راد دٌر
خانه / دسته‌بندی نشده / درب ضد سرقت / بهترین درب ضد سرقت | خریدوفروش عمده درب ضد سرقت| RaaddooR
Best Safety Door
درب ضد سرقت ایرانی

بهترین درب ضد سرقت | خریدوفروش عمده درب ضد سرقت| RaaddooR

آشنایی با بهترین درب ضد سرقت

Best Safety Door

Best Safety Door

بهترین درب ضد سرقت ، دربی است که بر اساس اصول استاندارد بناشده باشد و از اصول فنی مدرن بهره ببرد؛ قبل از دانستن بهترین ساختار، باید گفت درب ضد سرقت چیست؟ چراکه بسیاری از خریداران درب ضد سرقت اطلاع کافی در مورد آن ندارند.

امنیت درب ضد سرقت

درب برای خانه مثل پاشنه آشیل است؛ چراکه وجود دربی با ساختار درست و ایمن، بزرگ‌ترین نقطه قوت خانه شما خواهد بود. عدم امنیت کافی، از بی‌کیفیتی درب‌ ورودی حیاط و دیگر درب های داخلی نشأت می‌گیرد. برای از بین بردن این نقطه‌ضعف، شرکت‌هایی در سراسر دنیا شروع به ساخت درب‌های ضد سرقت کردند.

Best Safety Door

درب ضد سرقت ایرانی

درب ضد سرقت دربی است با ساختار مقاوم، قفل‌های محکم و طراحی نوین، که امنیت بالایی برخوردار بوده و بسیاری از سارقان را درمانده می‌کند. ساختار قوی و ترکیب متریال های مختلف به‌کاررفته در درب ضد سرقت، باعث افزایش وزن و استحکام این درب‌ها شده است.

بیشتر بدانید : درب ضد سرقت ایرانی با قیمت مناسب

بهترین قیمت درب ضد سرقت

برای درب های ضد سرقت، نه‌تنها در ایران بلکه در سراسر جهان قیمت‌های متنوعی وجود دارد؛ این قیمت‌ها به دلیل مواد بکار رفته و طراحی ساخت هر درب، با یکدیگر تفاوت دارند. قیمت تمام‌شده هر درب برای تولیدکننده متفاوت با همان درب از نوع سفارشی است؛ به این معنی که بهترین قیمت درب ضد سرقت برای هر خریدار متفاوت است.

بعضی قیمت بالا را نشانه مقاومت درب می‌دانند و بعضی قیمت پایین را مناسب برای پروژه خود؛ اما دراین‌بین بیشترین کیفیت در کنار قیمت مناسب، بهترین مشاوره برای درب مدنظر است.

ساختار درب ضد سرقت

ساختار درب ضد سرقت، متشکل است از یک چهارچوب قوی و باضخامت مناسب بالای ۱ میلی‌متر، تا بتواند وزن بالای این درب‌ها را تحمل کند.ابعاد درب ضد سرقت با نوع دیگر متفاوت می باشد؛این مهم در ابعاد استاندارد و سفارشی نمود پیدا می کند.

Best Safety Door

درب ضد سرقت مناسب

 لنگه‌ای که از یک یا چند ورقه فولادی باضخامت ۱٫۵ میلی‌متر یا حداقل ۱ میلی‌متر، برای استحکام لنگه استفاده می‌شود؛ موادی جهت عایق کردن درب ضد سرقت در برابر صوت و انرژی در ساختار درب به کار می‌روند و بر اساس سفارش مشتری ممکن است از یونولیت یا پشم سنگ در درب استفاده گردد.

از اجزای مهم دیگر در ساختار درب ضد سرقت، قفل است؛ قفل مذکورمی بایست از متر یال مرغوب در کنار طراحی مهندسی مدرن ساخته شود تا حداقل راه‌های نفوذی درب را کاهش دهد.

راهنمای خرید بهترین درب ضد سرقت

بهترین درب ضد سرقت ازنظر هر خریدار متفاوت است؛ قبل از هر اقدامی برای خرید درب ضد سرقت، شما باید هزینه‌ای را که می‌خواهید برای خرید یک درب ضد سرقت هزینه کنید در نظر داشته باشید.از طرفی فروش درب ضد سرقت، نیاز به تخصص داشته و بهتر است برای خرید درب ضدسرقت به مراکز معتبر مراجعه کنید.

بیشتر بدانید : درب ضد سرقت لمینت دربی زیبا و مستحکم

بازه قیمتی درب‌های ضد سرقت

کف قیمت درب ضد سرقت از یک میلیون تومان شروع می‌شود؛ قیمت‌های کمتر از این، اصولاً تنها شکل درب ضد سرقت را به خود گرفته‌اند و ازلحاظ متریال و ساختار مهندسی، با درب‌های چوبی برابرند!

درب‌های ضد سرقت اکونومی

قیمت‌های بین ۱ الی سه میلیون تومان، در بازه درب‌های اکونومی قرار دارند که بیشترین درصد معاملات بازار درب‌های ساختمانی را از آن خودکرده‌اند. عمده سازان و اکثر فروشگاه‌ها، این بازه را به سبب طیف بالای متقاضیان می‌پسندند. درب‌های اکونومی ازلحاظ امنیت، هم‌تراز درب‌های بالا رده هستند اما ازلحاظ متریال بصری، که همان جنس روکش چوب و جنس دستگیره و … را شامل می‌شود، از درب‌های لوکس پایین‌تر می‌باشند.

درب‌های ضد سرقت لوکس

بازه بالای سه میلیون تومان، شامل درب‌های لوکس و سوپر لوکس می‌باشد؛ این درب‌ها در کنار وظیفه اصلی درب ضد سرقت، دارای طراحی فوق حرفه‌ای بوده و شکل بصری هر مکانی را دگرگون خواهند کرد. این درب‌ها بیشتر برای درب‌های لابی، درب‌های تالارها و رستوران‌های مجلل به کار می‌روند؛ گرچه استفاده در منازل کم نبوده و بسیاری از این مدل درب استقبال می‌کنند.

درب‌های ضد سرقت دولنگه

قیمت درب‌های دو لنگه و ۱٫۵ لنگه به سبب مدت تولید، سختی کار و نصب تخصصی این سبک، نسبت به دیگر درب‌ها بالاتر خواهد بود؛ اکونومی بودن یا لوکس بودن مدل درب ضد سرقت، بر قیمت درب تأثیرگذار خواهد بود.

بهترین طرح‌های درب ضد سرقت

منظور از بهترین طرح‌های درب ضد سرقت، درواقع طرح‌هایی است که بیشترین طرفدار را در بین خریداران دارد. طرح درب ضد سرقت در انتخاب و خرید مشتریان، بسیار مهم است؛ چراکه یکی از ملاک‌های انتخاب این درب‌ها، زیبایی می‌باشد.ما همواره به مشتریانمان توصیه می کنیم طرح درب ورودی را برای زیبایی بیشتر منزل با مدل و طرح درب اتاق خواب یکسان انتخاب کنند.

Best Safety Door

درب ضد سرقت سفید

امروزه با استفاده از دستگاه‌های پیشرفته مانند CNC می‌توان طرح‌های مختلفی را روی روکش‌های MDF ایجاد کرد؛ باید گفت که درب‌های ضد سرقتی که با متریال های چوبی تهیه می‌شود، نسبت به درب‌های ضد سرقت فلزی طرفداران بسیار بیشتری دارند. در میان درب‌های ضد سرقت روکش چوبی، نیز روکش‌های ملچ و گردو به دلیل زیبایی و کلاس‌بالا و مقاومت زیادی که از خود نشان می‌دهند بیشترین فروش رادارند.

سبک‌های طراحی درب ضد سرقت

به سبب استفاده از متریال متنوع و دستگاه‌های پیشرفته طراحی، طرح درب‌های ضد سرقت بسیار زیاد شده و انتخاب را در بین این تعداد، سخت می‌کند. طرح‌هایی از قبیل حصیری، تاویژ، سارای و…سبک‌هایی از درب ضد سرقت هستند که بر اساس همین تفاوت‌ها نام‌گذاری می‌شوند.

بیشتر بدانید : خرید اینترنتی درب ضد سرقت با قیمت مناسب

داشتن روکوب زیبا و متناسب با طرح درب، از ویژگی‌های بهترین درب ضد سرقت است؛ چهارچوب درب به‌تنهایی ساده است و داشتن روکوب دور چهارچوب به زیبایی نمای درب، نهایت کمک را خواهد کرد. استفاده از روکوب برای چهارچوب درب ضد سرقت، در کنار افزایش زیبایی کار، در قیمت درب ضد سرقت نیز بی‌تأثیر نخواهد بود و باعث افزایش قیمت خواهد شد.

بهترین رنگ‌بندی درب ضد سرقت

انتخاب رنگ‌بندی درب ضد سرقت و درب چوبی اتاق ، بیشتر به سلیقه افراد، نوع معماری و دکوراسیون خانه‌ها مربوط می‌شود. شما باید رنگی را برای درب خود انتخاب کنید که بیشترین هماهنگی لازم را با ساختمان و نمای داخلی داشته باشد.

در کل رنگ‌بندی‌های درب‌های ضد سرقت متنوع نیست و غالباً در بین چندرنگ متغیر است؛ اولین نوع رنگ‌بندی که بیشتر موردتوجه خریداران درب‌های ضد سرقت است و می‌توان گفت بهترین رنگ درب ضد سرقت نیز محسوب می‌شود، رنگ قهوه‌ای است. قهوه‌ای به رنگ چوب نزدیک بوده و به‌نوعی بیانگر زیبایی طبیعی چوب است، بیشتر مورد استقبال مردم قرار می‌گیرد.

رنگ‌بندی دیگر درب ضد سرقت بعد از رنگ قهوه‌ای که خود طیف متنوعی از رنگ را شامل می‌شود، رنگ سفید است. درب‌های ضد سرقت سفید معمولاً جزو درب‌های ضد سرقت خاص محسوب می‌شوند که برای هماهنگی بیشتر با نمای کلی ساختمان و دکوراسیون داخلی مورداستفاده قرار می‌گیرند.

بیشتر بدانید : انوع درب اتاق خواب _ بهترین قیمت برترین کیفیت

کلام آخر

شرکت بین‌المللی RaaddooR تولید کننده و عرضه‌کننده انواع درب ساختمان تجاری -اداری ومسکونی مفتخر است تا پروژه‌های شما عزیزان را عهده‌دار شود. برای اطلاع از لیست قیمت‌ها و سفارش محصول، با مدیریت واحد فروش تماس حاصل فرمایید.

RAAD DOOR
RaaddooR International Company
راه های ارتباطی:
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شماره موبایل: 09124823903
شماره دفتر مرکزی: 02128426126
فکس: 02189789211
آدرس کانال: raaddoors@
پست الکترونیکی: Info@raadwood.com

مطلب پیشنهادی

درب حیاط آهنی |زیباترین مدل درب حیاط ساده و شیک برای خرید عمده درب حیاط آهنی|RaaddooR

درب حیاط آهنی |زیباترین مدل درب حیاط ساده و شیک برای خرید عمده درب حیاط آهنی|RaaddooR

خرید عمده درب فلزی پارکینگ با بهترین قیمت در بازار تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.