده درب ضد سرقت لوکس، در صورتی تضمینی است که از برند معتبر خریداری و تهیه شود. چراکه ممکن است دربی باکیفیت پایین را در قالب دربی لوکس خریداری نمایید.

پرفروش‌ترین‌ها در بورس درب ضد سرقت در تهران

در بورس درب ضد سرقت در تهران، ضمن مشاهده انواع درب ضد سرقت ایرانی که بیشترین حجم فروش در بازار را به خود اختصاص داده‌اند، محصولات تولیدی دیگر کشورها نیز دیده می‌شوند. در بورس درب ضد سرقت در تهران، نمایندگی‌ها و مراکز فروش عمده درب ضد سرقت جای دارند؛ به عبارتی تولیدکنندگان درب ضد سرقت تبریز، مشهد، قم و … با ایجاد نمایندگی‌هایی در این مرکز، محصولات خود را به بازار معرفی و ارائه می‌کنند.

خرید عمده درب ضد سرقت ارزان برندهای خارجی

Cheap secure door
درب ایمن

اگر می‌خواهید عمارت خود را با خرید اینترنتی درب ضد سرقت، امنیت بخشید یا در پی خرید عمده درب‌ ضد سرقت ارزان‌قیمت و باکیفیت می‌باشید، حتماً برند معتبری را در نظرگیرید؛ چراکه تولیدکنندگان معتبر، محصولی ارزان اما باکیفیت را ارائه می‌دهند. پیشنهاد RaaddooR آگاهی از اعتبار برند و محصول تولیدی می‌باشد.

در بورس درب ضد سرقت در تهران، برندهای متعددی دیده می‌شوند؛ درب‌هایی باقیمت‌های متفاوت که همگی گویای تنوع سلایق، در خرید عمده درب ضد سرقت می‌باشند. قیمت درب ضد سرقت فلزی چینی یا قیمت درب ضد سرقت ترک اصل، ازجمله مواردی است که در این مراکز با آن روبرو خواهید شد.

اگر می‌خواهید از نحوه قیمت‌گذاری بهترین مارک درب ضد سرقت ایرانی مطلع شده و درب ضد سرقت ارزان عمده خریداری کنید، ابتدا می‌بایست مقایسه‌ای بین تولیدات کشورهای مختلف داشته باشید؛ دراین‌بین، محصولات ایتالیایی در صدر جدول قیمت درب ضد سرقت لوکس قرار دارند.

قیمت درب ضد سرقت لوکس ایتالیایی

ایتالیا جزو نخستین کشورهایی است که تولیدکننده عمده درب ضد سرقت بوده و به عبارتی پدر درب‌ ایمنی به‌حساب می‌آید؛ به‌نحوی‌که کارشناسان، ایتالیا را پایه‌گذار تولید عمده درب ضد سرقت نوین می‌دانند. انتظار خرید درب ضد سرقت ارزان، آن‌هم با برند ایتالیایی، نادرست و اشتباه می‌باشد؛ چراکه درب‌های ایتالیایی با توجه به برند بودن این محصول، قیمت بالایی در بازار فروش عمده درب ضد سرقت داشته و قیمت ارزان دربی با برند ایتالیایی، دروغی بزرگ خواهد بود.

Price of safe doors
درب ضد سرقت سفید

محصولات ایتالیایی در بازار فروش عمده درب ضد سرقت، به برندی لوکس مبدل شده و همین موضوع به قیمت بالای درب‌های مذکور، دامن زده است؛ بااین‌وجود، محصولات ایتالیایی از جنبه طراحی و متریال، در سطح بالایی قرار دارند. البته هزینه ساخت درب ضد سرقت در ایران و ایتالیا متفاوت است؛ هزینه نیروی کار و انرژی در ایتالیا به‌مراتب، بالاتر از ایران بوده و همین موضوع، از مهم‌ترین علل گرانی قیمت درب ضد سرقت لوکس ایتالیایی محسوب می‌شود.

قیمت درب ضد سرقت ترک اصل در مقایسه باقیمت درب ضد سرقت ارزان

قیمت درب ضد سرقت ترک اصل بنا به جایگاه برند ترک در بازار جهانی، از نرخ بالا اما پایین‌تری نسبت به درب‌های ایتالیایی برخوردار است. ترکیه ازجمله کشورهایی است که درزمینه تولید عمده درب ضد سرقت، بسیار فعال بوده و تعداد بالای کارخانه‌های تولید درب‌های ساختمانی، گواه بر این مسئله است؛ به‌نحوی‌که قریب به یک‌میلیون نفر، در صنعت درب ضد سرقت، صنایع چوب و یراق‌آلات وابسته به آن، مشغول بکار هستند.

قیمت درب ضد سرقت ترک اصل در مقایسه باقیمت درب ضد سرقت فلزی چینی، بسیار بالا بوده و این موضوع به کیفیت بالای درب‌های ترک بازمی‌گردد؛ این در حالی است که در خرید اینترنتی درب ضد سرقت ارزان ایرانی، با توجه به کیفیت یکسان با درب‌های ترک، هزینه‌ای به نسبت پایین‌تر را پرداخت خواهید کرد.

قیمت درب ضد سرقت ارزان ایرانی در خرید عمده

در چند سال گذشته برندهای معتبر اما معدودی در زمینه تولید عمده درب ضد سرقت، فعالیت می‌کنند؛ به‌نحوی‌که درب ضد سرقت ایرانی ازلحاظ کیفیت و زیبایی بصری، جایگاه ویژه‌ای کسب کرده و قیمت ارزان‌تری نسبت به محصولات ترک دارد. درب ضد سرقت ایرانی با تکیه‌بر موارد مذکور توانست، گوی رقابت را از ترکیه و ایتالیا ربوده و بیشترین فروش را در بازار از آن خود کند.

با مراجعه به مراکز فروش عمده درب ضد سرقت در کرج و تهران، به‌راحتی می‌توانید از قیمت درب ضد سرقت ارزان در کرج مطلع شده و با هزینه‌ای پایین، از بهترین مارک درب ضد سرقت ایران، دربی باکیفیت را خریداری کنید.

شناخت در خرید درب ضد سرقت ارزان باکیفیت وبی کیفیت

Cheap secure door
درب ضد سرقت

ازجمله اقداماتی که واحدهای تولیدی بی‌نام‌ونشان برای ساخت درب ضد سرقت ارزان و دیگر درب‌های داخلی مانند درب ضد آب انجام می‌دهند، کاهش کیفیت متریال و استراکچر درب است؛ این روند به اعتبار برند ایرانی لطمه خواهد زد.

خرید درب ضد سرقت ارزان برای انبوه‌سازان، از اهمیت بالایی برخوردار است؛ چراکه در خرید عمده درب ضد سرقت ارزان، کیفیت بالا یا پایین محصول، فاصله بین ضرر تا سود با نرخ بالا را تعیین می‌کند. لذا با خرید عمده از بهترین مارک درب ضد سرقت ایرانی، از کیفیت محصول در کنار قیمت مناسب اطمینان خواهید داشت.

درب ضد سرقت از اجزای مختلفی تشکیل‌شده که مجموع آن‌ها در کنار یکدیگر، دربی مستحکم را ایجاد می‌کنند. با کاستن از کیفیت این متریال ها، برای تولید درب ضد سرقت ارزان بی‌کیفیت، اعتبار برند ایرانی خدشه‌دار می‌شود.

شگردهای کاهش کیفیت در درب ضد سرقت ارزان

نمونه‌های زیر، ازجمله اقداماتی است که بعضی از کارگاه‌های تولیدی، برای ساخت درب ضد سرقت ارزان بی‌کیفیت انجام می‌دهند:

  •  درون درب ضد سرقت ورقه‌های فولادی به ضخامت ۱٫۵ میلی‌متر، قرار می‌گیرد که موجب استحکام درب می‌شود. بعضی از شرکت‌ها، از ضخامت ۰٫۷ یا ۱ میلی‌متر بجای ۱٫۵ میلی‌متر استفاده می‌کنند؛ به این بهانه که ضخامت بالای ورق، درب را سنگین کرده و در طولانی‌مدت، درب افتادگی پیدا می‌کند؛ درحالی‌که با اضافه کردن لولا، این مشکل پوشش داده می‌شود. موضوعاتی ازاین‌دست، در خرید اینترنتی درب ضد سرقت ارزان وجود نداشته و طی ارتباط با تولیدی برند، از اعتبار محصول، اطمینان خواهید داشت.
  • یکی از ویژگی‌های درب‌های ضد سرقت، عایق صدا و حرارت بودن آن است؛ بعضی از کارگاه‌ها برای ساخت درب ضد سرقت ارزان‌قیمت، از این ویژگی چشم‌پوشی کرده و از یونولیت بجای پشم سنگ استفاده می‌کنند. یونولیت، کالایی ارزان‌قیمت‌ بوده و قیمت تمام‌شده کالا را کاهش می‌دهد؛ این موضوع سبب می‌شود، قیمت یک درب ضد سرقت کمتر از مدل‌های مشابه به نظر برسد.
  •  از قفل‌های بی‌کیفیت و ارزان‌قیمت بجای قفل‌های باکیفیت و بادوام در درب‌های ضد سرقت استفاده می‌کنند؛ قفل بی‌کیفیت، اعتبار درب ضد سرقت را پایین می‌آورد و امنیت حاصله را کاهش می‌دهد. قیمت درب ضد سرقت ارزان، بسته به قفل برند، تیپ بندی میشود؛ به عبارتی در تیپ‌های 1 تا 4، سطح امنیتی درب، بالا خواهد بود.

برای درک این موضوع، کافی است تا مقایسه‌ای بین چشمی درب‌ها داشته باشیم تا مفهوم درب باکیفیت ارزان روشن گردد.

Cheap security door
چشمی درب ارزان

 

 
Cheap security door
چشمی زیبای درب ضد سرقت

 

 
Cheap security door

 

چشمی درب ضد سرقت و تاثیر زیبایی

 

 

 

در تصویر بالا چشمی درب را مشاهده می‌کنید که فاقد درکوب بوده و جدا از کیفیت، زیبایی بصری ندارد؛ درصورتی‌که چشمی در مرکز درب شما قرار دارد و می‌بایست از زیبایی بالایی برخوردار باشد. این چشمی، برای انواع درب ارزان‌قیمت نیز مناسب نمی‌باشد؛ درصورتی‌که اکثر تولیدکنندگان، حاضر به رعایت این موازین نیستند.

شما تفاوت چشمی‌ها را درک می‌کنید؛ بنابراین تصور کنید متریال چقدر می‌تواند بر زیبایی و کیفیت درب تأثیر بگذارد.

تولید عمده درب ضد سرقت ارزان و باکیفیت

درب ضد سرقت محصولی است که می‌بایست طبق اصول استاندارد و متریالی با درصد کیفی بالا تولید شود؛ به‌نحوی‌که ساخت درب ضد سرقت، پروسه است که چندین واحد تخصصی را در برمی‌گیرد. رعایت این موارد در ساخت درب ایمنی، محصولی باکیفیت و مستحکم را سبب خواهد شد.

در خرید اینترنتی درب ضد سرقت ارزان، قیمت درب ضد سرقت مشهد یا تبریز تفاوتی نخواهد داشت؛ چراکه قیمت انواع درب (بسته به تولیدی برند) در سراسر کشور، یکسان می‌باشد. تولید کالای ارزان اما باکیفیت، چالشی بزرگ پیش روی تولیدکننده است؛ به عبارتی اعتبار برند، مهم‌ترین مسئله خواهد. داشتن تجهیزات مدرن و پرسنل متخصص در کنار متریال باکیفیت، موجب تولید درب مستحکم و ایمن می‌گردد.

Design of safe doors
خرید عمده درب ضد سرقت

با مراجعه به مراکز فروش عمده درب ضد سرقت در تهران و کرج، لیست قیمت درب ضد سرقت ارزان ایرانی را دریافت جدیدترین مدل‌های درب را مشاهده خواهید کرد. توصیه برند راد درب (RaaddooR) به شما، خرید اینترنتی درب ضد سرقت ارزان می‌باشد تا با کمترین هزینه و صرف زمان، از بهترین مارک درب ضد سرقت ایرانی، دربی باکیفیت را خریداری نمایید.

کلام آخر

شرکت بین‌المللی RaaddooR تولیدکننده انواع درب تجاری-مسکونی مفتخر است تا پروژه‌های ساختمانی شما عزیزان را عهده‌دار شود. برای اطلاعات بیشتر و آگاهی از لیست خدمات و قیمت‌ها با مدیریت واحد فروش تماس حاصل فرمایید.

RAAD DOOR
RaaddooR International Company
راه های ارتباطی:
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شماره موبایل: 09124823903
شماره دفتر مرکزی: 02128426126
فکس: 02189789211
آدرس کانال: raaddoors@
پست الکترونیکی: Info@raadwood.com

مطلب پیشنهادی

درب حیاط آهنی |زیباترین مدل درب حیاط ساده و شیک برای خرید عمده درب حیاط آهنی|RaaddooR

درب حیاط آهنی |زیباترین مدل درب حیاط ساده و شیک برای خرید عمده درب حیاط آهنی|RaaddooR

خرید عمده درب فلزی پارکینگ با بهترین قیمت در بازار تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.