راد دٌر
خانه / دسته‌بندی نشده / درب ضد سرقت / خرید درب ضد سرقت |مرکز فروش عمده درب‌ ضد سرقت در تهران| RaaddooR

خرید درب ضد سرقت |مرکز فروش عمده درب‌ ضد سرقت در تهران| RaaddooR

خرید درب ضد سرقت لوکس

خرید درب ضد سرقت ارزان به‌صورت عمده

خرید درب ضد سرقت  می‌بایست با توجه به معماری ساختمان و طراحی داخلی عمارت باشد؛ به‌نحوی‌که درب‌های ایمنی ضمن ایجاد امنیت در ساختمان، هارمونی مشترکی نیز با طراحی عمارت برقرار کند. خرید درب ضد سرقت ارزان در مراکز فروش عمده درب ساختمانی در تهران و کرج صورت می‌پذیرد؛ لذا برای خرید درب ضد سرقت فلزی، با مراجعه به این مراکز می‌توانید ضمن مشاهده انواع درب ضد سرقت، از قیمت درب ضد سرقت ارزان و لوکس نیز مطلع شوید.

Buy Safety Door

 

Buy Safety Door

 

 

 

خرید عمده درب ضد سرقت لوکس و سوپر لوکس به دلیل امکانات بالای تعبیه‌شده در این درب‌ها، (موردتوجه قشر خاصی از خریداران می‌باشد) توسط عمده سازان و انبوه‌سازان انجام می‌پذیرد. درب ضد سرقت، خود محصولی جدید در عرصه‌ی صنعت ساختمان‌سازی به‌حساب می‌آید؛ دراین‌بین، درب‌های لوکس و سوپر لوکس به سبب متریال مدرن و طراحی جدید نسبت به دیگر انواع، مورد استقبال قرارگرفته است.

خرید عمده مدل‌های جدید درب ضد سرقت، سهم بزرگی از معاملات بازار فروش عمده درب‌های ضد سرقت را از آن خودکرده است؛ اما قبل از خرید درب ضد سرقت از کارخانه، می‌بایست از قیمت درب ضد سرقت لوکس یا قیمت درب ضد سرقت ایرانی به تعداد انبوه یا جزء، مطلع باشید. از بهترین شیوه‌های خرید درب ضد سرقت از کارخانه و تولیدی، خرید اینترنتی درب ضد سرقت می‌باشد؛ با خرید اینترنتی درب ضد سرقت به‌صورت عمده، از تخفیف‌های ویژه تولیدکنندگان بهره‌مند خواهید شد.

لیست قیمت درب ضد سرقت ارزان و لوکس

تمامی درب‌های ساختمانی، بالأخص درب ضد سرقت، از قیمت‌های متنوعی برخوردارند؛ لذا در خرید درب ضد سرقت ترک اصل، خرید درب ضد سرقت چینی یا خرید درب ضد سرقت فلزی، می‌بایست از لیست دقیق قیمت‌ها مطلع باشید. شما با مراجعه به بورس درب ضد سرقت در تهران یا مراکز فروش عمده درب ضد سرقت به‌راحتی می‌توانید از قیمت درب ضد سرقت ارزان ایرانی و قیمت درب ضد سرقت ترک اصل مطلع شوید.

Buy Safety Door

 

خرید درب ضد سرقت لوکس

 

 

 

این مراکز با توجه به ارتباط مستقیم با تولیدکنندگان درب‌های ساختمانی، ضمن ارائه درب‌هایی باکیفیت، قیمت‌هایی به‌مراتب ارزان‌تر از بازار را عرضه خواهند کرد؛ برای مثال، با خرید درب ضد سرقت در شیراز و اصفهان از این مراکز، قیمت درب ضد سرقت ارزان و لوکس پایین‌تر از حالت عادی می‌باشد.

بیشتر بدانید : فروش دررب ضد سرقت

خرید عمده درب ضد سرقت فلزی و چینی ارزان

Buy Safety Door

خرید درب ضد سرقت طرح ترک

به این موضوع توجه کنید، نوع درب موردنظر در قیمت نهایی مؤثر است؛ به عبارتی، قیمت درب ضد سرقت فلزی چینی نسبت به قیمت درب ضد سرقت ترک اصل پایین‌تر خواهد بود؛ چراکه کیفیت درب ترک نسبت به چینی غیرقابل قیاس است. قیمت درب ضد سرقت فلزی چینی با توجه به متریال و استراکچر کم کیفیت، در بازار درب‌های ساختمانی از ارزان‌ترین انواع درب ضد سرقت می‌باشد و به‌هیچ‌وجه پیشنهاد نمی‌شود. امروزه خرید درب ضد سرقت چینی با توجه به دلایل فوق، درصد پایینی از معاملات بازار را در برگرفته است.

خرید درب ضد سرقت فلزی به سبب مقاومت بالا در برابر رطوبت، در مناطق شمالی کشور بیشتر از دیگر مناطق صورت می‌پذیرد؛ به‌موجب مقاومت بالای این درب‌ها در مناطق شمالی، خرید عمده درب ضد سرقت فلزی در بازار فروش عمده درب‌های ساختمانی در شمال کشور، بیش‌ازپیش رونق داشته است.

خرید درب ضد سرقت لوکس و سوپر لوکس در بازار

Buy Safety Door

Buy Safety Door

خرید درب ضد سرقت لوکس و سوپر لوکس، با توجه به قیمت درب ضد سرقت لوکس، تنها برای تعداد معدودی از مشتریان مقدور می‌باشد؛ اما خرید عمده درب ضد سرقت لوکس برای عمارت های مدرن، با تعداد بالا صورت می‌پذیرد.

استفاده از اینترنت برای خرید درب ضد سرقت، فقط محدود به درب‌های ایرانی نیست؛ خریداران در این عرصه می‌توانند درب‌های ضد سرقت چینی و ترک را نیز برای مشتریان ارائه دهند. خرید اینترنتی، برای افرادی که زمان کافی برای مراجعه به نمایندگی‌ها را ندارند، بهترین راهکار برای خرید درب ضد سرقت است.

خرید درب ضد سرقت ارزان ایرانی یا خرید درب ضد سرقت ترک اصل که جزو بهترین درب های ضد سرقت می‌باشند، چندین مزیت را داراست؛ به‌نحوی‌که اکثر افراد، تمایل به استفاده از این درب‌ها بروی پروژه خود رادارند؛ مهم‌ترین ویژگی این درب‌ها، امنیت بسیار بالای آن‌ها است. به‌طورکلی ویژگی این درب‌ها شامل موارد زیر می‌باشد:

 • متریال های قوی‌تر
 • استفاده از قفل‌های مرکزی با تعداد زبانه‌ی بالا
 • استفاده از چهارچوب‌های استیل به‌جای چهارچوب‌های فولادی

از دیگر ویژگی‌های این درب‌ها، زیبایی خیره‌کننده‌ی آن‌ها با توجه به قیمت درب ضد سرقت لوکس می‌باشد؛ از مهم‌ترین دلایل زیبایی این درب‌ها به:

 • استفاده از ورقه‌ ام دی اف ۱۰ میلی‌متر یا بالاتر
 • روکش‌های طبیعی چوب گردو و راش
 • نقش‌های برجسته شده توسط دستگاه cnc
 • یراق‌آلات آبکاری شده با نقره و برنج

می‌توان اشاره کرد که زیبایی این سری از درب‌های ضد سرقت را خیره‌کننده ساخته است.

خرید درب ضد سرقت ارزان ایرانی به‌صورت عمده

خرید درب ضد سرقت ارزان به‌صورت عمده انجام می‌پذیرد؛ چراکه مشتریان این مدل را، عمده سازان یا انبوه‌سازان تشکیل می‌دهند. شما برای دریافت محصولی ارزان‌تر، می‌توانید به سایت‌های خرید اینترنتی درب ضد سرقت مراجعه کنید. سایت‌های فروش عمده درب ضد سرقت توسط تولیدکنندگان برند و معتبر را اندازی شده‌اند؛ درنتیجه قیمت درب ضد سرقت لوکس یا قیمت درب ضد سرقت ارزان ایرانی در این روش به‌صرفه‌تر از خرید حضوری خواهد بود.

Buy Safety Door

صادرات درب های ساختمانی

خرید درب ضد سرقت ترک اصل به دلیل قیمت بالای آن، برای بسیاری از افراد مقدور نخواهد بود و درب‌های ترک به سبب برند بودن، قیمت بالایی دارند؛ این در حالی است که درب‌های تولید داخل یا درب ضد سرقت ایرانی به سبب متریال باکیفیت، نیروی کار ارزان و هزینه پایین انرژی نسبت به خارج، قیمتی به‌مراتب پایین‌تر دارد؛ درب ضد سرقت ایرانی همان کیفیت و ساختار بلکه بهتر از همتای ترک را داشته و از اعتبار بالایی برخوردار است. شما با خرید عمده درب ضد سرقت ایرانی می‌توانید از تخفیف تولیدکنندگان بهره‌مند شده و محصولی باکیفیت بالا و قیمت ارزان را دریافت کنید.

خرید اینترنتی درب ضد سرقت در کشور

خرید اینترنتی درب ضد سرقتدر سال‌های اخیر، با توجه به پیشرفت جایگاه تجارت الکترونیک، با سرعت بالایی رواج پیداکرده است؛ شما برای خرید اینترنتی درب، با مراجعه به سایت‌ها و فروشگاه‌های اینترنتی می‌توانید اقدام به خرید درب ضد سرقت کنید.

Buy Safety Door

درب ضد سرقت RaaddooR

استفاده از اینترنت برای خرید درب ضد سرقت ارزان، تنها محدود به درب‌های ایرانی نمی‌باشد؛ شما می‌توانید خرید عمده درب ضد سرقت ترک اصل یا چینی را با تعداد بالا در این سایت‌ها، انجام دهید. خرید اینترنتی، بهترین روش برای افرادی است که از زمان کافی برای مراجعه به مراکز فروش عمده درب‌های ضد سرقت برخوردار نیستند؛ لذا در این روش طی ارتباط با تولیدکننده برند، می‌توانند محصول خود را به تعداد دلخواه و انبوه خریداری نمایند.

صادرات بهترین برند درب ضد سرقت در کشور

درب ضد سرقت ایرانی و کیفیت بالای تولید آن، سبب شد تا همسایگان کشور و هم‌چنین کشورهای فرا منطقه ای، از این محصول استقبال کرده و اقدام به خرید درب ضد سرقت از کارخانه‌های برند ایران نمایند. امکان خرید اینترنتی درب ضد سرقت ایرانی توسط تولیدکنندگان برای خریداران خارجی نیز فراهم‌شده است؛ شرکت‌های معدودی در زمینه تولید و صادرات درب ضد سرقت ایرانی فعالیت می‌کنند. ازجمله شرکت‌های معتبر در زمینه صادرات درب‌های ساختمانی، شرکت راد درب (RaaddooR) می‌باشد؛ صادرات درب ضد سرقت ایرانی به کشورهای حوزه خلیج‌فارس، عراق، افغانستان و تاجیکستان و کشورهای آفریقایی گواه بر کیفیت بالای محصولات این کمپانی می‌باشد.

شرکت‌های تولیدکننده با راه‌اندازی سایت‌های خود در بستر اینترنت، با خریداران خارجی این محصول، ارتباط برقرار می‌کنند؛ اما آنچه تجار کشورهای خارجی مانند عراق و دیگر کشورها را مجاب به خرید درب ضد سرقت ایرانی می‌کند، قیمت مناسب این درب‌ها در مقایسه با درب‌های ترک است. قیمت درب ضد سرقت ایرانی باوجود کیفیت برابر، نسبت به قیمت درب ضد سرقت ترک اصل ارزان‌تر می‌باشد و این موضوع در بازار فروش عمده درب ضد سرقت، به‌عنوان برگ برنده به‌حساب می‌آید.

خرید درب ضد سرقت در شیراز و اصفهان

امروزه درب ضد سرقت در مدل‌ها و طراحی‌های مدرن تولید و به بازار ارائه می‌شود؛ اما خرید عمده درب ضد سرقت جدید در اصفهان، شیراز و تهران، نسبت به دیگر استان‌ها بیشتر بوده و تولیدکنندگان برند، درب‌های ساختمانی را با تعداد انبوه به بازار این استان‌ها عرضه می‌کنند. خرید عمده درب ضد سرقت در شیراز، اصفهان و تهران با توجه به صنعت ساختمان‌سازی در این کلان‌شهرها بیش‌ازپیش صورت می‌گیرد. برای خرید عمده درب ضد سرقت جدید، نمی‌بایست تنها به طرح‌های ظاهری این درب اکتفا نمود؛ در مدل درب ضد سرقت جدید و مدرن، با به‌کارگیری متریال هایی با آلیاژ قوی و بهره‌مندی از تکنولوژی، درب‌هایی با ضریب امنیتی به‌مراتب بالاتر نسبت به دیگر انواع تولید و ارائه می‌گردد.

خرید درب ضد سرقت |مرکز فروش عمده درب‌ ضد سرقت در تهران| RaaddooR
safe door

استفاده از:

 • fingerprint scanner
 • شناساگر قرنیه چشم
 • دوربین
 • هشدار ضد سرقت
 • ریموت قفل از راه دور

 ازجمله مواردی است که تلفیق تکنولوژی و استراکچر قوی را در درب‌های مدرن نمایش می‌دهد.

 خرید عمده درب ضد سرقت جدید و مدرن، امنیت بسیار بالایی را برای خانه‌های امروزی فراهم کرده و به‌اصطلاح مانند سدی در برابر سارقین عمل خواهد کرد.

 باوجوداین توضیحات، بار دیگر ذکر می‌کنیم که درب ضد سرقت تنها ورود سارق را به تأخیر می‌اندازد و تضمینی برای ضد سرقت بودن نخواهد بود. واژه درب ضد سرقت تنها در ایران به کار می‌رود؛ درحالی‌که در اقصی نقاط جهان از واژه safety door یا درب ایمنی برای آن استفاده می‌شود.

تفاوت قیمت درب ضد سرقت ایرانی و چینی

درب ضد سرقت چینی از متریال و استراکچر مناسبی برخوردار نمی‌باشد؛ این موضوع در حالی است که فاصله وزنی درب‌های چینی تا حد ایده آل، یعنی 80 کیلوگرم، بسیار زیاد بوده و ماکزیمم وزن درب‌های ضد سرقت چینی تا 40 کیلوگرم می‌باشد. خرید درب ضد سرقت تقلبی یکی از دغدغه‌های خریداران این نوع از درب‌ها می‌باشد؛ چراکه این درب‌ها با فنّاوری و طرح‌های نسبتاً پیچیده تولید می‌شوند؛ درنتیجه، امکان کم‌کاری در ساخت و پرداخت این محصول وجود خواهد داشت.

قیمت درب‌های ضد سرقت چینی با توجه به مطالب مذکور نسبت به دیگر برندها، ارزان‌تر خواهد بود؛ البته قیمت ارزان به معنی بی‌کیفیت بودن نیست. قیمت درب ضد سرقت ارزان ایرانی باوجود کیفیت بالا و رقابت با برند ترک، از نرخ پایینی برخوردار خواهد بود؛ خرید عمده درب ضد سرقت ارزان ایرانی، در اقصی نقاط ایران و کشورهای منطقه حاکی از این موضوع است.

برای پیشگیری از خرید درب ضد سرقت بی‌کیفیت، می‌بایست اطلاعات خود را درباره‌ی درب‌های ضد سرقت، متریال و استراکچر آن‌ها افزایش دهید. از طرفی برای خرید این محصول باید به شرکت‌ها و برندهای معتبر مراجعه کنید؛ چراکه برندهای معتبر، همواره در پی ارائه محصولی باکیفیت بوده و اعتبار خود را در رضایت‌مندی مشتریان می‌دانند.

خرید درب ضد سرقت |مرکز فروش عمده درب‌ ضد سرقت در تهران| RaaddooR
درب ضد سرقت

قبل از شناخت درب ضد سرقت می‌بایست از هدف اصلی این درب‌ها، یعنی ایجاد امنیت برای خانه و جلوگیری از ورود سارقان مطلع باشید؛ برای رسیدن به این مهم، داشتن استراکچر مقاوم و متریال باکیفیت از مهم‌ترین لازمه‌ها خواهند بود.

خرید درب ضد سرقت باکیفیت ساختاری بالا

خرید عمده درب ضد سرقت فلزی یا ترک یا …نا به قیمت و مهم‌تر از آن، کیفیت محصول صورت می‌گیرد. اصول ساختاری درب ضد سرقت از مهم‌ترین عوامل پایداری درب ایمنی، در برابر متجاوز است.

وجود ورقه فولادی مرکزی سرتاسری باضخامت بالای ۱ میلی‌متر، سبب ایجاد این مقاومت خواهد شد؛ از طرفی شبکه‌بندی فلزی داخل درب ضد سرقت، این مقاومت را دوچندان می‌کند. ترکیب شبکه‌بندی فولادی در کنار صفحات ضخیم تمام صفحه و کرکره‌ای، قیمت مرکزی درب را بسیار مستحکم می‌کنند. این متریال و چینش استراکچر، تنها در درب‌های برند دیده می‌شود؛ به‌نحوی‌که در خرید درب ضد سرقت چینی، با مقاومت مذکور روبه‌رو نخواهید شد.

بیشتر بدانید : قیمت درب ضد سرقت

قفل‌ها و یراق‌آلات از دیگر عوامل بنیادی و ارکان اصلی در ساختار درب ضد سرقت می‌باشند؛ بسته به سفارش خریدار، نوع قفل مورداستفاده متفاوت خواهد بود. قفل‌های مرکزی با تعداد زبانه بالا، توانایی درب را در برابر اهرم کردن توسط دیلم افزایش می‌دهند؛ برای مثال در ساختار قفل‌های چنگکی دربرند کاله ترک، باز شدن درب توسط دیلم کاهش می‌یابد. این چنگک‌ها به لبه‌های 1.5 میلی‌متری چهارچوب درب ضد سرقت قفل‌شده و در برابر بیشترین فشار اعمال‌شده توسط اهرم، مقاومت خواهد کرد؛ به همین دلیل، قیمت درب ضد سرقت لوکس به سبب به‌کارگیری تمامی موارد مذکور می‌باشد.

 وجود پین‌های امنیت در قسمت لولا از همین خطر جلوگیری می‌کند و ایمنی درب را افزایش خواهد داد. پین‌های امنیت در قسمت لولا به‌کاررفته و ساختار خلفی درب را مستحکم می‌کند. از مهم‌ترین موارد در استراکچر درب ضد سرقت باکیفیت، به‌کارگیری پشم سنگ یا یونولیت، مابین صفحات فلزی و رویه می‌باشد. پشم سنگ و یونولیت، عایق انرژی و صوت بوده و در صرفه‌جویی انرژی و ایجاد محیطی آرام، دخیل خواهند بود.

کلام آخر

شرکت بین‌المللی RaaddooR تولیدکننده انواع درب تجاری-مسکونی و اداری مفتخر است تا پروژه‌های ساختمانی شما عزیزان را عهده‌دار شود. برای اطلاعات بیشتر و آگاهی از لیست خدمات و قیمت‌ها با مدیریت واحد فروش تماس حاصل فرمایید.

RAAD DOOR
RaaddooR International Company
راه های ارتباطی:
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شماره موبایل: 09124823903
شماره دفتر مرکزی: 02128426126
فکس: 02189789211
آدرس کانال: raaddoors@
پست الکترونیکی: Info@raadwood.com

مطلب پیشنهادی

درب حیاط آهنی |زیباترین مدل درب حیاط ساده و شیک برای خرید عمده درب حیاط آهنی|RaaddooR

درب حیاط آهنی |زیباترین مدل درب حیاط ساده و شیک برای خرید عمده درب حیاط آهنی|RaaddooR

خرید عمده درب فلزی پارکینگ با بهترین قیمت در بازار تهران