راد دٌر
خانه / درباره راد درب

درباره راد درب

درباره راد درب
شرکت بین المللی راد درب

راد درب |گروه صنعتی راد دٌر |RaaddooR

تولید کننده، صادر کننده و مرجع فروش انواع درب ساختمانی

راد درب (RaaddooR) در سال ۱۳۶۹ با مدیریت واحد، در راستای تولید انواع درب ساختمانی و تأمین بازار داخلی و صادرات به کشورهای همسایه و فرامنطقه، آغاز به فعالیت نموده است. این مجموعه از بدو فعالیت توانسته است در عرصه درب با کیفیت بالا، خدمات فروش، تامین به موقع کالا، رضایت مشتریان را جلب نماید. این امر اعتباری را فراهم ساخته که اصلی ترین سرمایه ما محسوب می گردد. مفتخریم که با فعالیت مستمر به نوبه خویش توانسته‌ایم در تامین درب های ساختمانی، در یاری رسانی به اقتصاد این مرز و بوم ایفای نقش نماییم.

اهداف استراتژیک شرکت راد درب

۱. تولید با کیفیت در سایه برند ایرانی

راد درب RaaddooR با تکیه بر دانش تخصصی خود در تولید درب، توانست با بسیاری از برندهای به نام خارجی در صنعت درب وارد رقابت شود. کیفیت محصولات در سایه رضایت مشتریان سبب شده تا نام برند RaaddooR بر روی درب های این مجموعه مهر تاییدی بر کیفیت کالا باشد. شرکت راددرب امروزه با قدرت هر چه تمام با چندین واحد تولیدی در اقصی نقاط ایران در خدمت جامعه ایرانی و اعضای برند ایرانی است.

۲.تامین بازار داخلی

راد درب در جهت تأمین بازار و افزایش کیفیت درب های ساختمانی، بخش عمده‌ای از تولیدات خود را روانه بازار داخلی کشور می کند. تولید درب های ضد سرقت، درب های تمام چوب و داخلی و درب های فرفورژه، در انواع مدل ها و طرح های مدرن و ارائه محصولات نامبرده به بازار درب های ساختمانی، کشور را در جهت خودکفایی محصول درب یاری نموده است. این مجموعه در جهت افزایش کیفیت کالا از بهترین متریال بهره برده و در طراحی استراکچر محصولات خود همواره استانداردهای روز دنیا را لحاظ نموده است.

شرکت بین المللی راد در سعی دارد تا با فروش مستقیم درب ضد سرقت ،داخلی ،فرفورژه و تمام چوب و ارائه بدون واسطه به بازار نیاز، قیمت نهایی انواع درب را در جهت رضایت کلی خریداران،کاهش دهد؛ شما طی ارتباط با مدیریت واحد فروش می توانید بهترین کالا را انتخاب و خریداری نمایید.

۳.صادرات کالا

مجموعه راد دور با توجه به پتانسیل بالای بازارهای منطقه اقدام به صادرات درب های ساختمانی به کشورهای همسایه نموده است. تولیدات باکیفیت در کنار اعتبار برند RaaddooR که مرهون رضایت شما عزیزان است، برگ برنده مجموعه ما در رقابت با نامداران این صنعت می باشد. افزایش تجربیات و شناخت راهکارها و … اجرایی در سالیان متمادی از مهمترین عوامل تاثیرگذار در صادرات به کشورهای همسایه و فرامنطقه‌ای بوده است.

۴.همکاری های تولیدی و تجاری سازی تحقیقات

با توجه به زمینه های مساعدی که برای تنوع محصولات صادراتی در کشور فراهم شده است، شرکت بین المللی راددرب RaaddooR فعالیت در زمینه تجاری سازی نتایج تحقیقات و تولید درب های جدید را یکی از راهبردهای جدی خود قرار داده و از تمامی طراحان و متخصصین این صنعت در سراسر کشور، در این زمینه دعوت به همکاری می نماید. امید است این تعامل راهگشای تولید درب های جدید مدرن و باکیفیت گردد.