راد دٌر
خانه / دسته‌بندی نشده / درب داخلی / انواع درب اتاق‌خواب |لیست قیمت و خرید عمده بهترین انواع درب‌های اتاق‌خواب|RaaddooR

انواع درب اتاق‌خواب |لیست قیمت و خرید عمده بهترین انواع درب‌های اتاق‌خواب|RaaddooR

Bedroom Door

بهترین مدل انواع درب اتاق‌خواب

انواع درب اتاق‌خواب را می‌توان با مراجعه به مراکز فروش عمده درب چوبی در تهران مشاهده نمود. در این مراکز بهترین مدل انواع درب اتاق‌خواب باقیمت ارزان به مشتریان ارائه می‌شود؛ به‌نحوی‌که فروش انواع درب اتاق‌خواب و درب اچ دی اف ارزان‌قیمت با تعداد بالا انجام می‌پذیرد. این مراکز نماینده اکثر شرکت‌های تولیدکننده درب می‌باشند و با تولیدی ارتباط دارند.

انواع درب اتاق‌خواب |لیست قیمت و خرید عمده بهترین انواع درب‌های اتاق‌خواب|RaaddooR

خرید عمده انواع درب اتاق‌خواب

لذا لیست قیمت انواع درب چوبی اتاق‌خواب را در کنار جدیدترین مدل درب چوبی اتاق در اختیار شما می‌گذارند. بهترین راه برای اطلاع از قیمت انواع درب چوبی اتاق‌خواب ارتباط مستقیم با خود تولیدکننده می‌باشد؛ اما تولیدکنندگان درب ضد سرقت و درب داخلی برای جلوگیری از افزایش نرخ قیمت‌ها و حذف واسطه‌گری اقدام به راه‌اندازی سایت‌های فروش نموده‌اند.

شما با مراجعه به این سایت‌های معتبر جدیدترین مدل درب چوبی اتاق را مشاهده و از قیمت انواع درب اتاق‌خواب مطلع خواهید شد.بهترین مدل انواع درب اتاق‌خواب از دید اشخاص متفاوت می‌باشد. بعضی به کمیت و قیمت توجه دارند و بعضی به کیفیت محصول اهمیت می‌دهند؛ درنتیجه شما با مراجعه به مراکز و سایت‌های فروش با مشاهده انواع مدل درب چوبی اتاق‌خواب بهترین مدل را انتخاب و خریداری می‌نمایید.

انواع مدل درب چوبی اتاق‌خواب

درب چوبی اتاقی از انواع مختلفی تشکیل‌شده‌اند. هر یک از انواع درب‌های اتاق‌خواب بنا به محل کاربری طراحی و متناسب با دکوراسیون از متریال و استراکچر متفاوتی تشکیل می‌شوند. از انواع درب‌های اتاق‌خواب می‌توان به درب‌های HDF، MDF، ABS، لمینت و هایگلاس اشاره کرد. هر یک از انواع درب اتاق‌خواب، ساخت و متریال مختص به خود رادارند.

بهترین انواع رنگ درب اتاق‌خواب

انواع درب اتاق‌خواب |لیست قیمت و خرید عمده بهترین انواع درب‌های اتاق‌خواب|RaaddooR

فروش عمده انواع درب اتاق‌خواب

رنگ درب از مهم‌ترین ارکان در زیبایی آن می‌باشد؛ چراکه انواع رنگ درب اتاق‌خواب مهم‌ترین نقش را درفروش عمده درب داخلی ساختمان خواهد داشت و بهتر است رنگ درب، هارمونی مشترکی بارنگ و سبک دکوراسیون عمارت داشته باشد. برای مثال رنگ سفید درب داخلی سبب شده تا قیمت درب اتاق‌خواب سفید افزایش داشته باشد.

فروش درب در بازار در چند ماه اخیر دچار نوسان گردیده و قیمت درب اتاق‌خواب سفید بسته به طراحی درب نیز متفاوت خواهد بود. درب‌های سفیدرنگ درصد بالایی از فروش عمده درب‌های داخلی را به خود اختصاص می‌دهند؛ بنابراین می‌توان گفت تنها محبوبیت رنگ سفید و اشتراک آن بارنگ اکثر عمارت ها، تبدیل به بهترین گزینه برای خرید عمده درب سفیدرنگ می‌باشد.

خرید عمده درب HDF

درب اچ دی اف از انواع درب اتاق‌خواب و درب داخلی به شمار می‌آید. به سبب وزن سبک و مقاومت، این درب‌ها بیشتر در ساختمان‌سازی مورداستفاده قرار می‌گیرند. درب اچ دی اف ارزان‌قیمت درصد بالایی از حجم فروش انواع درب اتاق‌خواب را به خود اختصاص داده است؛ چراکه در کنار مقاومت مناسب از هزینه پرداختی پایین برخوردار می‌باشد و همین مسئله در خریدوفروش عمده درب اچ دی اف تأثیرگذار است.

درب اچ دی اف بیشتر در داخل عمارت استفاده می‌شود و کاربردی به‌عنوان درب ورودی ساختمان ندارد در صورت استفاده از درب اچ دی اف برای ورودی ساختمان می‌بایست ضخامت ورق را افزایش دهیم تا مقاومت درب بالا برود. شما با مراجعه به مرکز فروش درب چوبی در تهران می‌توانید لیست قیمت درب اچ دی اف را مشاهده و در میان انواع درب اتاق‌خواب و سرویس بهداشتی بهترین نوع را انتخاب نمایید.

فروش عمده درب ام دی اف

انواع درب اتاق‌خواب |لیست قیمت و خرید عمده بهترین انواع درب‌های اتاق‌خواب|RaaddooR

خرید انواع مدل درب اتاق خواب سفید

درب ام دی اف از بهترین انواع درب‌های داخلی می‌باشد. کاربرد بسیار این درب موجب شده تا خریدوفروش عمده درب ام دی اف بالاترین حجم معاملات را در بازار از آن خود کند. درب ام دی اف در طرح‌های متنوع روانه بازار می‌شود و انواع رنگ درب اتاق‌خواب در کنار نقش‌بندی CNC دامنه انتخاب بالایی برای مخاطب و مشتری به وجود می‌آورد و تنوع در رنگ و طراحی سبب ایجاد انواع مدل درب چوبی اتاق‌خواب شده است.

درب ای بی اس یا ضد آب

انواع درب اتاق‌خواب و سرویس بهداشتی در ساختمان شما وجود دارد اما درب ABS چیست؟ درب ای بی اس یا درب ضد آب دربی است که ساختاری شبیه به انواع مدل درب چوبی اتاق‌خواب دارد؛ با این تفاوت که بر روی رویه‌ی درب، لایه‌ای از ورقه ABS همراه با رزین اضافه می‌شود که سبب نفوذناپذیری در مقابل آب می‌گردد.

درب‌های ABS به سبب ضد آب بودن کاربرد فراوانی خواهند داشت؛ اما خرید عمده درب‌های ای بی اس در پروژه‌های بزرگ به سبب استفاده در سرویس بهداشتی و حمام می‌توانند قیمت پایین‌تری داشته باشند. مقاومت درب ای بی اس به آب نسبت به دیگر انواع درب داخلی، فروش درب ای بی اس را افزایش داده است. برای اطلاع از قیمت درب‌های ضد آب سرویس بهداشتی تنها کافی است به مراکز فروش عمده درب چوبی در تهران و کرج مراجعه نمایید.

قیمت انواع درب اتاق‌خواب در بازار

قیمت درب برحسب متریال و طراحی درب، توسط شخص تولیدکننده ارائه می‌گردد؛ بنابراین قیمت درب اتاق‌خواب سفید به نسبت بالاتر از دیگر انواع مدل درب چوبی اتاق‌خواب می‌باشد. عوامل بسیاری در قیمت‌گذاری درب تأثیرگذار است؛ ازجمله، نوع روکش، یراق‌آلات، نوع درب و … در انتخاب و خرید درب برای منزل حائز اهمیت می‌باشند.

انواع درب اتاق‌خواب |لیست قیمت و خرید عمده بهترین انواع درب‌های اتاق‌خواب|RaaddooR

مرکز فروش عمده درب اتاق خواب در تهران و کرج

قیمت درب ضد آب سرویس بهداشتی با درب اچ دی اف ارزان‌قیمت در سایت فروش تولیدکنندگان قابل‌مشاهده می‌باشد. بهترین راه برای اطلاع از قیمت انواع درب اتاق‌خواب، مراجعه به سایت‌های فروش می‌باشد. شما با چند کلیک ساده به‌راحتی لیست قیمت درب اچ دی اف را به دست خواهید آورد. قیمت انواع درب اتاق‌خواب در بازار با مراجعه به فضای اینترنت قابل‌دسترسی خواهد بود.

جدیدترین مدل درب چوبی اتاق‌خواب

درب‌های ملامینه و درب‌های هایگلاس از جدیدترین مدل‌های درب چوبی اتاق‌خواب می‌باشند. درب‌های ملامینه با توجه به نحوه ساخت و متریال خاص خود در بازه زمانی کمتری به نسبت دیگر انواع تولید می‌شوند. این مسئله در وقت و هزینه عمده ساز حائز اهمیت است؛ به همین جهت خریدوفروش عمده درب ملامینه در بازار افزایش‌یافته است.

درب‌های هایگلاس از جدیدترین مدل‌های درب چوبی اتاق می‌باشند. ضعف این درب‌ها در مقابل خط و خش و ضربه، مانع از استقبال زیاد از این درب شده است؛ اما کماکان برای ساختمان‌های شیک از این درب بهره می‌برند. بااین‌وجود، تولیدکنندگان با تنوع در ساخت محصولات و متریال های تشکیل‌دهنده درب، هرروزه انواع جدیدی را به بازار ارائه می‌دهند.

کلام آخر

شرکت بین‌المللی راد درب (RaaddooR) تولیدکننده انواع درب تجاری-مسکونی واداری مفتخر است تا پروژه‌های ساختمانی شما عزیزان را عهده‌دار شود. برای اطلاعات بیشتر و آگاهی از لیست قیمت‌ها و خدمات با مدیریت واحد فروش تماس حاصل فرمایید.

RAAD DOOR
RaaddooR International Company
راه های ارتباطی:
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شماره موبایل: 09124823903
شماره دفتر مرکزی: 02128426126
فکس: 02189789211
آدرس کانال: raaddoors@
پست الکترونیکی: Info@raadwood.com

مطلب پیشنهادی

درب ضد سرقت دکورال |خرید عمده درب ضد سرقت فلزی دکورال در تهران و کرج |RaaddooR

درب ضد سرقت دکورال |خرید عمده درب ضد سرقت فلزی دکورال در تهران و کرج |RaaddooR

زیباترین نوع درب ضدسرقت فلزی ، درب ضد سرقت طرح دکورال می باشد؛ درب ضد سرقت دکورال با داشتن طرح و نقش چوب بهترین نوع درب فلزی به حساب می آید.